• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát ?

DeletedUser

Guest
Ta osoba je Jidáš Iškariotský zradil Ježíše za třicet stříbrných šekelů, ale kdo je autor inzerátu nevím, snad Pilát Pontský, ale myslím, že ne, ten chtěl Ježíše spíše osvobodit, a odsoudit ho spíše (asi) musel.
 

DeletedUser

Guest
Kdo jsou farizejové?
A já sám jsem se do toho zamotal,myslel jsem totiž na Jidáše.
 

DeletedUser

Guest
Nějak jsi nepochopil pravidla, hádat máme autora inzerátu ne toho kdo na něj odpověděl. :-D Farizejové myslím byla židovská rada starších, která měla požadovat usmrcení Ježíše.
 

DeletedUser

Guest
Tvůj první výrok je nepravdivý a to proto:
A)Pravidla jsem pochopil
B)Prostě a jednoduše jsem na ně zapoměl :-D

Tedy se omlouvám za problémy a prootže nejsem schopen říci,jestli je tvá odpověd správná a kdo je tedy na řadě navrhuji následující řešení.
Dejte si férový souboj a výherce at položí další inzerát,nebo se jednoduše domluvte nad pintou imaginárního piva.(Pro Forkronila nealkoholického samozřejmě.)
 

DeletedUser

Guest
Dejte kdo chcete, prostě show must go on. :klubun:

Michodem deliciusi, ty si umíš z člověka utahovat tím způsobem, že ho to i pobaví. A co myslíš tím nealkoholickým pivem? To chceš říct že vy na prvním stupni základní školy pijete i něco jiného než džus?:angel:
 

DeletedUser

Guest
Inu, Forkonil má asi pravdu a já uhodl toho koho Delicius myslel, ale toho logicky musel uhodnou i Forkonil, páč jinak by ho nenapadly Farizejové, jen Jidáše nenapsal, protože to vlastně bylo zbytečné, hádá se totiž autor inzerátu. Nechtěl bych být soudce. A ani jim nebudu:::))::
Takže Show must go on(:pianista:), kdo je přpraven nechť pokračuje...

S Forkonilem si ťukám:beer:
 

DeletedUser

Guest
Scháním příšery antického světa na lodˇ Princeznu Andromedu.Vynikající strava.
zájemci se hlaste u Luka Castellana.
je to z knížky


Edit by D.: pro ujasnění - nehádejte název knihy ale zadavatele úkolu (knihu neznám, tak doufám, že se neshoduje s tím jménem :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to záporák z Percy Jacksona od Ricka Riordana, no a inzerát napsal asi Kronos (Kron).
 

DeletedUser

Guest
Hledám někoho, kdo by mi každodeně dodával velké, lépe obrovské, množství lasagní, hlavně v podělí, podělky totiž nenávidím.


Nic lepšího mě nenapadlo, je to z jednoho slavného komiksu (potažmo i filmu)
 

DeletedUser

Guest
Jsem filosof a hledám nějakého budoucího císaře, abych ho mohl učit.

zn. Císař, kterého budu učit zešílí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nene, je to z období starověku. (doporučuji prohlédnout učebnici dějepisu)
 

DeletedUser

Guest
Sella? No toho dokonce ani neznám... Ale to jméno, koho chci taky začíná na S.
 

DeletedUser

Guest
nejspíš Seneca, vychovatel Nera, který podpálil Řím.
jestli mám pravdu, dejte někdo za mě
 
Nahoru