• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jsme kradli...

DeletedUser

Guest
hele, to uz muj pribeh nikdo necte? :D
Chapu ze to neni tak dobry jako tohle, ale ze by to bylo az tak marny? :D
jinak hledam herce, hlaste se v mem vlakne
 

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

Tomsisa a Azgan vtrhli dovnitř, přitom Azgan zakopl o práh. Pak sem přiběhli i T44 a Telma. Tonkpao byl svázaný, takže nemohl nic dělat. Ale stejně jich bylo málo. Začali po nich střílet a všichni utíkali jak psi. Popadli koně a uháněli pryč, jen co to šlo. Salonmanie přitom čtyřikrát spadl z koně, protože neměl sedlo. Ani nevěděli, kam jedou. Dojeli do lesa. Vypadalo to tam dost divně, kousek od nich byla nějaká opuštěná budova. T44 a morbus je jen jeden ji šli prozkoumat. Ostatní mezitím rozdělali oheň a opékali si chleba. Uběhla asi půlhodinka a všem bylo divné, co tam oba dělají.
"Neměli bychom se tam někdo jít podívat?" zeptal se Tomsisa.
Telma se nabídl, že půjde. Azgan a salonmanie mezitím budou hlídat oheň.
Tomsisa a Telma vešli dovnitř a vidí, jak tam na zemi sedí T44 a morbus je jen jeden a pijou jednu whiskey za druhou.
"Vy magoři vždyť se opijete!" zařval okamžitě Telma.
"C-oo-o? Je-eee já-áá mááááám chuťťťťť chlaa-aaa-astat..." plácal nesmysly T44 začal zase pít.
"Takhle to nejde, musíme jim to sebrat." řekl Tomsisa.
Přišel blíž a chtěl jim krabice sebrat, ale tu si najednou všiml nápisu na whiskey. Ta je jeho oblíbená! Tomsisa se neudržel a napil se.. A nemohl s tím přestat. Telma chtěl taky zkusit, jak je to dobrá whiskey a začal pít taky.. A taky nemohl přestat...

PP
 

DeletedUser

Guest
To víš neměl jsi sedlo a tvůj kůň měl letní sestřih tak ses neměl za co držet :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Až tak?? Nevím ale myslel jsem že moc psát příběhy neumím :D No tak nic:

POKRAČOVÁNÍ:
Azgan byl postižený ve dvouch věcech. 1. věc byla že místo a říkal e. To by zas tak nevadilo, ale pak byl postižený i mentálně, takže se choval trochu jak malé dítě.
T44 a Telma si šli koupit nové lepší zbraně. Tomsisa jim prozradil, jak to vlastně v Golden Townu je. Šerifem je tam Ranny. Nejhorším hlídačem banky je Cleon a hlídá ve čtvrtek od 18:00 do 23:00.
Pak ho ale vystřídá nejzkušenější hlídač Tonkpao a ten tam je až do rána. Vymysleli, že T44 a Telma zkusí zaujmout pozornost hlídače, a kdyby náhodou nechtěl tak mu střelí do nohy, ať nemůže utéct. Pak mu radši zavážou pusu šátkem, aby neřval. Mezitím morbus je jen jeden půjde a vtrhne se salonmanie dovnitř. Když tam bude víc lidí, zavolají si ještě na pomoc Tomsisu a Azgana.
Mělo by to vyjít. Ještě se trochu radili a jak tak seděli v salónu tak najednou slyší křupnutí. Něco na stropě křuplo a někdo z toho padá, ale má na sobě asi krev! Ale co nevidí! Ten člověk tu krev lízá!
Všichni odvracejí pohled. Barman omdlel. A jak ten člověk lízá tu krev, tak v tom T44 poznává Arathana. A ta červeň na něm byl kečup, co měl barman o patro výš.
"Co tady dělá?" zeptal se Telma.
"Je to zvěd!" zakřičel Azgan. "Pracuje jako detektiv šerifa Rannyho!"
"Zastřelme ho!" řekl morbus je jen jeden.
Jenomže když vytáhl zbraň, tak už tam Arathan dávno nebyl. Odjel. Ale nevadilo jim to, stejně ho potkají zítra večer.
Nazítří jeli všichni do města. A když bylo asi 20:00, šli na to podle plánu. T44 a Telma ho chtěli Cleona nějak vyprovokovat, ale nešlo jim to. Tak ho střelili do nohy a Cleon začal řvát. Chtěli mu zavázat pusu, ale zapoměli si šátek. Co teď? T44 na nic nečekal a utrhl kus svého ponča. Zavázali mu pusu. Mezitím salonmanie a morbus je jen jeden vtrhli dovnitř. Nemilé překvapení. Uviděli asi 20 lidí.
"Posilyyyyyyyyyyyyyyyyy!" zařval salonmanie.

Pokračování příště

Jo to je dobrý, a to mě jako jako roztřílíte a necháte vykrvácet :( :D, moc pěkný i další část už se těším na pokračování.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
i když mmi to trvalo strašně dlouho tAK JSEM TO PŘEČETL A DÁVÁM + GOD PŘÍBĚCH
 

DeletedUser

Guest
To nějak dáš asi budeš spisovatel ;) :D
Knížka na dobrou noc :loool:
 

Deleted User - 32331

Guest
ja bych pokračoval že se vzbudili a všichni řekli najednou: ahhhhhrrr mojee hlaavaaa!!! asi jste pili řekl chytrák salonmanie na kdy naplánujem další loupež? aaa teť neee neemužu se soustředitt!!aaa moje hlava moje hlava! atd..
 

DeletedUser

Guest
ja by som tam dal ze sa zobudili a zistili ze ich Azgan okradol a usiel :loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
Aničko, Aničko, co to z tebe vyrostlo? :D Kryštof samozřejmě nemohl dopadnout jinak... je to lump od pohledu :DDD
 
Nahoru