• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jako by tu byl cítit poklad - diskuze

DeletedUser7836

Guest
Hele našel jsem mapy a teď mám všecky produkty včetně pochodně, ale chybí mi dvě věci, které normálně nenajdu. Batoh a ten vůz, honím krávy a chtěl jsem se zeptat, jestli mám mít něco speciálního nasazenýho nebo musim jen hodně usilovně hledat...
Skús si nasadiť do políčka na produkty ten zoznam.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mám všechny produkty,ale pak co dál? Podle informací co mám, by mi měl dát další úkol barman,ale žádný úkol se mi nezobrazuje.Co dělám špatně? Mám mít něco v produktech?
 

DeletedUser

Guest
Styri časti mapy

Keď mám štyri časti mapy čo mám ďalej s nimi robiť?
Prosím odpovedzte mi.
 

DeletedUser4517

Guest
na praci sirit viru ,zadej 1 hodinu, tam se ti spoji a dostanes celou mapu
 

DeletedUser

Guest
čauky, co musím dělat abych našel pochodeň popřípadě batoh (pro batoh se snažím pracovat "prodávat noviny" ale pořád nic)

díky za jakou koli pomoc, radu atd...
 

DeletedUser

Guest
ano to mám, to jsem vyčetl z vlákna ale o pochodni ani slovo :)
 

DeletedUser1318

Guest
ano to mám, to jsem vyčetl z vlákna ale o pochodni ani slovo :)

Musíš sem tam otevřít i nějaký baner.
Tam bys našel toto i s obrázky:

Seznam různých předmětů, které Henry považuje za důležité pro hledání pokladu - teplé jídlo, batoh, pochodeň, lopata, krumpáč, přepravní prostředek a nějaký ten dynamit. Tyto předměty jsou uvedené na seznamu.

Kde předměty získám?
Teplé jídlo (práce Opravovat kryté vozy)
Batoh (práce Prodávat noviny)
Pochodeň (práce Plavit dřevo)
Lopata (práce Kopat hroby, Stavba závlahového zařízení)
Krumpáč (práce Těžit železnou rudu)
Přepravní prostředek (práce Hnát krávy)
3x Dynamit (práce Přepravovat munici)
 

DeletedUser

Guest
Chtel jsem se zeptat jestli ta odměna zlaty nuget je k nečemu dobry nebo se dá jen prodat?
 

DeletedUser

Guest
Chtel jsem se zeptat jestli ta odměna zlaty nuget je k nečemu dobry nebo se dá jen prodat?

Ubďto jen okrasa, nebo jestli se nepletu tak to možná souvisí s nějakým větším úkolem...Ale to se asi pletu prodat an tržišti nejde taže spíše na okrasu je škoda se toho zbavov u obchodníka.
 

DeletedUser

Guest
Názor

Také se přikláním k názoru, že zlatý nuget bude součástí questu střední obtížnosti. Já osobně ho neprodám.
 

DeletedUser

Guest
Prosím Vás, mám zkompletovanou mapu... Nalezené předměty a jsem u jeskyně... ale jak se mi tam objeví úkol???
 

DeletedUser

Guest
myslím že tam bylo něco s pochodní-produkt -na foru máš návod
 
Nahoru