• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser1318

Guest
No lenže ja som myslel iba na zkompletizované mapy :-) .
Tak to jsem tě špatně pochopil, omlouvám se.
No já mapu složil a s dalšíma neproduktovýma věcma mam problém asi nebudou tak snadné jako kousky mapy.
Časová podmínka tam není, musíš mít správný předmět, případně se stavit na panáka...,
netuším, v jaké jsi fázi.
Něco taky nemusí jít hned po první desetiminutovce.
 

DeletedUser

Guest
Celkové dokončení úkolu:
1865 EXP
1$
rezavá předovka
zlatý nuget
:klubun::klubun::klubun:
 

DeletedUser

Guest
mozete sem dat prosim napovedu ako zostavit mapu?
DIk

PS:Napovedu,nie navod!
 

DeletedUser1318

Guest
mozete sem dat prosim napovedu ako zostavit mapu?
DIk

PS:Napovedu,nie navod!

Tu máš nějaké další vodítko:
Je tu jedna práce, při které hlavně používáš mluvené slovo a hlas. Nemůžeme si pamatovat všechno, proto používáme jisté pomůcky.
Častým používáním se opotřebovávají podobně jako ta mapa. Snad při té práci opravíš i tu mapu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
fakt inteligentni skousej premyslej,ty budes jeden z tech komu ten navod nekdo celej poskytl a ted dela chytreho jinak bys to nenapsal, kdyby jsem nemel uplnej navod na ten ukol tak s nim nehnu ani nahodov predpokladam ze je zde opet hromada chytrolinu co na to prisla uplne sama:))
ale na dotaz jak slozit mapu pridam indicii jelikoz to nemuzu rict lidsky cele- je to prace kde se pouziva slovo bozi a ty lidi maj na sobe vecsinou specialni odev
 

DeletedUser

Guest
Uz viem,ale dakujem za radu Lumpicek a vystihol si to skvele.....2 palce hore
 

DeletedUser

Guest
fakt inteligentni skousej premyslej,ty budes jeden z tech komu ten navod nekdo celej poskytl a ted dela chytreho jinak bys to nenapsal, kdyby jsem nemel uplnej navod na ten ukol tak s nim nehnu ani nahodov predpokladam ze je zde opet hromada chytrolinu co na to prisla uplne sama:))
ale na dotaz jak slozit mapu pridam indicii jelikoz to nemuzu rict lidsky cele- je to prace kde se pouziva slovo bozi a ty lidi maj na sobe vecsinou specialni odev

nechci se hadat...pokud bys byl na bete mozna pochopis jak se ukol odkryval...treba strasne dlouho trvalo jak ziskat urcite veci z "seznamu predmetu" ci jak ziskat "kanoi" a ze vubec existuje...zda znas potrebny prace z cele serie tak ti jiste doslo k cemu patri jaka indicie...INDICIE JSOU NA PREMYSLENI A ZKOUSENI(nejsme snad petilety deti) PROSTE TO NENI NAVOD!!!
 

DeletedUser1318

Guest
mozete sem dat prosim napovedu ako zostavit mapu?
DIk

PS:Napovedu,nie navod!

Uz viem,ale dakujem za radu Lumpicek a vystihol si to skvele.....2 palce hore
Myslím, že ti nějak nerozumím, tys vlastně nechtěl návod, ale návod, ne?

...ale na dotaz jak slozit mapu pridam indicii jelikoz to nemuzu rict lidsky cele- je to prace kde se pouziva ...
Vždyť to co jsi napsal je návod!!!
Pedro jej původně nechtěl. A navíc je to stále ještě zakázané zveřejňovat.
Nějak vás nechápu. Myslím, že někoho zbytečně nase... a příště nám nic neporadí.
 

DeletedUser

Guest
no hraju opravdu na servru kde ty navody jsou uplne krasne vycapeny na strankach a nijak se to neresi, kupodivu presto vsechno to pro 50 procent hracu neni snadne udelat a ptaj se stejne:))
 
Přesně,na jistým foru v alianční sekci je tohle vyřešený(nápověda) k tomuhle úkolu.Je to rozpitvaný skoro do detailu.Nemůžu tvrdit,že to je absolutně přesný,ale logicky do sebe všechno zapadá,takže to asi blbost není.A už jenom hledání kousků mapy dá někomu hodně práce(volba charakteru,atributy,schopnosti).Na jednom serv.mám lev.80 a na jeden kousek lístku(jistou práci) mě chybí 55 schopností.Takže v tomhle případě je mi celá polopatická nápověda k ničemu.:radní:
 

DeletedUser

Guest
a tak budte spokojeni ze mate NAVOD a nereste indicie...dam ti priklad dosahnu k zlatymu revolveru a nemuzu udelat krok c.5 A CO S TIM MAM DELAT?
 

DeletedUser

Guest
to totiz jeste nikdo nebublikoval takze chytrolini co zde na vsechno pridou sami mlci ,az se to nekde objevi jak dal tak se ozvou:))
 

DeletedUser10821

Guest
Mám už všechny části map ,ale nevim co dál ? Ukol se mi žádnej neobjevil.
Poradte co mám dělat dál.
 

DeletedUser

Guest
možná se bude zdát, že prudím, ale pěkně prosím o korekci chlapy, voly.. rve mi to oči pokaždé co si kontroluju postup :D
 

DeletedUser

Guest
Zasekl jsem se v tomhle úkolu na získání přepravního prostředku, všechno ostatní už mám. Můžete sem někdo prosím dát nějakou indicii, která by pomohla?
 

DeletedUser

Guest
za starych casu se s tim zviretem oralo a v ceskym zemich jmeno toho zvirete je hojne uzivano v hovorovem jazyce ,takze pri praci s tim zviretem najdes potah
 

DeletedUser

Guest
Díky, zvířátko je jasný, teď už jen najít tu správnou práci.
 
Nahoru