• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Klíč číslo 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Hele, byl to apríl. Čtěte odspoda(kdyžtak si to přeložte):

milk - cow On 4/11/10 at 9:25 PM
no, I didn't
it was an april fool :)
Ding-Ding On 4/11/10 at 8:08 PM
Is this true? It will not even get to the Czech forum ...

I wrote a milk-cow, I mean not me but a friend, and we found this:
His character is an adventurer
Before he gave a duel with a soldier in the battle of the last three days. On my profile as a matter of the flag of the Confederacy. Which, I think that says everything about yourself. But it can come alone.
Ding-Ding On 4/11/10 at 8:05 PM
And it somehow connected with the battle of strength?
Ding-Ding On 4/11/10 at 8:01 PM
You really found the 3rd key? I just want to ask if it somehow connected with a series of tasks, a ghost town.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se,ale neche se mi číst všech 7 stran ... tedy - Při získaní se odemkne ( ? ) tajný quest,jehož odměnou je ?

A k tomu žertíku ... i já sem jim na to skočil ... =D
 

DeletedUser

Guest
precitaj si to a nespamuj tu,ked nieco chces-citaj to ti poradi kazdy
 

DeletedUser8071

Guest
jinak škoda panstvo - tak jsme se těšil kdy ho najde první Čech :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky by mně docela zajímalo, co může být odměna (předmět v "truhle"), kterou získáte za všechny tři klíče - bude to svítící zbraň? A když tak - jaká? Taschunkův Tomahawk? Allenův pepperbox a nebo Youngův revolver? Protože to jsou zbraně, které už nejsou na weststats v oddělení "secret&rumoured" nýbrž v oddělení "zbraně". Tak jak to je?
 

DeletedUser

Guest
Taky by mně docela zajímalo, co může být odměna (předmět v "truhle"), kterou získáte za všechny tři klíče - bude to svítící zbraň? A když tak - jaká? Taschunkův Tomahawk? Allenův pepperbox a nebo Youngův revolver? Protože to jsou zbraně, které už nejsou na weststats v oddělení "secret&rumoured" nýbrž v oddělení "zbraně". Tak jak to je?

Allenův pepperbox a Youngův revolver byly ziskany z bitev.
 

DeletedUser7836

Guest
Prvý príspevok doplnený o nové informácie!
Taktiež chcem upozorniť, aby ste sa držali diskusie o klúči 3. Nie o tajných zbraniach.
 

DeletedUser

Guest
key3.png

Nové upozornenie.
Pro najití 3. klíče neexistuje žádné časové omezení. Je tedy možné v jakémkoliv čas získat 3. klíč. Kromě toho musíte mít štěstí pro nalezení 3. klíče. Nicméně pokud při hledání budete mít smůlu, můžete získat pravděpodobně jiný cenný předmět. Navíc řešení můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

Mimořádně zajímavá část. Nicméně, podstatné na tom je, že potřebujete všechny tři klíče, aby jste získali truhlu (a pak ji můžete otevřít a vzít si "poklad"). První a druhý jsou přeměty v úkolech, ten poslední je stále záhadou. Jaké jsou ty správní ingredience, aby se vám zobrazil tajný úkol na získání klíče č.3?
 

DeletedUser

Guest
Nové upozornenie.
[SPOIL]Pro najití 3. klíče neexistuje žádné časové omezení. Je tedy možné v jakémkoliv čas získat 3. klíč. Kromě toho musíte mít štěstí pro nalezení 3. klíče. Nicméně pokud při hledání budete mít smůlu, můžete získat pravděpodobně jiný cenný předmět. Navíc řešení můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete.[/SPOIL]

Mě to tak připadá, že lze najít při boji o pevnost, podle toho co sem ted přečetl.
 

DeletedUser

Guest
Tak prací to asi nebude, protože to by ho mělo už několik lidí určitě. Takže to musí být buďto v pevnostech, nebo v úkolu. A taky říkají, že musíme mít štěstí, což sedí na ty pevnosti. A když nebudeme mít tolik štěstí, najdeme mimo to jiný cenný předmět - což se taky hodí na pevnosti. Takže v praxi by jsme pak měli ostat jediný naživu v bitvě o pevnost, nebo tak něco...
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat pokud jsem si v ukolu "Loupezna vyprava" vybral splnit ukoly pro serifa, znamena to, ze klic z tohoto ukolu neziskam?
 
Nahoru