• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Letiště Václava Havla?

DeletedUser4088

Guest
Tady jde o celek věci, a přejmenování letiště je zkouška toho jakou sílu má neoliberální proud. Pak takový stav bude klasické dogma, které ani nebude potřebovat žádnou podporu společnosti. Žádní lidi se fakticky nemusí o nic snažit a přece se bude dít nějaká podvědomá vůle, tu kterou teď nastartují.

Já tomu rozumím... O politiku a vše kolem se zajímám...
McBracey, máš pravdu!
 

DeletedUser

Guest
Já myslím,že vůle nám bude k ničemu.Iniciativa musí přijít z Německé strany a musíme my a DE opustit unii.
 

DeletedUser

Guest
Tak pražský magistrát přejmenování schválil, teď ještě vláda, no nepotěšily mně....
 

DeletedUser

Guest
zdravím

jelikož jsem pana Havla uznával jako osobnost,autora knih atd....
jsem na vážkách jestli po něm pojmenovat.... podle mě je to zbytečný
vím že tu nejde ani tak o letiště jakoo jeho jméno... ale myslim si že jsou lepší věco co pojmenovat jako např
školy,divadla,knihovny a podobný instituce to bych pochopil ale letiště si myslim že ne





mějte se
 

DeletedUser

Guest
Knihovna v Paříži ponese jméno Václava Havla

co vic dodat...uz jenom cekam kdy ho svatoreci
 

DeletedUser13138

Guest
Co to vubec řešite vás to nic stat nebude a ani vám to nijak neublíži
 

Deleted User - 31870

Guest
Problém je u přejmenovávání starých zavedených názvů u nás - tam už totiž jde o peníze daňových poplatníků. Pokud si někde postaví novostavbu s názvem Havla, je mi to jedno - ale zavedené názvy není důvod měnit.
 

DeletedUser9371

Guest
Co to vubec řešite vás to nic stat nebude a ani vám to nijak neublíži

Bomba názor ekonomického analitika :(

To že nebude nic stát ? Tak bude a nás Všechny. Proto jsem proti a nejen to, ale to už jsem tady přispíval. :(

Vem jenom malý příklad : Adresy, Občanské průkazy, Řidičáky, parkovací karty, mapy měst, mapy na internetu, cedule na baráku, informační dopravní značky, telefonní seznamy, pošty, úřady, info v cizině ( mapy ) ..................
To můžu jmenovat až do rána.

Zase to má jen jeden cíl magistrátu Prahy, ten je pro. Tunely, tunely, tunely..... Stejné jako open karty, mýtné a spol. Zase si jen někdo nahrabe při zadávání zakázek a pak bude tvrdit až ho načapají že v té igelitce vracel půjčku.

Je mi z toho ze všeho jen zle :(:(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser13138

Guest
tak když bude adresa letiště stejná tak se může jmenovat jakkoliv.
 

DeletedUser9371

Guest
Necháme Havla Havlem, letiště letištěm, Grosse Grossem, Gottwalda Gottwaldem ....... :(

Je to hnus a My s tím stejně nic neuděláme, jak jsem psal v předchozích příspěvcích ( klíče a spol ).

Vyvolení, zloději a tuneláři o nás bez nás !

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser13138

Guest
Necháme Havla Havlem, letiště letištěm, Grosse Grossem, Gottwalda Gottwaldem ....... :(

Je to hnus a My s tím stejně nic neuděláme, jak jsem psal v předchozích příspěvcích ( klíče a spol ).

Vyvolení, zloději a tuneláři o nás bez nás !

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.

Jedno nás těšit může.
Na každou svini se voda vaří
 
Jak říká tady Osobnost, je to jen taková planá útěcha. Benito, voda se uvaří, ale je třeba aby jsi přiložil polínko do ohně.
 

DeletedUser9371

Guest
Jak říká tady Osobnost, je to jen taková planá útěcha. Benito, voda se uvaří, ale je třeba aby jsi přiložil polínko do ohně.

Hlásím se do služby ! Opravdu rád budu pod tím kotlem topit a přikládat.

Profesí jsem podnikatel v oboru topenářství a plynárenství, revizní technik. Takže jsem osoba oprávněná :D:D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Nahoru