• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser

Guest
Prosím vás,při posledním úkolu KÁCET STROMY (abych dostal lodku) musím mít na sobě něco extra ? Kácím na mapě už třetí den a lodka nikde.Pomalu nám na mapě docházejí stromy :D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, nemůžu najít koryto řeky. Mapu jsem prohlédl komplet a nic. V produktu mám mapu ... Dejte prosím někdo nějakou radu, díky ....
 

DeletedUser

Guest
Díky moc za radu, ale stejně to nemohu najít .... Není v tom ještě jiný háček???
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, nemůžu najít koryto řeky. Mapu jsem prohlédl komplet a nic. V produktu mám mapu ... Dejte prosím někdo nějakou radu, díky ....

Koryto řeky je zde.

b48263d113a22376ac70d8335949d9ff189cda87.jpg
 

DeletedUser6397

Guest
Pokud máš všechny 4 části mapy,tak běž šířit víru.
Při této práci se ti mapa skompletizuje.
 

DeletedUser11557

Guest
batoh nrjde najst robim procu prodavat noviny a nic mam ivl 58 ostatne veci na ulohu voni to pokladem mam
 

DeletedUser

Guest
batoh - hledat poklad

Ahoj,
neotravoval bych tu kvůli takové blbosti, ale už opravdu nevím, co dělat. Plním úkolovou řadu, která se týká hledání pokladu podle nalezené mapy, získal jsem už seznam požadovaných produktů, našel pochodně i volský potah, ale pořád nemůžu získat batoh při práci Prodávat noviny. Přitom mám správně nasazený produkt (ten seznam), díky kterému jsem našel pochodně i potah a nic.

Makám na tom od 12. 7., co jsem spočítal, tak jsem tu práci prováděl 27 hodin 20 minut a to mi nepřijde jako normální, že nic nevypadlo. Nemáte ještě někdo podobnou zkušenost a neporadíte?
 

DeletedUser9350

Guest
Stejný problém s batohem mám taky, odmakáno již cca 100 hodin na prodeji novin a kulový.
 
Nuž hledej, já to splnil dneska na dakotě, (hlavně kvůli rýči do další série). Taky to trvalo než jsem našel batoh. Jak vidím, dalo to zabrat i ostatním, ale padl. Stejné to bude i s kusem mapy.
 
Nahoru