• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaký chcete set?

Jaký chcete set ?


  • Celkový počet hlasujících
    209

DeletedUser

Guest
Trochu som hľadal na zahraničnom fóre a niečo som našiel:

walkingstick.png


Teda dá sa nájsť na prepadávaní - a ďaľší hráč ju našiel aj na vykrádaní hrobov o čo sa pokúsim aj ja :) :smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Já chci set Tanečnice ,ale kde tohle všechno seženu a za kolik to nevim :D
 

DeletedUser

Guest
Na světě dva máme ve městě El Angelo Taneční šaty "jenom" za 6500$ :D
 

DeletedUser

Guest
ja mam na 3 set gentlemana(mam zaket,klobrc a kravatu),neco z indiana(mustang,zlat.indiansky nahr.),mexicana(satek,teqilu) i poutnika(zpevnik,kriz)

na 4 set mastickare(vesta,burinka,ziravina,motylek)
ikdyz nevim chci ted kupovat plast ale nevim jestli ho mam vymenit za vestu nebo si potom koupit ty botky a mit cely set,lakaji me ty bonusy:
+9 Zručnost,+20 Vytrvalost,+20 Obchodování,+18 Reflexy,+18 Houževnatost,+18 Přesnost,+18 Střílet
:D
 

DeletedUser

Guest
Ja sety zbieram podľa toho koľko vecí nájdem pri prácach. Napr. keď pri nejakej práci nájdem oblečenie z Pútnického setu tak zbieram veci odtiaľ. Ja si nazbieram čo najviac vecí zo setu a budem si ich meniť podľa toho, akú prácu budem chcieť robiť. :D
 

DeletedUser

Guest
ja som začal zbierat mexicku supravu už mi chybaju len sandale a rozmyšlam nad indiasnkou
 

DeletedUser

Guest
ja sbiram indiansky ted si setrim na posledni vec- indianske obleceni uz mam neco pres 4000
 

DeletedUser

Guest
Já mám celý farmářský díky kterému můžu na větrný mlýn takže jak jojo teď budu shánět 3x nářadí a teď, se snažím nasbírat indiánský (4 věci mám) ale čelenku budu moct ,,až" za čtvrt levelu.
 

DeletedUser

Guest
Mě by se hodil stavitelský (poutnický) set :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já bych chtěl gentlemanský,a mastičkářský páč mám mexický set :)
 

DeletedUser

Guest
ja som už vyzbieral mexicky teraz zbieram indiansky už mi chyba len mokasiny a indianske oblečenie len na to mi chyba ešte 4 urovne :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Já už mám Mastičkářskou kompletní, a teď dávám dohromady Indiánskou: Zatím mám jen Mokasíny, Mustanga a Zlatý indiánský náhrdelník, na ostatní nemám ůroveň
 
Nahoru