• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lež politiků

DeletedUser9214

Guest
Nevím jestli je pro vás nějaké pero důležitější, než aktuální dění v české politice. Co třeba odvolání ministrů Johna a Bárty?? A co noví ministři?? Myslíte, že když mají v kolonce v TV napsáno že jsou nestranní, si je ODS nekoupí?? Pero je teď minimum tohoto průseru v české politice.
 

DeletedUser

Guest
Bordel to je... já bych navrhnul osvědčenou metodu - zajet si pro krále do Lucemburska, protože češi si bohužel asi sami vládnout neumí. :(
 

DeletedUser9214

Guest
Bordel to je... já bych navrhnul osvědčenou metodu - zajet si pro krále do Lucemburska, protože češi si bohužel asi sami vládnout neumí. :(

Ono vládnout by se dalo, kdyby neexistovala ODS a ČSSD. To jsou největší lháři a podvodníci. (viz. Sobotka a Nečas).
V tuto dobu se mi nejvíc zamlouvají VV a to hlavně kvůli jejím dvou členům Bárty a Johna. Tito dva na mně působí tak, že ani jeden by lhát nedokázal. A kauza s ABL a celá odposlouchávací aféra, která vyvrcholila zveřejněním nahrávky na které Krystýna Kočí mluví o připravovaném puči ve straně, mi přijde důvěryhodná, avšak si myslím, že VV s tím nic společného nemají, až na Kočí. To že je Bárta akcionářem VV, to je argument jak noha a pořád ho vytahuje právě ,,pan" Nečas. Bárta sice akcionářem je, ale jestli někdo viděl Hydepark na ČT1 s ním, tak tam mluvil o tom, že tu firmu vlastnil, a že mu ji pak ,,ukradli", takže on už za stejný konec provazu s touto firmou netahá.
 

DeletedUser

Guest
Vtip je v tom že Nečas by se bez Bárty ,respektive VV k veslu, nikdy nedostal. Co si budeme povídat,máslo na hlavě mají všichni.
 

DeletedUser

Guest
A co tak zlodějství politiků??

tady dnes už hojně profláklé video s Klausem, který "krade" propisku
[YOUTUBE]zpe4T0lXZcE[/YOUTUBE]

(BTW - video na YouTube, nebo různě jinde na netu, či v TV viděla prý až miliarda lidí - královskou svatbu sledovali prý dvě miliardy lidí, z Vaška se stává velmi slavná osoba:::))::

Propiska stojí asi 700 Kč, ale je unikátní a nesehnatelná jinak, než že jako dar od Chilské vlády)
 

DeletedUser

Guest
podivej se o par prispevku dopredu..najdes tam odkaz na stejny video...
politici sice lzou...ale nechapu proc je nekdo voli....nekdo je zvoli a lidi si stezuji a stezuji....a stezuji...... Tak at voli maly sstrany...a ne komunisty...ods a cssd...top09 a vv...nekde tam dole muze byt nekdo, komu na nasi republice jeste zalezi....ne jenom jak to tu rozkrast. I kdyz nemuzu hodit vsechny do jednoho pytle...jsou mezi nimi vyjimky...a to i v poslanecke snemovne...
 
S tatíčkem Klausem se teďka roztrhl pytel, slavil narozeniny, takže se není čemu divit. Četl jsem provládní MF Dnes a v magazínu o něm byl článek. 70 jeho nejlepších výroků, a některé stojí opravdu za to, přidávám odkaz.
 

DeletedUser

Guest
Vyroky sou fajn...skoda ze je tam pod nima dopsany CO si o tom mame myslet..jak on to URCITE myslel....ctete si jenom ty vyroky a ne to co je pod nema...jestli si chcete udelat prvne vlastni nazor a ne jenom nazor redaktora MF Dnes...kterej se ho evidentne snazil zesmesnit
 
já si myslím,že to je tak trochu zištnej pán,trošku sebestřednej,ještě míň ješitnej,a už vůbec ne nečitelnej.
Nemám ho rád.
 
Nahoru