• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaký chcete set?

Jaký chcete set ?


  • Celkový počet hlasujících
    209

DeletedUser5082

Guest
Vlatním kompletní mastiškářský a mexický set...z indiánského mi chybí mokasíny a indiánské oblečení, poutnický set mám bez stříbrného kříže a poutnických bot...a včera jsem nalezl vycházkovou hůl, takže jsem si k němu přikoupil drahý žaket a budu spořit na zbytek.
 

DeletedUser

Guest
Já na to docela kašlu,ale nejvíc by se mi hodila asi Gentlemanova souprava... je dost luxusní i na duely... z části... pak ještě Mastičkářská a Indiánská
 

DeletedUser

Guest
Mexickou soupravu mam celou teĎ sbírám indiánskou a farmářskou :-D
 

DeletedUser

Guest
Já taky přímo neprahnu po nějakém setu...mě stačí když si nakombinuju svoje norm.věci.
 

DeletedUser

Guest
ja hladam mastickarske boty aby som mohol pracovat ako mastickar a dostal elixir.
P.S.:co znamena u gentlemanovej supravy +50 labor points to ako prida do kazdej prace tych 50 bodov ci ako to mam chapat
 

DeletedUser7829

Guest
ja hladam mastickarske boty aby som mohol pracovat ako mastickar a dostal elixir.
P.S.:co znamena u gentlemanovej supravy +50 labor points to ako prida do kazdej prace tych 50 bodov ci ako to mam chapat

"+50 Pracovních bodů" v preklade...To znamná,že ak máš celý set,tak získaš +50 pracovných bodov ku každej práci:)
 

DeletedUser7906

Guest
ja sbiram indianskou už mam:zlatej indiánskej náhrdelník,mustanga a mokasíny
 

DeletedUser

Guest
No ja na Svete 4 Skladam mexicky set a chcem aj poutnicky set.
 

DeletedUser

Guest
Já mám 2 věci u indiánského a mexického setu.

A přišel jsem na ně náhodou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kromě poutnické jsou všechny dobrý na střídání prací. Já mím zatím Farmářskou,Mexickou a polovinu Mastičkářské pak se vrhnu na Indiánskou a Gentlemanovu
 

DeletedUser4582

Guest
No "chcieť je pekná vlastnosť ale mať je ešte krajšia" :loool:

Ale rád by som sa s Mastičkárskym setom nejak dostal k práci mastičkára :) (Ešte mám len drahý motýlik)

Zatial sa mi podarilo zohnať k mexickému "tequillu, mexický šiatok a osla" :loool:
K setu pre pútničku ktorý je mňe naprd :loool: "prsteň a železný kríž"
K farmárskemu setu "vidle" :loool:
K spomínanemu mastičkárovy "drahý motýlik"
K gentelmanovy "čiernu kravatu"
K setu pre pútnika "strieborný kríž"
a k Indiánskemu setu mám mustanga :)

...to je tuším všetko... :loool:
 

DeletedUser

Guest
Mne chýba už iba komplet prázdninový set .
Ostatné mám komplet .
 

DeletedUser

Guest
na s5 mám mexickou soupravu celou na s9 jsem vyhrál žiravinu takže mastičkářskou a na lepších pracích až dám hůlku tak gentlemanovo:)
 

DeletedUser

Guest
mě už chybí jen sedmispáč, ten v anketě není, jinak mám všechny komplet
 

DeletedUser

Guest
Já bych chtěl Ranní morous(chybí:nočník,noční košile) a sváteční sada(chybí:klobouk sněhuláka,raketa na ohňostroj) jinak mám všechny soupravy.Nejhorší bylo najít hůlku.Hledal jsem jí intenzivně 5 měsíců a nic.Pak jsem u šamana pospřehazoval atributy,abych mohl dělat práce z dostavníkama a po 20 hodinách se hůlka zjevila.Teď mám hůlky 4 a poslední dvě jsem našel u šíření víry.
 

DeletedUser10597

Guest
A hele co kdyby někdo vymyslel Sadu tanečníka(striptéra) ?? xD Šlo by to?
 
Nahoru