• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
Ještě potřebujem někoho kdobi skládal zvuky a melodie nabízí se někdo?
 

DeletedUser7836

Guest
Vím že projekty nevyšli protože sme se ze začátku pouštěli do moc velkých soust, myslím že tento projekt vyjde protože jsme už hodně sehraný tým a v Game Makeru má programátor dost velké zkušenosti :) Určičtě bych byl taky nejistý ale myslím že to konečně vyjde a konečně se dočkáte něčeho víc než jen slibů :)

toto už jsem psal Jesse-James :)

Ak sa chcete vyhnúť reakciám typu, že sa to nedokončí a pod. tak odporúčam aby ste informácie zverejňovali až keď budeme už mať nejaký základný koncpet hry/projektu. Nie ešte len keď sa do niečoho plánujete púšťať. Toto platí o všetkých projektoch.
 

DeletedUser9890

Guest
My jsme to jsem dali protože už máme skoro dokončenou alphu.Jen musíme vychitat pár chyb.
 

DeletedUser

Guest
Jinak web bude hotov nejspíše až zítra, protože nestíhám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak první verze je hotova jak ste psali tak kdy to hodíte sem ? :)
 

DeletedUser

Guest
No ... zhodnotim intro :D

takze intro by malo nalakat ale toto ma skor odstrasilo :D jejda si pokukajte nejake tuty na after effects a poradne to zrobte ved mate celu hru v rukach mozte stoho spravit co chcete ...

Intro ako sorry za krutost ale 1/10
 

DeletedUser

Guest
no sice to neni kdovico..ale aspon se snazi narozdil od jinych co jenom kecaji:)
 

DeletedUser11110

Guest
Díky audi :)

Jinak k Alphě. Měla by být dnes ale ještě se dělá nová postava takže se to možná opozdí :) ale budu se snažit stihnout vydání do 4 hodin odpoledne :)
 

DeletedUser11110

Guest
Tak Vás ještě trošku potrápíme :)

Vydání Alpha verze se opozdí. Počítáme že vyjde po víkendu.
Důvod opozdění jsou rodinné důvody grafika (je na výletě) a moje osobní důvody.

Děkuji :)
 

DeletedUser9890

Guest
Tak ahojte lidi přesto že su na výletě tak jsem se dostal na internet a chci vám říct že dojedu v úterý.Vidím že se vám nelíbí intro no to jsem nedělal já ani bloodrings to jen náš známej a nemá to vůbec společného nic s naší grafikou.A můžu vám zaručit že jestli náms budete potporovat a chválit tak tento projekt nepřestanem dělat :)
 

DeletedUser7836

Guest
Máš dosť zlý prístup...
Ako máme chváliť a podporovať niečo, čo nieje dorobené ?
Ved to dorobte a potom uvidíš, či sklidíte podporu alebo kritiku.
 

DeletedUser9890

Guest
No nás pozbudí když napíšete že se těšíte na alphu a mi vidáme alphu a potom b ude další horda updatů v betě.Budete sledovat náš rozvoj.A alpha víde na 100% tento týden.

No skuste si vytvářet hru na kterou vám polovina lidí nadává :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
V prvom rade by ste to mali propagovať inom fóre..
Neviem či tu nájdete moc priaznivcov.. Predsa len je toto fórum venované Westu, preto tu nečakajte ani mnoho ľudí, čo vás v tom budú podporovať..
Mňa osobne ta hra, či čo to idete robiť vôbec nezaujíma..
 

DeletedUser9890

Guest
No napsali jsme to sem protože všichni lidi kteří tvoří hru hrají i west a chceme abyste věděli ovšem co děláme.
 

DeletedUser11110

Guest
Dokud nám to nikdo nezablokoval tak to tady propagovat můžu ne? Je to v sekci Technika A hry tak proč bych to sem nemohl dát když se tu třeba probírá Minecraft?
 

DeletedUser7836

Guest
A kto napísal, že to sem nemôžeš dať ?
Ja som len podotkol, že toto nieje zrovna ideálne fórum kde zoženiete veľa "podporcov"
 
Dokud nám to nikdo nezablokoval tak to tady propagovat můžu ne? Je to v sekci Technika A hry tak proč bych to sem nemohl dát když se tu třeba probírá Minecraft?

Minecraft je ale normální plnohodnotná hra, vy tady zatím jen cosi prezentujete. To jsou nebe a dudy. To je asi tak jako já bych chtěl hrát hokejový zápas v jedné lajně s Jardou Jágrem. Na to oč jde je tu moc velký humbuk. Jednak to tu dáváte aby vás někdo chválil a ještě to podáváte takovým legračním způsobem. Sháníte si tu lidi co vám pomohou, a nabádáte je k propagaci na internetu. To je vážně případ, kdy by jste si měli toto provádět jinde.
 
Nahoru