• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

IQ aneb inteligence

Já nevím, tady na foru to vypadá jak na sněmu akademie věd, každý si klepe po rameni jaký je chlapák. Přitom ve hře je to samé: "můžu bych k vám do vašeho mněsta" a jiné perly.

tady vám postnu rozhovor taky s jedním odborníkem, to se pobavíte k večeru...


dirty jobs 01.11. v 16:42 hodín
des k nam do kmena?? ak hej poslal som ti pozvanku

Dbraissy 01.11. v 18:39 hodín
Do kmene se třemi lidmi, který vede třináctiletý kluk?! To žertuješ, že...

dirty jobs 01.11. v 18:42 hodín
Mam sice lne 13 rokov ale som najlepsi astrofyzik siroko daleko

Dbraissy 01.11. v 19:13 hodín
Tak si překontroluj jestli máš dobře nahuštěné pneumatiky u velkého vozu. A až budeš nejlepší hráč divokých kmenů, pak se mi ozvi.

dirty jobs 01.11. v 19:40 hodín
dobre

dirty jobs 03.11. v 16:05 hodín
vole naco by som ich hustil ked sme teraz menili zimne za letne???
 

DeletedUser

Guest
my máme opravdu chytré fórum... na jiných je to asi stejné :yes:
většinou tady máte tak od 140 do 190 IQ... to abych se šel oběsit pro svou hloupost, protože já mám ubohých 120 :loool::cry::loool:
ne... pošlete mi nějakej odkaz na IQ test... rád bych se taky chlubil členstvím v Menze...:yes:
 
DK je větší záběr ve všech ohledech. Tady o nic nejde, sejmou tě otřepeš se a jdeš dál a ještě máš príma ulívku. Na DK si musel dávat bacha aby jsi se neocitl druhý den na okraji mapy.
 

DeletedUser

Guest
No on klidně to IQ mít může, protože IQ je poměr věk/inteligence. Když má támhle nějaký dítě, věk 5 let IQ 150, neznamená to, že dokáže řešit kvadratický rovnice, ale že už dokáže číst psát a počítat do sta. A nakonec se s zněj může vyklubat úplně obyčejnej člověk, protože růst toho IQ se zasekne, ale protože bude stárnout, bude vlastně klesat.
 
Nahoru