• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
logospr.png


Ahojte asi si říkáte co to je Let's Craft.Připomíná mi to minecraft.Ano je to pravda je to něco jako minecraft v 2D.Pracuji na tom já jsem grafik a můj kámoš michal bubík tady známí jako bloodrings ten programuje.
Má společnost iron arts ale teď sme se vrhli do jednoho projektu jen mi dva.Potřebujem inspiraci nechceme totiž kopírovat minecraft a taky někoho kdo umí pořádně udělat 2D postavu protože ta mi moc nejde prosím ozvěte se nám sem do komentů postupně sem budem dávat co už je hotové.

Screeny z Alphy



ALPHA
Download:
http://adf.ly/2cKEB

BETA JE NA SVĚTĚ
Download:
http://adf.ly/4xBiw

Odkaz vás pošle na stránku adfly. Nahoře poběží odpočet jakmile zkončí klikněte na ikonu Skip Ad a můžete stahovat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Kdokoliv by chtěl s vývojem pomoct napište :) Ať už s nápadama grafikou zvukem prostě s čímkoliv :) Tento projekt bude Plně otevřený veřejnosti :)
 

DeletedUser2814

Guest
Hm, vypadá to zajímavě. Určitě pokračujte dál. Pokud se vám to podaří dotáhnout do konce, tak věřím, že to bude docela dobrá hra na zabavení alespoň při dlouhých zimních večerech :)
 

DeletedUser13667

Guest
Budou nějaké screenshoty ze hry ? Zatím to vypadá zajimavě a bude to taková lehčí verze minecraft. Napadlo vás to programovat pro mobilní zařízení ?
 

DeletedUser11110

Guest
Snažíme se co nejmíně napodobovat ostatní verze.
Možná vám to bude hodně připomínat ostatní ale tam už se moc nového vymyslet nedá. Snažíme se ale vetkat do obnošeného kabátu nové vzory :)

A co se ohledně mobilní verze týče tak já programuji v Game Makeru a mobilní verze se dělají především v Javě. Pro windows mobile existují programy které převedou exe soubor pro windows mobile to bych pak byl schopný pro vás udělat ale Javu ode mě nečekejte :) Takže mobilní verze nejspíš nebude
 

DeletedUser9890

Guest
Vím že projekty nevyšli protože sme se ze začátku pouštěli do moc velkých soust, myslím že tento projekt vyjde protože jsme už hodně sehraný tým a v Game Makeru má programátor dost velké zkušenosti :) Určičtě bych byl taky nejistý ale myslím že to konečně vyjde a konečně se dočkáte něčeho víc než jen slibů :)

toto už jsem psal Jesse-James :)
 

DeletedUser13667

Guest
Nemyslel jsem program do javy, ale třeba na android. A to myslím javu nepotřebuje.
 

DeletedUser9890

Guest
Dívej řeknu ti to takhle doděláme toto a pak to dáme možná do androidu.
 

DeletedUser

Guest
Android=java. A njdřív se budete 2 roky asi šprtit javu a dělat jen javu. Android je srašně složitej.
 

DeletedUser9890

Guest
Update alpha

Informace o Let's Craft

Novinky

Základní informace
Lets Craft Alpha bude pouze o stavění. Máte neomezené množství kostek
popsaných níže.

Možnosti ve verzi Alpha
  • Kutání
  • Inventář - Základní 8 místní
  • Stavění
  • Postava - za kterou budete hrát
  • Save/Load Game
  • Menu
  • Dohled(ve dne uvidíte celou mapu ale v noci jen část)
  • Generování mapy zatím nebude bude až v dalším updatu (trošku se nám buguje)

Kostky

  • Hlína
  • Hlína s trávou
  • Kámen
  • Uhlí
  • Nezničitelný kámen - slouží pro ohraničení mapy (spodku)
  • Dřevo
  • Dřevo_pozadí
  • Listí
  • Cihla



Dále hledáme webmastera který by nám udělal web projektu

Co požadujeme?
-Chuť do práce
-Dobrou komunikaci
-Pevné nervy
-Přátelství
-Aby uměl sestavit kompletní web i s webovou administrací


Co nabízíme?
-Možnou další spolupráci v projektu
-Možnost spolupráce v dadlších projektech
-Místo v Credist(zvláštní poděkování)
-Dobrý kolektiv
-Bohužel žádná finanční odměna

Kdo bude mít zájem ozvěte se zde na fóru nebo lépe na skype misa.bubik nebo tapaliny010 Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9890

Guest
Pokud vše půjde podle plánu tak byste se měli dočkat alpha verze koncem týdne.
 

DeletedUser11110

Guest
Sehnal se Webmaster je to James-m. Takže brzi budou stránky :)
Prosím vy co máte Facebook pomožte nám na něm rozšířit Lets Craft :) http://www.facebook.com/pages/Lets-Craft/185196341550303

Upozornění

V Alphě nebude noc tím pádem ani dohled. Dohled vyjde až s updatem kde bude noc.

To znamená
Že se alpha vyvíjí rychleji než jsme čekali tím pádem máme už vše co jsme slíbili hotové, Takže možná ještě něco doděláme ale jinak Alpha může vyjít :) ale ještě chvíli počkáme najdeme chyby a možná něco upravíme, grafiku... Těšte se :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže možná ještě něco doděláme ale jinak Alpha může vyjít :) ale ještě chvíli počkáme najdeme chyby a možná něco upravíme, grafiku... Těšte se :)

Alha je, aby chyby našli hráči, hoďte to sem! :D
 

DeletedUser

Guest
ahoj přeji vám v tom hodně štěstí :) a doufám že to bude volně ke stažení
 
Nahoru