• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaký chcete set?

Jaký chcete set ?


  • Celkový počet hlasujících
    209

DeletedUser

Guest
Já bych chtěl gentlmena mastičkářskou už mám ale mastičkářská je dobrá otevřela mi asi 20 novích prací
 

DeletedUser9371

Guest
Dobrá anketa.

Jen tam nevidím otázku a odpověď Všechny i ty sety co jsou ještě v plenách, ve vývinu :D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser13138

Guest
tak to gentlemanskeho mi staci opasek Ala sweagern a jsem spokojeny.
 

DeletedUser

Guest
Toto fórum vzniklo před necelýma dvěma lety, tak nechápu, že se někdo diví nad jeho neaktuálností :-)
 
ja myslim, ze ted je odpoved jasna a kupodivu neni nabizena :-)


a krosna by zaslouzil za usi, tahat tohle zhlubin fora ...
 

DeletedUser9371

Guest
Toto fórum vzniklo před necelýma dvěma lety, tak nechápu, že se někdo diví nad jeho neaktuálností :-)

Jen tak, pro zábavu a oživení starých témat. Spousta starých příspěvků je i dnes aktuální k pokecu. Každý není tak zdatný jako Ty. Já tedy určitě ne a jsem na hře denně 3 roky. :D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Já, co potřebuji, tak mám: Gentlemana, Ranního morouse i Sváteční soupravu. Jinak bych ješě chtěl zkompletovat indiánskou soupravu a to bude tak všechno :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
Nejdůležitější ze všech sad je stejně Gentlemák nebo tanečnice :)
+ Indisánskej na rychlost.
 
Nahoru