• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser6123

Guest
Klíče č.1 a 2 jsou lehce k nalezení, avšak tento 3. klíč je pro mě veliký objev. Víme jen to Souvisí to s vlajkou. Avšak http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=33 zde je první koíč. lvl.75 a hlavně je tam OBRAZ. Možná to není až takový nesmysl.
Dále http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=38 víme co je to TAJNé?
klíč č.2 jsem bohužel nenašel, ale musí to mezi sebou mít souvislost
Obrázek salónu-obraz
obraz-úkol lvl.75 klíč č.1
vlajka-chybí medajle
A nakonec příběh, kde se dozvíme že poslední bandita vzal peníze, byl zraněný a prchal.
Dále zde máme souvislost s jakýsim VOJÁKEM. Má být mrtvý, takže se nejspíše bude jednat o duel. Podle mě musíš mít na sobe tu předovku v levé ruce, mít mín jak půlku života, dát si duel s vojákem, a zabít ho. Pak musíš najít 1 a 2. klíč (stejně jako s lístky) A objeví se ti zase quest. Jelikož hernardlv meč není tak těžké dostat, a toto má být dokonce "primitivní", tak si myslím že to nebude tak hrozné, ale bohužel jak se zde říkalo ve hře víc hraje roly náhoda než mozek.
Ještě, neví někdo jaký měl charakter? Dost by to pomohlo. Ale podle mě to musí být duelant-bandita
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V těch novinách taky byly dva obrázky, najdete je pod spoilerem (+ doplním do prvního postu)
[SPOIL]
14355143552dhtx5i.jpg

2652653. klic.png
[/SPOIL]

1. obrázek - indicie (možná klamné) z AJ fóra
2. obrázek - profil hráče Milk - cow (nálezce 3. klíče)

ja si myslim ze ten obrazek 1 neni dobry....pokial viem bolo povedane ze 3 kluc sa da najst dost lahko .....na obrazku je pot a ten sa da ziskat podla seckeho velmi tazko takze mi to nejak nesedi

//edit to tajne je kluc 2
 

DeletedUser

Guest
3. kluc sa neda najst lahko ver mi :-) uz by ho vsetci mali Nem. admin napisal,ze nieje to take tazke,ale ide aj o velke ststie
 

DeletedUser6123

Guest
3. kluc sa neda najst lahko ver mi :-) uz by ho vsetci mali Nem. admin napisal,ze nieje to take tazke,ale ide aj o velke ststie

To ne, ale na bětě by se to dalo, možná jakmile najdeš všechny tyto atributy(podle mě tam patří aj rezavý revolver NO1 na stole u šerifa) A budeš mít zase nějaký ty věci, objeví se ti zase nějaký úkol kde ho získáš.
EDIT: Ješt+ jsem objevil něco. 1. klíč je hlášen jako quest item, druhý už ne, a třetí chybí. Není to náhoda že?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6213

Guest
K prvnímu obrázku: proč by měla být prázdná láhev od whiskey rozbitá, když máme prázdnou celou, z prvních úkolů hry?
 

DeletedUser6123

Guest
K prvnímu obrázku: proč by měla být prázdná láhev od whiskey rozbitá, když máme prázdnou celou, z prvních úkolů hry?

Protože je nový ubdate, kde už není, proto se nepočítá, mají ji jen ti, kterí hrajou na jednom světě ještě dýl, než byli pevnosti a ještě dřív.
 

DeletedUser

Guest
To ne, ale na bětě by se to dalo, možná jakmile najdeš všechny tyto atributy(podle mě tam patří aj rezavý revolver NO1 na stole u šerifa) A budeš mít zase nějaký ty věci, objeví se ti zase nějaký úkol kde ho získáš.
EDIT: Ješt+ jsem objevil něco. 1. klíč je hlášen jako quest item, druhý už ne, a třetí chybí. Není to náhoda že?

Vždyť ho dostaneš za úkol Loupežná výprava? Tam je 2 klíč. Pokud se pletu pardon.
 

DeletedUser6989

Guest
je náhoda toto: ,,S připravenými revolvery,, v nápovědě a to že milk - cow ho měl u sebe-vojenský revolver ??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
čili vojenský revolver a vlajka konfederace, dát si duel a vyhrát (vyhrát nějaké $$) s těmi $$ se přihlásit do bitvy o pevnost - postavit se na stranu kde je méně hráčů ? jsem na dobré stopě - kdyžtak mě prosím opravte
 

DeletedUser6123

Guest
čili vojenský revolver a vlajka konfederace, dát si duel a vyhrát (vyhrát nějaké $$) s těmi $$ se přihlásit do bitvy o pevnost - postavit se na stranu kde je méně hráčů ? jsem na dobré stopě - kdyžtak mě prosím opravte

