• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser8071

Guest
pozeral som Angl. forum a toto som zistil!
Co som dal/a P3t4 obrazok je FAKE ten kluc tam len niekto dokreslil na Angl. fore maju tento isty,ale bez kluca
1.)dokresleny kluc
2.)nieje cena kluca-to znamena nikto nevie ci kluc existuje
3.)hrac ho nasiel 1. Dubna/Aprila-celkom nepodareny zart
4.)ked si ho "vraj" dal ten kluc-nasadil,ako je mozne,ze nema medialu vztyc vlajku?tu vlajku tam ma strasne davno,lebo obrazok je s bowieho predovkou-s tim klucom a ta bola davno po update s medailou styc vlajku...

prosim o nezmazanie :-)


3.- no asi si zaspal dobu, to že někdo našel ten klíč je už na světě asi 3-4 týdny, takže na 1. dubna to nevychází
obr218344_smajl2.gif
 

DeletedUser

Guest
3.- no asi si zaspal dobu, to že někdo našel ten klíč je už na světě asi 3-4 týdny, takže na 1. dubna to nevychází
obr218344_smajl2.gif

videt,ze si to troska nepochopil o co tu ide....nevadí
hm,...
na twitteri uz je to napisane asi mesiac,ale nevedelo sa kto ho ma(samozrejme hlupost)
kebyze chcu tak to zistia...
a na 1. Dubna/Aprila prisli "na neho" a urobili "ROZHOVOR" ten hrac ten kluc nemoze mat,ved aj ta fotka je falosna,celkom dobry prvoaprilovy zart mnohych nachytal....
 

DeletedUser

Guest
Vlajka konfederace, základna....bitva o pevnost s konfederační vlajkou jako poslední přeživší, nebo padlý? Ale podle mě přeživší, protože se to v tom textu i píše, že "zjistil, že všichni jsou mrtví, když vystřelil naposledy"....tipuji to tedy na vlajku konfederace, přežít bitvu o pevnost jako poslední, mít střelnou zbraň (třeba ta předovka?)...
 

DeletedUser6123

Guest
Vlajka konfederace, základna....bitva o pevnost s konfederační vlajkou jako poslední přeživší, nebo padlý? Ale podle mě přeživší, protože se to v tom textu i píše, že "zjistil, že všichni jsou mrtví, když vystřelil naposledy"....tipuji to tedy na vlajku konfederace, přežít bitvu o pevnost jako poslední, mít střelnou zbraň (třeba ta předovka?)...

Pal jsem milky-cow, teda já ne ale kamarád, a zjistili jsme toto:
Jeho charakter je dobrodruh
Předtím si dával duel s vojákem a v bitvě byl naposledy před 3dnama. Dále má v profilu jako věc vlajku konfederace. Což, si myslím že vše o sobě vypovídá. Ale na to si přijdete sami.
 

DeletedUser307

Guest
Pal jsem milky-cow, teda já ne ale kamarád, a zjistili jsme toto:
Jeho charakter je dobrodruh
Předtím si dával duel s vojákem a v bitvě byl naposledy před 3dnama. Dále má v profilu jako věc vlajku konfederace. Což, si myslím že vše o sobě vypovídá. Ale na to si přijdete sami.

A přemýšlel jsi někdy o tom, že ti kamarád může kecat? Vždyť se na NET1 regni a podívej se na něj sám, jednak má v ruce (už pěkně dlouho) vlajku unie, nikoliv konfederace a pak hlavně nemá medaile za boje o pevnosti, takže dost těžko mohl bojovat před třemi dny...

Osobně si myslím, že tohle celé byl nejspíš aprílový žert na NET serverech a nachytal se na něj moderátor českého westu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
takže jsme po 48 příspěvcích na začátku žádná racionální uváha nebo nějaký přibližný návod jak klíč č3 získat zatím zde uveden nebyl.
Jen se chci zeptat nalezení klíče je podmíňeno lvl postavy neboho může nalézt na libovolném Lvl?
 

DeletedUser

Guest
A přemýšlel jsi někdy o tom, že ti kamarád může kecat? Vždyť se na NET1 regni a podívej se na něj sám, jednak má v ruce (už pěkně dlouho) vlajku unie, nikoliv konfederace a pak hlavně nemá medaile za boje o pevnosti, takže dost těžko mohl bojovat před třemi dny...

Osobně si myslím, že tohle celé byl nejspíš aprílový žert na NET serverech a nachytal se na něj moderátor českého westu...

1. Ten kámoš jsem já!
2.Nekecám
3. Já mu neřikal že byl bojovat,že má vlajku konfederace a ani jsem mu neříkal že bojoval před třemi dny!Já sem se milkyho na to ptal,ale neodpověděl.A s těma bitvama jsem se ani neptal!
 

DeletedUser

Guest
A přemýšlel jsi někdy o tom, že ti kamarád může kecat? Vždyť se na NET1 regni a podívej se na něj sám, jednak má v ruce (už pěkně dlouho) vlajku unie, nikoliv konfederace a pak hlavně nemá medaile za boje o pevnosti, takže dost těžko mohl bojovat před třemi dny...

