• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser

Guest
Jako by tu byl cítit poklad (40 lvl)
k novému úkolu bych sem napsal několik užitečných indícii:

Neumíš plavat? Tak si vyrob kanoi.

Kdyby byli všichni jako ty tak Konfederace má válku dávno vyhranou, běž dělat svou práci!

Pst potřeboval bych tvou pomoc, zda máš zájem tak se setkáme v noci na hřbitově.

Na tady máš baťoh s novinama a jdi mi z očí!

Chlapi u řeky potřebujou tvou pomoc s dřevem, jsou tak tvrdí že pracují i přez noc.

Stoupla cena drahokamů, dokonce jsou dražší než zlato.

Billy mi levně prodal tuhle mapu pokladu vem si ji ale chci 70% z pokladu.

Voli ti zničily můj vůz? Ty jsi ale trdlo, co mám s tebou dělat?

Umíš psát? Tak piš čitelně budou potřeba při bohoslužbě.

Každá z řádek odkazuje na jednu činnost která se vám bude v této sérii úkolů hodit(občas budete muset splnit podmínky na správné vybavení ale nic extra) + pokud jste indicii spravně rozluštili(a máte trošku štěstí) tak získáte určitý předmět + indicie nejsou serazene podle sledu použití JSOU PŘEHÁZENÉ
SNAD VÁM TO POMŮŽE - seznam prací
A nezapomeňte HLEDÁTE POKLAD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Tak daleko ještě nejsem, jen potřebuji vědět, jestli ty čtyři předměty, z nichž složím ten poslední celý dostanu při práci pouze se štěstím, nebo je potřeba víc podmínek pro jejich získání.
 

DeletedUser

Guest
Tak daleko ještě nejsem, jen potřebuji vědět, jestli ty čtyři předměty, z nichž složím ten poslední celý dostanu při práci pouze se štěstím, nebo je potřeba víc podmínek pro jejich získání.

na nejmenovanych strankach stoji ze staci i 10 minut a nemusis mit nic extra na sobe ci v inventari ;-)
 

DeletedUser

Guest
Kazdy radek odkazuje na jednu urcitou cinnost...v pokracovani jsou i urcite pominky na na produkt...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10725

Guest
:hoj: přesný návod vím ale jaké jsou odměny nevíde at mě něco láká :::)):::
 

DeletedUser99

Guest
A jakpa získám ten úkol, musím pracovat s první indicí abych ho dostal?
 

DeletedUser

Guest
Tak ja už to mám skoro hotové ... stačí mi ich už iba spojiť :-) .
 

DeletedUser

Guest
jen malý dotaz k nápovědám, odkazují i na čas, nebo je to tam přidáno z estetických důvodů :)
 

DeletedUser

Guest
No já mapu složil a s dalšíma neproduktovýma věcma mam problém asi nebudou tak snadné jako kousky mapy.
 
Nahoru