To samotřejmě NIKDO neví. NIKDO to tu nenašel, můžeme se jen dohadovat. Já a hráč Taubda, na tom začínáme pátrat a jsme na dobré cestě, před chvíli jsme kontaktovali milky-cow, takže to nebude problém, jakmile nám odpoví, budeme to vedět, nebo se aspon domnívat. Ale pokud to pasuje přesně do příběhu, mělo by to být takto.
Musíš mít méně jak polovinu HP, vyzvat vojáka, který má vojenský revolver a vlajku (konfederace-unie, to je jedno) a ten duel musíš vyhrát, pak vám samozřejmě už víc neřeknu, protože bych vám pak moc pomohl, a každý by měl bud Ikeho vojenský revolver, nebo jiný.
 

DeletedUser8071

Guest
To samotřejmě NIKDO neví. NIKDO to tu nenašel, můžeme se jen dohadovat. Já a hráč Taubda, na tom začínáme pátrat a jsme na dobré cestě, před chvíli jsme kontaktovali milky-cow, takže to nebude problém, jakmile nám odpoví, budeme to vedět, nebo se aspon domnívat. Ale pokud to pasuje přesně do příběhu, mělo by to být takto.
Musíš mít méně jak polovinu HP, vyzvat vojáka, který má vojenský revolver a vlajku (konfederace-unie, to je jedno) a ten duel musíš vyhrát, pak vám samozřejmě už víc neřeknu, protože bych vám pak moc pomohl, a každý by měl bud Ikeho vojenský revolver, nebo jiný.

Ale náhoda že někdo zrovna bude takto oblečen je 1:100 000 - to jedině že se ti hráči domluví - ale to je opět PD čili asi v tom vývojáři cestu nevidí :) spíž ty buď tak oblečen a možná i ty života v tom hrajou roli


VENY - já mám vlajku konfederace a vojenský revolver - taky jsme dělník
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Ale náhoda že někdo zrovna takto oblečen je 1:100 000 - to jedině že se ti hráči domluví - ale to je opět PD čili asi v tom vývojáři cestu nevidí :) spíž ty buď tak oblečen a možná i ty života v tom hrajou roli


VENY - já mám vlajku konfederace a vojenský revolver - taky jsme dělník

Pokud by ses s nějakým vojákem domluvil, zkusil to nebyl by to žádný problém.
 

DeletedUser1575

Guest
zajimavé kolik je zde zajmavých cest které by měli vést k nalezení klíče č3.Jen nezapoměnte že pokud nemáte klíče 1,2 tak je Vám 3 na nic.
Myslím že ke klíči č3 povede i nějaká indicie z obrázku salonu
sherif-klíč 1
marie -obraz klíč 2
proto je možné že klíč k záhadě je ukryt právě zde
 

DeletedUser

Guest
Sakra odpovězte u čeho našel ten klíč u jaké práce?
 

DeletedUser

Guest
vlajka konfederacie ? to nemyslim nezabudnite ze je tam vela slepych uliciek.. co takto vlajka unie ? ta sa da najst tahsie ako vlajka konfederacie ;)
 

DeletedUser6123

Guest
Klíčem ke questu jsou předchozí koíče, které nám opravdu dá šerif a marie. Po každé při questu. Ovšem 3. klíč nám dá na 99% waupe, ostatně stejně jako to je u lístků. Podle mě zase budeme potřebovat předtím něco udělat, v nějaký čas a den, a mít něco na sobě. Objeví se tajný quest a budeme mít 3klíč. Jeden z hráčů, kteří to našli, říkali že předtím splnili quest "město duchů", takže předpokládám že i v tom je klíč ke 3.klíči xD. A jakmile budeme mít 3.klíče, zase se objeví quest, kde získáme nějakou zbran. Možná to bude ten vojenský revolver Ikeho, ale fakt nwm. Proto brouzdám a zkouším vše co se dá. PS. na betě to je nejlepší.
 

DeletedUser

Guest
pozeral som Angl. forum a toto som zistil!
Co som dal/a P3t4 obrazok je FAKE ten kluc tam len niekto dokreslil na Angl. fore maju tento isty,ale bez kluca
1.)dokresleny kluc
2.)nieje cena kluca-to znamena nikto nevie ci kluc existuje
3.)hrac ho nasiel 1. Dubna/Aprila-celkom nepodareny zart
4.)ked si ho "vraj" dal ten kluc-nasadil,ako je mozne,ze nema medialu vztyc vlajku?tu vlajku tam ma strasne davno,lebo obrazok je s bowieho predovkou-s tim klucom a ta bola davno po update s medailou styc vlajku...

prosim o nezmazanie :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru