• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

IQ aneb inteligence

DeletedUser

Guest
Někdy sem delal náký internetový rychlý tupý test,dělal sem ho v noci,takze mi to moc nemyslelo,a vyšlo mi 139 :D
 

DeletedUser6989

Guest
tolik IQ mít nemůžeš je to až moc nejchytřejší člověk v ČR je 17 letá holka a má IQ něco přes 170. a ty tolik IQ mít nemůžeš.
IQ testy na netu jsou o ničem to jsou lepší u psychologa

Jo průměr IQ je 90-110 a má ho asi 50 procent lidí
lehký nadprůměr 110-130 má 15 procent
a nadprůměr 130-150 má 4.5 procenta lidí
nad 150 už je lidí méně jak 1 procento:loool:
 

DeletedUser

Guest
Jo průměr IQ je 90-110 a má ho asi 50 procent lidí
lehký nadprůměr 110-130 má 15 procent
a nadprůměr 130-150 má 4.5 procenta lidí
nad 150 už je lidí méně jak 1 procento:loool:

Patřím mezi 4.5 procenta,jupí :D...
Tudíž sem jeden z 450 000 lidí ze státu :)...paráda..:smoker:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
moje IQ?snad jenom že umim psát počítat a číst +hraní CSS
 

DeletedUser8071

Guest
Měl jsem vyzamenání, 2. nejlepší ve třídě a mám takové iq? :D



To jsme asi celkově hloupý celek
 

DeletedUser

Guest
Samo o sobě žádný IQ test není přesný. Ani přes internet, ani přes psychologa, protože by vás musel mít pořádně přečteného a vezměte si, kolikrát jste u něj byli. Jednou, dvakrát? To skoro ani neví, jak se jmenujete :crazy:. Za alespoň poloviční IQ "proklepávky" považuju klasický matematický soutěže, na aspoň nějaké úrovni + bych ještě přidal fyziku (teorie, vzorce atd.)
 

DeletedUser4517

Guest
144 jo jasne a to si z mensy ne nebo co obycejny clovek ma 90-120
 

DeletedUser

Guest
Tak já osobně mám podle psychologa IQ 132. Nevím přesně, ale má to mít asi +- 2% populace.
Přesto jsem se nedávno dozvěděla tak lichotivou zprávu, cituji : "Na prahu dospělosti se chováš jako dítě"
Takže : IQ testy jsou pouze matoucí :)
 

DeletedUser

Guest
Jo průměr IQ je 90-110 a má ho asi 50 procent lidí
lehký nadprůměr 110-130 má 15 procent
a nadprůměr 130-150 má 4.5 procenta lidí
nad 150 už je lidí méně jak 1 procento:loool:

nevím kdes na tohle přišel, ale píšeš tu hlouposti

inteligenční kvocient je poměr mentálního a fyzického věku, takto jej definuje vývojová psychologie a tak se i počítá (násobeno stem), výledek má výpovědní hodnotu u dětí, směrem k dospělosti již menší, u dospělých je výpovědní hodnota již značně relativní a používají se jiné metody, které určují specifické druhy inteligence (paměťová, sociální, jazyková, prostorová atd.), rozličně ji pojala a definovala řada významných psychologů a psychosociologů (Wundt, Spearman, Stern), každopádně - zpět k těm procentům - poměrné zastoupení výše IQ v populaci jde s Gauss. křivkou, průměrná inteligence (silný střed) = IQ 95 - 105 (neboli mentální věk odpovídající fyzickému) a má ji zhruba 75 % společnosti, nadprůměr je 105-115, zjevný naprůměr 115-125, 125 - 150 vysoká inteligence a 150 je práh geniality, obdobně to funguje směrem dolů, podprůměrná, zjevně podprůměrná, debilita, imbecilita, idiocie, procenta ti nebudu rozpisovat, použij gaussovu křivku (funkce přirozeného lagaritmu) a zjistíš si ta čísla sám


výsledky různých internetových a podobných testů vůbec neberte vážně
 

DeletedUser

Guest
nevím kdes na tohle přišel, ale píšeš tu hlouposti

inteligenční kvocient je poměr mentálního a fyzického věku, takto jej definuje vývojová psychologie a tak se i počítá (násobeno stem), výledek má výpovědní hodnotu u dětí, směrem k dospělosti již menší, u dospělých je výpovědní hodnota již značně relativní a používají se jiné metody, které určují specifické druhy inteligence (paměťová, sociální, jazyková, prostorová atd.), rozličně ji pojala a definovala řada významných psychologů a psychosociologů (Wundt, Spearman, Stern), každopádně - zpět k těm procentům - poměrné zastoupení výše IQ v populaci jde s Gauss. křivkou, průměrná inteligence (silný střed) = IQ 95 - 105 (neboli mentální věk odpovídající fyzickému) a má ji zhruba 75 % společnosti, nadprůměr je 105-115, zjevný naprůměr 115-125, 125 - 150 vysoká inteligence a 150 je práh geniality, obdobně to funguje směrem dolů, podprůměrná, zjevně podprůměrná, debilita, imbecilita, idiocie, procenta ti nebudu rozpisovat, použij gaussovu křivku (funkce přirozeného lagaritmu) a zjistíš si ta čísla sám


výsledky různých internetových a podobných testů vůbec neberte vážně

eee cože??kolik máš IQ ty
 

DeletedUser

Guest
Opravdu se omlouvám, má tam být 179. Překlepl jsem se.

Opravdu?
A je ti 13?
Fakt dobrý tý jo...
Myslim že nějak tak měl asi Einstein...:ehm:
Mohl by jsi mi poslat nějaké potvrzení?
Jinak IQ neni všechno, je to jen o využití.
Člověk může mít IQ 300 (nadsázka), ale neni schopnej si něco dymyslet, představit, sestavit podle sebe, protože IQ znamená jen LOGICKOU inteligenci.
Jsou lidi co mají 160 a nezavážuo si tlaničky, protože mají hodně vysokou logickou inteligenci, ale na jiné věci jsou úplně "blbí".
Tohle nejsou všichni, to jen abyste si nemysleli, že IQ je záruka úspěchu, nebo toho že vám všechno půjde...
 

DeletedUser8071

Guest
nad 160 je to už neměřitelné :ehm: myslím... a já mám hrubě pod 120 a to mi je 18 :loool: měřil jsme to když byl test národa Češi vs. Slováci a slováci vyhráli :)
 
Ono můžete mít IQ kolik chcete, pak vás oblbne kdejaký podomní dýler s elektronikou anebo bankovními službami.
 

DeletedUser8071

Guest
Vidím že tu je polovina hráčů členy menzy :ehm: ...jak pak to...tím pádem jsme chytřejší národ než Japonci :ehm:
 
Nahoru