• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser

Guest
ach jo ja porad tvrdim, ze i kdyz se napise detailni navod tak to pro lidi bude stejne problem ,ale holt jeste jedna napoveda ve hre neni jina prace kde se tyhle zvirata vyskytuji a je to malo narocna prace ktera je pouzita v ukolech hned ze zacatku
 

DeletedUser10165

Guest
Hezký den,
Vaše rady jsou opravdu velice užitečné, ale už se snažím skoro dva týdny a nemůžu najít 3. část mapy. Nenapoví někdo trošičku? Podle indicií dělám pouze úkoly z nápověd. Vím, kde sehnat vůz, vím jak mapu sestavit, ale kdenajít poslední část? Prosííím o nápovědku, aspoň malinkou, nějakou, která tu ještě nebyla. Nebo třeba čas a výbava.
 

DeletedUser

Guest
Hezký den,
Vaše rady jsou opravdu velice užitečné, ale už se snažím skoro dva týdny a nemůžu najít 3. část mapy. Nenapoví někdo trošičku? Podle indicií dělám pouze úkoly z nápověd. Vím, kde sehnat vůz, vím jak mapu sestavit, ale kdenajít poslední část? Prosííím o nápovědku, aspoň malinkou, nějakou, která tu ještě nebyla. Nebo třeba čas a výbava.
Ahoj,je to práce,kde můžeš najít Vlajku Unie.(Doufám že to nebyla velká nápověda.)
 

DeletedUser

Guest
můžete mi prosím aspoň trošku napovědět jak na úplný začátek tohoto úkolu, děkuji
 

DeletedUser

Guest
potrebujes najit 4 kousky mapy...1 kus = jedna urcita prace...precti si indicie a seznam praci a pak zkus nektere prace...
 
Otevřeli se diskuze/návody s tajnými úkoly, tak se zeptám. Já v úkolu se zlatou mincí nemůžu najít první destinaci, mám si nasadit mapu sehnat produkty a další věci v qwestu. To všechno mám, mapau mám nasazenou a tam kde by měla být zadavatel není nic. Plnil jsem to na předchozích světech, tam jsem problém neměl. Je to tím že nemám kompletně splněný úkol 'Vražda'?
 

DeletedUser

Guest
Otevřeli se diskuze/návody s tajnými úkoly, tak se zeptám. Já v úkolu se zlatou mincí nemůžu najít první destinaci, mám si nasadit mapu sehnat produkty a další věci v qwestu. To všechno mám, mapau mám nasazenou a tam kde by měla být zadavatel není nic. Plnil jsem to na předchozích světech, tam jsem problém neměl. Je to tím že nemám kompletně splněný úkol 'Vražda'?
S vraždou to nemá nic společného :klubun:(Máš to splněné u Henryho?:D)
 

DeletedUser

Guest
Pokud můžu poradit tak pokud potřebujete vědět přesný postup k vyřešení úkolu mapa k pokladu,tak běžte na zahraniční fora,kde mají povolení na zveřejňování tajných úkolů. A nemusíte chodit daleko stačí zajít k sousedům. Já jsem si tam našel celý návod na vyřešení úkolu a dále je tam další návod na další tajný úkol s kusem železa. Tak hodně štěstí při hledání a plnění úkolu. Tady na českých foru najdete pouze indície ,které vám jsou platné jak mrtvému zimník.
 

DeletedUser789

Guest
Mám zlatý prach. Pokračuje to ještě nějak? A jestli ano, malá nápověda by se šikla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Takže jak sleduju letos úkol "Díkuvzdání" nejspíše nebude...


Zajímalo by mne co o tom ví admini... úkol "Duben" byl letos i loni, tak jsem čekal že i toto bude znovu...
 
No já věděl že třeba s tím úkolem hnout dopředu, jelikož tam je dost prkotin na sehnání. A na wikipedii jsem zjistil že by to mělo být mezi 11-18 listopadem. Asi tak jako u nás velikonoce, ty je taky pohyblivý svátek.
 

Deleted User - 31870

Guest
kdysi tu dala monishkah odkaz :http://www.infoamerika.cz/statni svatky.htm

podle něj se směješ Mc Bracemu a sám máš to datum blbě:::))::

S velkou pravděpodobností to má dobře, protože Díkůvzdání nebylo jen jeden den (ty úkoly), ale trvaly asi 3 dny.

Jinak na tomhle odkazu psala Monika tohle (nemůžete vidět, protože je téma smazané:

Dalo se to mírně předpokládat, že tento úkol bude končit v daném období, jako jiná.


Jinak pro následující roky, tento úkol končí vždy ve:
čtvrtek, 25. listopad 2010
čtvrtek, 24. listopad 2011
čtvrtek, 22. listopad 2012
čtvrtek, 28. listopad 2013
čtvrtek, 27. listopad 2014
 

DeletedUser

Guest
Jeskyně

Nevíte někdo, co se děje, že když příjdu k jeskyni, mám v předmětu pochodeň, ale nic se mi nezobrazí, žádný úkol. Kde je problém?
 
Nahoru