• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser

Guest
byla to buď mapa nebo seznam předmětů -skus a uvidíš :::))::
 

DeletedUser

Guest
No a já mám asi další hloupý dotaz. Našla jsem tři zadavatele úkolů, a přehazuju všechny věci co jsem našla a žádný úkol se mi nezobrazuje. Dělám něco špatně? Pozná hra, zda jsem měla produkt už před tím a musím ho získat přímo při plnění úkolu?
Děkuji Bobča
 

DeletedUser7904

Guest
Nevíte někdo, co se děje, že když příjdu k jeskyni, mám v předmětu pochodeň, ale nic se mi nezobrazí, žádný úkol. Kde je problém?
No a já mám asi další hloupý dotaz. Našla jsem tři zadavatele úkolů, a přehazuju všechny věci co jsem našla a žádný úkol se mi nezobrazuje. Dělám něco špatně? Pozná hra, zda jsem měla produkt už před tím a musím ho získat přímo při plnění úkolu?
Děkuji Bobča


Aby sa vám pri zadávateľoch ukázali úlohy musíte mať nasadenú Kompletnú mapu :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No oběhla jsem útes a koryto řeky, ted valím k jeskyni.

Aha tak je to ta mapa. Jen mi přišlo divný najít věci a pak dávat do inventáře zpět mapu. Takže tu jsem nezkusila ;o)) díík snad si dál poradím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není to ten zlatý prach? Na tw-db je napsáno že se s ním v produktu mají "rubať stromy".
 

DeletedUser

Guest
Kde najdu na mapě všechny zadavatele k Jako by tu byl cítit poklad?
Stačí jen sektory nejlépe screeny dík.
 

DeletedUser

Guest
to jsem četl ale nic s umístěním zadavatelů tam myslím není
ale už je mám
 

DeletedUser

Guest
Ahoj už dělám čtvrtou půlhodinovku u kácet stromy pro ten vydlabaný kmen a stále nic, to musím mít něco na sobě?
 

DeletedUser

Guest
Hele našel jsem mapy a teď mám všecky produkty včetně pochodně, ale chybí mi dvě věci, které normálně nenajdu. Batoh a ten vůz, honím krávy a chtěl jsem se zeptat, jestli mám mít něco speciálního nasazenýho nebo musim jen hodně usilovně hledat...
 
Nahoru