• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lagoonia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser11508

Guest
Je tu problém ale zřejmě jenom u mě ... :D
Jakmile jsem se zkusil registrovat, tak tam potom nemůžu najít login ... (přihlásit)


EDIT: UŽ JE TO OK JAK JSEM SE ZAČETL TAK JEŠTĚ HRA NENÍ V PROVOZU.... :D


EDIT: NENÍ ZPUŠTĚNÁ ALE ANGLICKÁ VERZE JDU SKUSIT TU NĚMECKOU :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kedy bude Lagoonia pretože už sa nemôžem dočkať... :D
Alebo už funguje Lagoonia pretože mne stále píše keď idem na innogames.com že Cooming Soom a keď idem na Lagoonia.com a kliknem na register tak nič nerobí
 
Kedy bude Lagoonia pretože už sa nemôžem dočkať... :D
Alebo už funguje Lagoonia pretože mne stále píše keď idem na innogames.com že Cooming Soom a keď idem na Lagoonia.com a kliknem na register tak nič nerobí

To znamená, že to příjde brzo, ne že už to je v provozu. Myslím že beta je v provozu, jestli se tam teda Hexadeus regl, tak se ptám jak to vypadá...
 

DeletedUser

Guest
Viem čo znamená Cooming Soon (čoskoro) ale pýtam sa či niekto nevie kedy bude spustená normálna Lagoonia nie beta
 

DeletedUser

Guest
No už som zaregistrovaní, už iba počkať kedy to spustia :P:good:
 

DeletedUser

Guest
Mám dobrou zprávu pro fanoušky - německá open beta by se měla otevřít již 30. listopadu. Angličtina a další jazyky v nadcházejících týdnech. ;)
 

DeletedUser

Guest
kde sa prihlásim na betu?

Lze se předregistrovat na hlavní straně Lagoonie.

EDIT1: Jinak Lagoonia už byla včera spuštěna - pouze jsem se zaregristroval kvůli nicku, ale aktivně to nehraji - počkám si na českou verzi, pak uvidím. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes bude spuštěna anglická beta.

(omlouvám se za double, ale tohle si žádá oživení. :))
 

DeletedUser

Guest
15:06 už je zpuštěná (twitter)

15:07 všichni prosím nicky ve stylu : Nick_CZ. Díky

15:07 Já sme Batman_CZ

15:09 Není to flash!

15:12 Na starších PC se to docela seká.

15:14 Na odreagování dobrá hra, ale ne všechny může bavit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Paci sa mi to, konecne nieco nove. Ibaze dost mi to laguje, no da sa :)
 
Já nemůžu najít ve schránce email z té předregistrace ve kterém je heslo a v novém se mi má zobrazit link k zavedení nového hesla, který tam ale není. to je pešek...
 

DeletedUser

Guest
Já nemůžu najít ve schránce email z té předregistrace ve kterém je heslo a v novém se mi má zobrazit link k zavedení nového hesla, který tam ale není. to je pešek...

Ani po použití kouzelného políčka k hledání ve tvém emailu? :)

Jinak je na en.lagoonia.com nahoře u políček pro přihlášení text "Forgot your password?" na který klikneš, vyplníš email a oni ti pošlou heslo nové nebo si ho budeš moci změnit. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
A počkej, až ti tam dorazí třetí a nebude se jim líbit, že flirtujou navzájem :D
 

DeletedUser

Guest
Nejak tu hru nechapu, mam level 3 a nemuzu prozkoumat dzungli, jak to? a bude tam aj vice postaviček?
Jak se dají opravovat veci?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To je celkem jednoduché, když klikneš na "budovu", tak se ti vždy ukáže kolečko, tam zadáváš volbu, nejčastěji vybíráš energii. No a když se budova pokazí, tak v tom kolečku, místo obvyklé volby máš výběr pro opravu, klikneš na to stejně tak jako kdyby si chtěl budovu využít. Ono stejně nic jiného neuděláš, protože když se cosi pokazí, tak dřív než to neopravíš, tak to gungovat nebude. Takže když na budovu klikneš, tak se ti v případě poruchy, objeví možnost opravy.

rk99b5.jpg


Tady jsem ti hodil screen, takže oprava se dělá, když klikneš na ti kladívko, dáš dva body energie a asi i nějaký matroš...
Při opravě budov, které ti dodávají anergii, je pro znázornění opravy jiná ikona než to kladívko s ozubeným kolem. Je to takový obdélník, čeveno bílí, ten se ti tam ukazuje taky, postup je stejný. Klikneš na budovu, objeví se ti "kruhové" menu, tam budeš mít nabídku opravy.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
ok, diky a co ty dalsi lidi? ty tam jak pribudou?
No tak mam v ukolu opravit budovy, ale kdyz na ne kliknu tak to opravit nepotřebuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru