• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Lež politiků

DeletedUser9214

Guest
Nevím jestli je pro vás nějaké pero důležitější, než aktuální dění v české politice. Co třeba odvolání ministrů Johna a Bárty?? A co noví ministři?? Myslíte, že když mají v kolonce v TV napsáno že jsou nestranní, si je ODS nekoupí?? Pero je teď minimum tohoto průseru v české politice.
 

DeletedUser

Guest
Bordel to je... já bych navrhnul osvědčenou metodu - zajet si pro krále do Lucemburska, protože češi si bohužel asi sami vládnout neumí. :(
 

DeletedUser9214

Guest
Bordel to je... já bych navrhnul osvědčenou metodu - zajet si pro krále do Lucemburska, protože češi si bohužel asi sami vládnout neumí. :(

Ono vládnout by se dalo, kdyby neexistovala ODS a ČSSD. To jsou největší lháři a podvodníci. (viz. Sobotka a Nečas).
V tuto dobu se mi nejvíc zamlouvají VV a to hlavně kvůli jejím dvou členům Bárty a Johna. Tito dva na mně působí tak, že ani jeden by lhát nedokázal. A kauza s ABL a celá odposlouchávací aféra, která vyvrcholila zveřejněním nahrávky na které Krystýna Kočí mluví o připravovaném puči ve straně, mi přijde důvěryhodná, avšak si myslím, že VV s tím nic společného nemají, až na Kočí. To že je Bárta akcionářem VV, to je argument jak noha a pořád ho vytahuje právě ,,pan" Nečas. Bárta sice akcionářem je, ale jestli někdo viděl Hydepark na ČT1 s ním, tak tam mluvil o tom, že tu firmu vlastnil, a že mu ji pak ,,ukradli", takže on už za stejný konec provazu s touto firmou netahá.
 

DeletedUser

Guest
Vtip je v tom že Nečas by se bez Bárty ,respektive VV k veslu, nikdy nedostal. Co si budeme povídat,máslo na hlavě mají všichni.
 

DeletedUser

Guest
A co tak zlodějství politiků??

tady dnes už hojně profláklé video s Klausem, který "krade" propisku
[YOUTUBE]zpe4T0lXZcE[/YOUTUBE]

(BTW - video na YouTube, nebo různě jinde na netu, či v TV viděla prý až miliarda lidí - královskou svatbu sledovali prý dvě miliardy lidí, z Vaška se stává velmi slavná osoba:::))::

Propiska stojí asi 700 Kč, ale je unikátní a nesehnatelná jinak, než že jako dar od Chilské vlády)
 

DeletedUser

Guest
podivej se o par prispevku dopredu..najdes tam odkaz na stejny video...
politici sice lzou...ale nechapu proc je nekdo voli....nekdo je zvoli a lidi si stezuji a stezuji....a stezuji...... Tak at voli maly sstrany...a ne komunisty...ods a cssd...top09 a vv...nekde tam dole muze byt nekdo, komu na nasi republice jeste zalezi....ne jenom jak to tu rozkrast. I kdyz nemuzu hodit vsechny do jednoho pytle...jsou mezi nimi vyjimky...a to i v poslanecke snemovne...
 
S tatíčkem Klausem se teďka roztrhl pytel, slavil narozeniny, takže se není čemu divit. Četl jsem provládní MF Dnes a v magazínu o něm byl článek. 70 jeho nejlepších výroků, a některé stojí opravdu za to, přidávám odkaz.
 

DeletedUser

Guest
Vyroky sou fajn...skoda ze je tam pod nima dopsany CO si o tom mame myslet..jak on to URCITE myslel....ctete si jenom ty vyroky a ne to co je pod nema...jestli si chcete udelat prvne vlastni nazor a ne jenom nazor redaktora MF Dnes...kterej se ho evidentne snazil zesmesnit
 
já si myslím,že to je tak trochu zištnej pán,trošku sebestřednej,ještě míň ješitnej,a už vůbec ne nečitelnej.
Nemám ho rád.
 
Nahoru