• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jsme kradli...

DeletedUser

Guest
POKRAČOVÁNÍ:

Katro Gangsta viděl, jak se blíží, a tak začal střílet, ale netrefoval se, protože v běhu to opravdu moc nejde a ještě se k tomu otáčet, a všechny náboje vyplácal. Nakonec ho T44, Telma, salonmanie a morbus je jen jeden dohnali a domluvili se, že si z kořisti 500 000 $ vezme 10 000 $, jen když už ho nechají na pokoji a bude moct jít svou cestou. Všichni čtyři s tím souhlasili. Zbylo 490 000, což zrovna děleno čtyřma vyšlo. Z té honičky měli všichni chuť na whiskey, a protože měli dost peněz tak šli do salónu. Sedli si ke stolu a začli si povídat, že vedle je jedno velké město jménem Golden Town, a tomu že by také mohli zkusit vykrást banku, když zvládli i tuhle. Zaslechli je dva muži a jeden z nich přistoupil blíž a řekl:
"My bychom vám s tím mohli pomoct - ovšem, museli byste nám za to pak dobře zaplatit. Známe totiž Golden Town jako svoje boty, i jak kdo hlídá banku a kdy je nejvhodnější tam vtrhnout."
"Tato pomoc se nám zamlouvá," řekl T44. "Ale kolik za to chcete?"
"100 000 dolarů by mělo stačit." odpověděl muž.
T44 se nerozhodně podíval na ostatní. Domlouvali se a nakonec svolili. Stejně - Golden Town bude hodně bohaté a když ještě teď mají hodně peněz, tak nebude problém zaplatit 100 000 dolarů.
"Mohu se ještě zeptat na vaše jméno?" zeptal se salonmanie.
"Mé jméno je Tomsisa a toto je můj mentálně postižený kamarád Azgan."

PP
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
good no mě necháte na Arthana rezavou předovku a vy si koupíte botky samoběžky :loool:


edit:azgan je postiženej??:ehm:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo hochu tak ten konec suprovej . Mentálně postižený. :DSuper. A dík.
 

DeletedUser

Guest
lol ty ses de*** :loool::loool::loool:- samozdrejme jenom v dobrym, lol pokracuj, fakt good :D
 

DeletedUser

Guest
Až tak?? Nevím ale myslel jsem že moc psát příběhy neumím :D No tak nic:

POKRAČOVÁNÍ:
Azgan byl postižený ve dvouch věcech. 1. věc byla že místo a říkal e. To by zas tak nevadilo, ale pak byl postižený i mentálně, takže se choval trochu jak malé dítě.
T44 a Telma si šli koupit nové lepší zbraně. Tomsisa jim prozradil, jak to vlastně v Golden Townu je. Šerifem je tam Ranny. Nejhorším hlídačem banky je Cleon a hlídá ve čtvrtek od 18:00 do 23:00.
Pak ho ale vystřídá nejzkušenější hlídač Tonkpao a ten tam je až do rána. Vymysleli, že T44 a Telma zkusí zaujmout pozornost hlídače, a kdyby náhodou nechtěl tak mu střelí do nohy, ať nemůže utéct. Pak mu radši zavážou pusu šátkem, aby neřval. Mezitím morbus je jen jeden půjde a vtrhne se salonmanie dovnitř. Když tam bude víc lidí, zavolají si ještě na pomoc Tomsisu a Azgana.
Mělo by to vyjít. Ještě se trochu radili a jak tak seděli v salónu tak najednou slyší křupnutí. Něco na stropě křuplo a někdo z toho padá, ale má na sobě asi krev! Ale co nevidí! Ten člověk tu krev lízá!
Všichni odvracejí pohled. Barman omdlel. A jak ten člověk lízá tu krev, tak v tom T44 poznává Arathana. A ta červeň na něm byl kečup, co měl barman o patro výš.
"Co tady dělá?" zeptal se Telma.
"Je to zvěd!" zakřičel Azgan. "Pracuje jako detektiv šerifa Rannyho!"
"Zastřelme ho!" řekl morbus je jen jeden.
Jenomže když vytáhl zbraň, tak už tam Arathan dávno nebyl. Odjel. Ale nevadilo jim to, stejně ho potkají zítra večer.
Nazítří jeli všichni do města. A když bylo asi 20:00, šli na to podle plánu. T44 a Telma ho chtěli Cleona nějak vyprovokovat, ale nešlo jim to. Tak ho střelili do nohy a Cleon začal řvát. Chtěli mu zavázat pusu, ale zapoměli si šátek. Co teď? T44 na nic nečekal a utrhl kus svého ponča. Zavázali mu pusu. Mezitím salonmanie a morbus je jen jeden vtrhli dovnitř. Nemilé překvapení. Uviděli asi 20 lidí.
"Posilyyyyyyyyyyyyyyyyy!" zařval salonmanie.

Pokračování příště
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No paráda. Fakt jeden z nejlepší. Jen bych tě poprosil jmena morbus je jen jeden a tonkpao udělej prosím jinou barvou nebo výraznější. Strašně to trhá oči a abych viděl měno tonkpao musím si to označit. Jinak suprové :)))))))))))))))) 1*!
 

DeletedUser

Guest
fakt super pribeh
Je jeden z nejlepsich, ale lepsi by bylo, kdybych tam byl i ja :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
No jo když ono už tam moc barev není a jsou si hrozně podobné...
EDIT: Zkusím tě tam dát Freezixi ;)
 

DeletedUser

Guest
1. Oranžově jsem já :D
2.Zelenou myslím nikdo není takže to tak udělám
 

DeletedUser

Guest
Jinak jestli vám to nebude vadit tak bych chtěl všechny členy pozvat na můj příběh. Kdo by chtěl muže i vněm být tak pište lidi honem :)
 
Nahoru