• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaký máte mobil ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Sony ericsson W910i
.jpg_159
 

DeletedUser

Guest
Můj první mobil byl nějaký model LG (teď už jsi nepamatuju jaký), potom jsem dostal o 2 roky později (to myslím rok 2008) mobil Nokia 5310 XpresMusic, teďka k vanocum jsem dostal Samsung GT S5230
 

DeletedUser

Guest
já si koupil Ipod touch a nemohu vynachválit-příští mobil:Iphone
nemá java aplikace,ale má mnohem lepší aplikace zadarmo z appstore,které reagují na pohyb,můžete mít klidně 20 doteků najednou-LUXUS
zatím mám SE F305 a pořád nějakej problém se simkou-musím pořád vyndavat a zandavat
 

DeletedUser4517

Guest
mam Sony Ericcson K550i a staci mi 2Mpix fotak Cybershot,Java
 

DeletedUser

Guest
Já se snad konečně dočkám Apple iPhone :D.Fifinečku,jak se ovládá ten tvůj mobil?Já s dotykáčema nemám zkušenosti.Mají nějakou nevýhodu?
 

DeletedUser

Guest
Já se snad konečně dočkám Apple iPhone :D.Fifinečku,jak se ovládá ten tvůj mobil?Já s dotykáčema nemám zkušenosti.Mají nějakou nevýhodu?

jestli se dočkáš iphonu,tak ti závidím
mám i pod touch-to je to samé,akorát,že neumí volat a fotit
pokud budeš potřebovat s něčím pomoct,napiš mi PM
 

DeletedUser

Guest
Momentálně mám Samsung SGH-X660
ale na Vánoce dostanu F006,fakt super mobil:
10.2 mpx foťák,4GB paměti + paměťovka,2 SIM....
 

DeletedUser

Guest
Jaký mám mobil?
Ten nejlepší jaký může být.
Je schopen posílat Esemesky,volat,má zabudovanou kalkulačku a budík+má tři ošklivé tapety na plochu.
Ale pochybuju,že bych byl méně spokojený než vy.
Aspon nemám důvod se nervovat že ztratím mobil......
 

DeletedUser

Guest
Jaký mám mobil?
Ten nejlepší jaký může být.
Je schopen posílat Esemesky,volat,má zabudovanou kalkulačku a budík+má tři ošklivé tapety na plochu.
Ale pochybuju,že bych byl méně spokojený než vy.
Aspon nemám důvod se nervovat že ztratím mobil......

Tobě taky nezáleží na vybavení mobilu...
Jsi můj člověk :)
na co mít špičkovej mobil,když si můžu pořídit PC,které je 4x lepší,ale skoro stejně drahé....
Hlavně že to volá.
 

DeletedUser6989

Guest
Já mám SE k550i,ale už mi na něm nefungují některé tlačítka-prostřední a 5-ka.
Už ho mám 2 roky ale budu mít nový :D

Ehm teď já:
Mám SE K550i,ale už mi na něm nefunguje prostřední 5-ka :::)):: Že by náhoda ??:::))::
Už ho mám 2 roky (a už měsíc mám i nový).
Nechápu lidi,kteří mají nový mobil každý rok (pokud jim teda funguje OK).
Já jsem za 8 let vystřídal 4 mobily (siemens-šunt, LG-šunt,SE K550 i,a teď mám Qtek 9090 a jsem s ním spokojen :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5544

Guest
Samsung i5700 Galaxy Spica s novým Androidem. Je to Špica :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru