• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Letiště Václava Havla?

DeletedUser9371

Guest

Díky moc chlape za odkaz :)


img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
Ještě, že jsem zvolil dobrý název tématu :) - Letiště Václava Havla?

Máme tady odkaz na Ano i Ne, tak jdu předělat hl. příspěvek a dám tam na výběr.
 

DeletedUser

Guest
Nechápu proč by se to po něm mělo jmenovat... Muselo by se přejmenovat všechno v papírech, v jíních státech a všechno... sem proti tomu aby se too nepřejmenovalo
 

DeletedUser

Guest
Dobře, tak se podepiš proti tomuto návrhu .... jednoduché
 
Nechápu proč by se to po něm mělo jmenovat... Muselo by se přejmenovat všechno v papírech, v jíních státech a všechno... sem proti tomu aby se too nepřejmenovalo

Mě to taky není jasné a už vůbec nechápu proč si lidi myslí že se to řídí nějakým hlasováním na peticích. Že si někdo cosi zamanul, se mi ani trochu nelíbí. Nemyslím si že by to bylo "jednoduché" a určit to; ty hlasuj tam a ty tam a je to v cajku. Kdo je vlastník ruzyňského "Letiště Praha"?
 

DeletedUser

Guest
Fenič

Myslím ,že to tady zbytečně hrotíte. Podobných petic lítá po netu několik. Fenič se nedostal na šéfa ČT tak se zase potřeboval připomenout.
Petice nikoho nedonutí aby se název změnil. Referendum kvůli tomu nebude,tak jen doufejte že ty Pepíci co sedí v parlamentu potažmo senátu budou líný a tohle řešit nebudou.
 

DeletedUser

Guest
Propustil vrahy,potom ty,co mají rádi děti (cenzura-domyslete si).
Nechal propustit plno lidí z práce.

A ještě po něm pojmenují letiště.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zatim jenom zaregistrovali nazev..prejmenovany to zatim jest eneni
 

DeletedUser9371

Guest
Tak uděláme petici na Tunely :)

Tunel Blanka ( tunel Standy Grosse )

Tunel Mrázovka, Strahovský, Letenský, Zlíchovský .......

No ale mám obavy, že nám spíš dojdou počty tunelů v republice, než jejich názvy po tunelářích v naší republice :(:(

No a když bude nuda, tak můžeme začít třeba z přejmenováváním Dálnic a podobně :(:(:(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
Tak uděláme petici na Tunely :)

Tunel Blanka ( tunel Standy Grosse )

Tunel Mrázovka, Strahovský, Letenský, Zlíchovský .......

No ale mám obavy, že nám spíš dojdou počty tunelů v republice, než jejich názvy po tunelářích v naší republice :(:(

No a když bude nuda, tak můžeme začít třeba z přejmenováváním Dálnic a podobně :(:(:(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.

nevim jestli mame u nas tak veliky tunely...aby to stacilo.. Blanka je na Grosse jeste mala
 
Vy z toho máte srandu, ale jakmile přejmenují to letiště, tak tady máme na dalších padesát roků to stejné politické klima jako je dnes.
 

DeletedUser9371

Guest
Vy z toho máte srandu, ale jakmile přejmenují to letiště, tak tady máme na dalších padesát roků to stejné politické klima jako je dnes.

Chlape, z toho musíme mít jedině srandu. Takovou " ptákovinu " můžou vymyslet jen Češi :(:(:(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
Vy z toho máte srandu, ale jakmile přejmenují to letiště, tak tady máme na dalších padesát roků to stejné politické klima jako je dnes.

Nevím jak to tedy cítíš ty,ale podle mě je tady politické klima stejné 20 let. A změna je podle mě v nedohlednu. Přejmenování letiště s tím nemá nic společného.
 

DeletedUser

Guest
Líbí se mi jak se všechno převrací. VH nám ukázal cestu k západu, otevřel dveře....
...já myslým, že i Jouda z Joudova by to dokázal. Vždyť západní země museli tehdy Československo a celej východní blok vnímat jako nenasicený trh nekonečných možností, sami se sem cpali dveřmi i okny.
VH se nabídla možnost vyrýt své jméno do hystorie země a tak ho vyryl, proč ne. Porevoluční období mu nahrálo, udělalo z něj víc než prezidenta v řadě prezidentů, ale zásluhy ? Asi jen nevyhnutelný běh dějin.
 

DeletedUser

Guest
Se vší úctou, kterou k panu Havlovi chovám, nejen jako k prezidentovi, ale i jako k dramatikovi a člověku, nechci aby byla Ruzyň přejmenována, myslím, že on by to taky nechtěl...

PS: Když už něco musí pojmenovat po Havlovi, tak myslím, že je v Česku dost ulic, parků, náměstí, škol..., které by změnu názvu i uvítaly.

Vy z toho máte srandu, ale jakmile přejmenují to letiště, tak tady máme na dalších padesát roků to stejné politické klima jako je dnes.

Jak by změna názvu letiště měla souviset s naší politickou garniturou, navíc na padesát let???!!! Nemyslím to špatně, ale nepochopil jsem nějak souvistlosti, to se mi občas stává...:unknow:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak by změna názvu letiště měla souviset s naší politickou garniturou, navíc na padesát let???!!! Nemyslím to špatně, ale nepochopil jsem nějak souvistlosti, to se mi občas stává...:unknow:

Tady jde o celek věci, a přejmenování letiště je zkouška toho jakou sílu má neoliberální proud. Pak takový stav bude klasické dogma, které ani nebude potřebovat žádnou podporu společnosti. Žádní lidi se fakticky nemusí o nic snažit a přece se bude dít nějaká podvědomá vůle, tu kterou teď nastartují.
 

DeletedUser

Guest
Tady jde o celek věci, a přejmenování letiště je zkouška toho jakou sílu má neoliberální proud. Pak takový stav bude klasické dogma, které ani nebude potřebovat žádnou podporu společnosti. Žádní lidi se fakticky nemusí o nic snažit a přece se bude dít nějaká podvědomá vůle, tu kterou teď nastartují.

Tohle teda školáci nerozluští :-D
Jinak si myslím ,že to je totální blbost co jsi napsal.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě může mít pravdu, ale jak bylo řečeno, drtivá většina školáků (a myslím že i dost dospělých) tomu nemá šanci porozumět. :-)
 
Nahoru