• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kam jdete na školu

DeletedUser

Guest
Tak se pochlubte kam jdete na školu (střední, gympl,...) nebo kde jste
Já Jdu na SŠ Brno jílová obor instalater :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dostal jsem se na
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno, Sokolská 1 obor Strojírenství - informační systémy :)
 

DeletedUser8071

Guest
Já jdu na nástavbové studium - čili za 2 roky maturity, tedy samozřejmě pokud udělám závěrečné zkoušky ")
 

DeletedUser

Guest
Od 1. září 2010 na gymnázium v Ostravě. Neřeknu přesně kde, ale začínám v primě.
 

DeletedUser

Guest
Dostal jsem se na výběrové Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové-na "šetiletku"
Jinak bych chtěl vystudovat stomatologii
 

DeletedUser

Guest
Dostal jsem se na
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno, Sokolská 1 obor Strojírenství - informační systémy :)

No, to sis dal. 3D a podobné programy. Budeš navrhovat součástky pro různe stroje. Dělá se to v PC a je to dost těžké, ale dá se to. To co uděláš, pak vyrobí totiž firma pro kterou pracuješ a když to uděláš špatně, je probém.

Jinak já se dostal na elektrotechnickou průmyslovku - obor informační technologie (dřív operační systémy)
 

DeletedUser

Guest
No, to sis dal. 3D a podobné programy. Budeš navrhovat součástky pro různe stroje. Dělá se to v PC a je to dost těžké, ale dá se to. To co uděláš, pak vyrobí totiž firma pro kterou pracuješ a když to uděláš špatně, je probém.

Jinak já se dostal na elektrotechnickou průmyslovku - obor informační technologie (dřív operační systémy)

Ano ano,tohle studoval můj Děda,Táta a teď brácha (3. ročník) ,a já pujdu v rodiných stopách ...
Brácha to dělá v programu AutoCAD,a docela se na to netěším,ale je to docela zajímavé,v tomto programu pracovat,brácha meli asi 3. měsíční domácí práci,sestrojit vlastní funkční vozejk na auto,jo,reknete si,vozejk,udeláte kola ,dáte to dohromady a je to .. ale ono to zas tak lehké neni,přesně jak říkáš ... :pianista:
 

DeletedUser4517

Guest
sem na strojni prumyslovce ve frydku-mistku prvni rocnik obor strojirenstvi
 

DeletedUser7063

Guest
Půjdu na steřdní průmyslovou školu stavební Valašské meziříčí - obor Pozemní stavitelství a architektura :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ano ano,tohle studoval můj Děda,Táta a teď brácha (3. ročník) ,a já pujdu v rodiných stopách ...
Brácha to dělá v programu AutoCAD,a docela se na to netěším,ale je to docela zajímavé,v tomto programu pracovat,brácha meli asi 3. měsíční domácí práci,sestrojit vlastní funkční vozejk na auto,jo,reknete si,vozejk,udeláte kola ,dáte to dohromady a je to .. ale ono to zas tak lehké neni,přesně jak říkáš ... :pianista:

Přesně to je ten program. Nemohl sem si vzpomenout. Ještě když pak v práci chytneš špatného kompa, tak se těš na to, že to budeš dodělávat doma.

Cline: Přesně tu školu i obor dělal kamarád :))
 

DeletedUser4517

Guest
Ano ano,tohle studoval můj Děda,Táta a teď brácha (3. ročník) ,a já pujdu v rodiných stopách ...
Brácha to dělá v programu AutoCAD,a docela se na to netěším,ale je to docela zajímavé,v tomto programu pracovat,brácha meli asi 3. měsíční domácí práci,sestrojit vlastní funkční vozejk na auto,jo,reknete si,vozejk,udeláte kola ,dáte to dohromady a je to .. ale ono to zas tak lehké neni,přesně jak říkáš ... :pianista:

kresleni v AutoCAD neni zas az tak tezke myslim 2D s 3D to je trosku tezsi ale taky se to da zvladnout a je to docela zabava jak se v tom clovek vyzna
 
Nahoru