• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát ?

DeletedUser

Guest
dobře Umi Neywitzi, dám já...

Scháním seznam všech náboženství abych mohl vytvořit toleranční patent.
Zn. Má matka měla mnoho dětí
 

DeletedUser

Guest
Scháním pracovníky na soše jednoho olimpského boha
Zn:spěchá musí být hotov roku 430 n. l.
 

DeletedUser

Guest
Hledáme kohokoliv, kdo konečně přijde s úspěšným pořadem a vyřeší propad sledovanosti.
 

DeletedUser

Guest
No vzhledem ke "koláčům" bych řekl spíše ČT, ale Nova má taky "problémy" od Superstar se prý čekalo víc (o konině s Šeherezádou ani nemluvě), Prima má zase nesledovaného Krause (Uvolněte se prosím, valcuje primáckou šou i když jde jen o reprízování starých dílů...). Z1 pro změnu krachla nedávno úplně..., no nevím.
 

DeletedUser

Guest
Forkronil nějak zapomněl, tak to rozjedu něčím těžkým, a to pekelně těžkým....:)

Milí deníčku, dnes jsem na charitativní módní přehlídce nosila skoroprůhledné šaty a na fejsu mi zapísmenkoval vzkázek nějakej William, prý jsem sexy a jednou si mě vezme. jsem tak šťastná, odepsala jsem mu "mňau";-)

(kdo si píše tento deníček..)
 

DeletedUser

Guest
Tak dám já

Ahoj, je mi patnáct a rád poslouchám Beethovena a hledám někoho, kdo by mě zbavil mých násilnických sklonů.
PS: budu na vás čekat v mlíčňáku.


Zatím víc nenapovím...
 

DeletedUser

Guest
Alex deLarge z filmu a knihy Mechanický pomeranč (Clockwork Orange).
Film jsem viděl, zajímavý.. :D
 

DeletedUser

Guest
Hledám učitele na ústav s problémovými dětmi.
P.S.: Hudební talent výhodou
 
Nahoru