Osobně si myslím, že tohle celé byl nejspíš aprílový žert na NET serverech a nachytal se na něj moderátor českého westu...

jediny dydy to pochopil,to o com vam tu hovorim tyzden :-)
 

DeletedUser

Guest
Ja osobne si nemyslím že to bol žart!!!
Možno mal len vážne šťastie a našiel ten kľúč a niektorý z nás si nevedia pripustiť že taký (šitný) hráč našiel niečo čo hľadajú niektorí hráči už dlhú dobu :)
Samozrejme je to iba môj osobný názor :)
 

DeletedUser307

Guest
...a dydy79 a dalsi..
Jasne ze to bol zart. Ved aj kamarat tu spominal aby ste neriesili milk -cow.

Víš co, ono když mi tu napíše člen TWtýmu 6. dubna nejaké informace, tak opravdu nepřemýšlím nad tím, že zda-li to je žert nebo ne - MEA CULPA - nicméně to, že někdo klíč 3 už má bych bral jako fakt...
 
Pal jsem milky-cow, teda já ne ale kamarád, a zjistili jsme toto:
Jeho charakter je dobrodruh
Předtím si dával duel s vojákem a v bitvě byl naposledy před 3dnama. Dále má v profilu jako věc vlajku konfederace. Což, si myslím že vše o sobě vypovídá. Ale na to si přijdete sami.

1. Ten kámoš jsem já!
2.Nekecám
3. Já mu neřikal že byl bojovat,že má vlajku konfederace a ani jsem mu neříkal že bojoval před třemi dny!Já sem se milkyho na to ptal,ale neodpověděl.A s těma bitvama jsem se ani neptal!

Tady se to nějak rozchází, Alexi ty tady pouštíš ale hrozné fámy. Ještě jsi zapoměl říct že onen dotyčný, si ten klíč vybojoval v bitvě o pevnost Boyard, a bylo by to komplet.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Víš co, ono když mi tu napíše člen TWtýmu 6. dubna nejaké informace, tak opravdu nepřemýšlím nad tím, že zda-li to je žert nebo ne - MEA CULPA - nicméně to, že někdo klíč 3 už má bych bral jako fakt...

Myslim, ze si vedel o tom clanku skor ako 6 z ineho fora:)
Sam spoluvlastnik INNA prehlasil ze ten kluc bol najdeny milk -cow. A to mu mam hned verit?:)

To je ale jedno. Mna by zaujimalo kedy ten kluc bol vlastne imlantovany do hry.:střelec:

Pri akom uptade...
 

DeletedUser307

Guest
Myslim, ze si vedel o tom clanku skor ako 6 z ineho fora:)
Sam spoluvlastnik INNA prehlasil ze ten kluc bol najdeny milk -cow. A to mu mam hned verit?:)

To je ale jedno. Mna by zaujimalo kedy ten kluc bol vlastne imlantovany do hry.:střelec:

Pri akom uptade...

Pokud ti stačí odpověď moderátora betafóra (a tuším i netfóra), tak:
http://forum.westbeta.innogames.de/showpost.php?p=4663&postcount=50

dydy79 napsal/a:
Can I get key 3 in the update 1.23?
The-Iceman napsal/a:
You can get Key 3 now, if you find the right item to unlock the quest that gives it to you :)

- mně osobně to nestačí. Myslím si, že většina nemá páru o co jde.
 

DeletedUser6989

Guest
myslim že v tomto updatu nebo před ním nebyly bitvy o pevnost a jestli jo,tak určitě nebyla Bowieho předovka
 

DeletedUser

Guest
To co píše Alex jsou nesmysli - sám jsem si "pokecal" s milkem.
Myslím, že ten klíč existuje, ale bude složité ho získat, no ono stačí to dát (třeba) na pátek třináctého v 17 - 18 hodin a jsme všichni namydlení. A nebo je to stejné jako u H. meče, ale nevím, proč by Vám ten klíč dávali, jako to bylo odůvodněné od indiána. Zkrátka a dobře, tato diskuse všechny jen naprosto zmate - jako na chvíli zmátla i mne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
1. Ten kámoš jsem já!
2.Nekecám
3. Já mu neřikal že byl bojovat,že má vlajku konfederace a ani jsem mu neříkal že bojoval před třemi dny!Já sem se milkyho na to ptal,ale neodpověděl.A s těma bitvama jsem se ani neptal!

Já sem myslel jinýho kámoše, ale to neřeš. A na toho je spoleh. Ale je mi to stejně jedno a žádný žert to nebol.
 

DeletedUser307

Guest
Vlajka konfederace, základna....bitva o pevnost s konfederační vlajkou jako poslední přeživší, nebo padlý? Ale podle mě přeživší, protože se to v tom textu i píše, že "zjistil, že všichni jsou mrtví, když vystřelil naposledy"....tipuji to tedy na vlajku konfederace, přežít bitvu o pevnost jako poslední, mít střelnou zbraň (třeba ta předovka?)...

Když už se teda tady plácá jen tak na prázdno, tak pro informaci k Bowieho předovce - James "Jim" Bowie (April 10, 1796 – March 6, 1836) zemřel v bitvě o pevnost Alamo v roce 1836 a informace ke konfederační vlajce - Americká občanská válka (1861-1865). V roce 1860 vystoupilo několik států z Unie a vznikly tak Konfederované státy americké.
 
Nahoru