• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jsme kradli...

DeletedUser

Guest
:loool: Pokusím se také o nějaký :)

___________________________________________________________
Byl jednou jeden muž jménem T44. Byl dost chudý a proto rád kradl. Vždycky jen nějaké staré neschopné lidi na které si mohl troufnout, ale moc peněz mu to nepřineslo. Tak se rozhodl, že se pokusí vykrást banku. Jenomže on sám by na to nestačil. Musel někoho najít, kdo by byl ochotný krást s ním. Tak šel do salónu. Viděl tam jen jednoho indiána sedícího v rohu. Osmělil se a zeptal se ho, jestli by s ním nechtěl jít vykrást banku, že jim to přinese hodně peněz atd. a taky se zeptal, jak se jmenuje. Ten indián měl jméno Telma. Vypadalo, že je hodně chudý, a tak s T44 souhlasil. Jenže 2 lidi - to je pořád málo. Telma řekl, že ví o jednom bývalém dobrém pistolníkovi, který také zchudl, protože všechny peníze propil. Tak za ním zašli. Jmenoval se salonmanie a hned souhlasil. Teď si museli domluvit, co a jak ...

Pokračování příště...
 

DeletedUser

Guest
No já holka jsem,ale beru to jako klučičí přezdívku ;)

Hehe,tak jdem na to :D
 

DeletedUser

Guest
njn hezký no jen by mě zajímalo kolik ta banka bude mít bodygardů :loool:
karneval41.gif
karneval29.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hezky,ale chtelo by to vic postav,tak jeste 2 lidi a by vas bylo 5
 

DeletedUser

Guest
Vždyť jo, to byl jen úvod, o počet postav nemusíš mít strach :loool:
 

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

T44, Telma a salonmanie se domluvili, že banku půjdou vykrást v 6 hodin večer, kdy má službu na hlídání jeden mladý a nezkušený voják jménem Arathan. Salonmanie se ho bude snažit vyprovokovat a upoutat pozornost, T44 a Telma půjdou dovnitř, kde už nějak donutí pokladníka, aby jim otevřel trezor. Tak tedy šli.. Salonmanie se pokoušel upoutat Arathanovu pozornost tím, že mu nabízel tabákové listy za hodně peněz. Ale Arathana rozčílilo, že za 3 tabákové listy chce 100$ a vytáhl svoji zbraň - přesný revolver. To asi byl salonmaniův konec, protože on se svou rezavou předovkou nic proti přesnému revolveru nezmůže. Takže rychle utíkal a Arathan běžel za ním. Ale tím mohli T44 a Telma využít chvíle a vniknout dovintř. Uviděli pokladníka. Jenomže ten měl taky přesný revolver, ale nějak se mu zasekl a bouchl mu v ruce, takže byl bez zbraně .. T44 a Telma na něj namířili zbraně a nutili pokladníka Katro Gangsta aby jim otevřel trezor.. Pokladník pořád odmlouval..

Pokračování příště..
 

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

T44, Telma a salonmanie se domluvili, že banku půjdou vykrást v 6 hodin večer, kdy má službu na hlídání jeden mladý a nezkušený voják jménem Arathan. Salonmanie se ho bude snažit vyprovokovat a upoutat pozornost, T44 a Telma půjdou dovnitř, kde už nějak donutí pokladníka, aby jim otevřel trezor. Tak tedy šli.. Salonmanie se pokoušel upoutat Arathanovu pozornost tím, že mu nabízel tabákové listy za hodně peněz. Ale Arathana rozčílilo, že za 3 tabákové listy chce 100$ a vytáhl svoji zbraň - přesný revolver. To asi byl salonmaniův konec, protože on se svou rezavou předovkou nic proti přesnému revolveru nezmůže. Takže rychle utíkal a Arathan běžel za ním. Ale tím mohli T44 a Telma využít chvíle a vniknout dovintř. Uviděli pokladníka. Jenomže ten měl taky přesný revolver, ale nějak se mu zasekl a bouchl mu v ruce, takže byl bez zbraně .. T44 a Telma na něj namířili zbraně a nutili pokladníka Katro Gangsta aby jim otevřel trezor.. Pokladník pořád odmlouval..

Pokračování příště..

já sem jako napodobenina Jacka Sparowa jo??:loool:No umím utíkat rychle takze je to v suchu :loool: a mám náhodou deringra a dnes sem s ním dal za 590
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

Nakonec Katro Gangsta donutili, aby jim otevřel trezor. Jenomže T44 a Telma byli pořádní tupci, a proto si na ty peníze nic nevzali. Proto si je začali rvát do kapes. Vyšli ven a viděli, jak se tam salonmanie honí s Arathanem. T44 na nic nečekal a střelil po něm. Zasáhl ho do nohy a on klesl na zem. Mohli utéct. T44 s Telmou se chlubili, kolik sebrali peněz. Měli kapsy nacpané převážně kovovými mincemi, takže to byla pořádná tíha. Tak tak běželi a najednou se ozvalo Prásk! a T44 praskla guma u kaťat, takže běžel dál jenom v trenkách a ještě k tomu bez peněz.
"Snad se mi tohle nestane taky, salonmanie, vem si ode mě trochu." řekl Telma.
"Já nemám kapsy." odpověděl salonmanie. A tak se stalo, že za chvíli i Telmě praskla guma u kaťat a najednou měl kolty proklatě nízko...
"Vždyť nám nic nezbylo, tak proč běžíme?" zeptal se T44.
"Protože asi utíkáme pryč, aby nikdo nic nezjistil." odpověděl Telma.
"Jenže na nás přijdou podle vašich kalhot." řekl salonmanie.

Pokračování příště
 

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

Všichni tři už byli vysíleni, a tak zpomalili. Najednou za sebou slyšeli dusot koní. Ohlédli se a spatřili šerifa Fry Praskla Lahev ještě s několika muži (mezi nimi byl i Arathan, z města Blue Town, ve kterém se pokusili vykrást banku.
"Co teď?" zeptal se T44 "Jak jsme ztratili kalhoty, tak jsme ztratili i zbraně. Jsme úplně bezbranní!"
"Tady pomůže jedině zázrak." řekl Telma tajemně a myslel si, že mluví kdovíjak moudře.
Ale problém byl v tom, že zázrak se opravdu stal. Najednou vidí z druhé strany, jak jede nějaký muž na koni. Přijel a ještě než se šerif Fry Praskla Lahev vůbec stačil více přiblížit, už bylo po nich. Ten muž se jmenoval morbus je jen jeden.
Všichni mu moc děkovali, a ptali se ho, jestli za to náhodou něco nechce.
"5000 dolarů by mělo stačit," odpověděl morbus je jen jeden.
"Ale my jsme všechny peníze ztratili po cestě." přiznal salonmanie.
"Vrátíme se. Vezmeme si jejich koně a kaťata najdeme, tam jsme raz dva." navrhl T44 a všichni souhlasili. Opravdu po chvilce jízdy našli všechny kalhoty ležet na zemi ale .....
Bez peněz!
A tu náhle viděli v dálce nějakého muže co utíká pryč od tohoto místa s velkým pytlem na zádech. T44 v něm poznal pokladníka Katro Gangsta.
"Za ním!" zakřičel Telma.
Všichni se okamžitě rozjeli za ním.

Pokračování příště

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě nechytnete já jsem rychlej :loool::loool::loool::loool::loool:
 
Nahoru