• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser1451

Guest
Dám vám pár rad, které se vám budou hodit nejen při "propagování" této hry, ale i v životě:
1. Při tvorbě hry udávejte jako datum spuštění datum, ve kterém máte započítanou časovou rezervu na nepředvídatelné situace (viz. rodinné důvody grafika atd.). Jako přiměřená rezerva si myslím je 1/3 času, kolik vám práce zabere. Důvod proč si nechávat rezervu je prostý - pokud musíte datum vydání posouvat, ztrácíte svoji důvěryhodnost (kterou speciálně vy zrovna potřebujete) a moc fanoušků si tím nenaděláte. Když vydání stihnete dříve, tak příjemně překvapíte.
2. To je i k prvnímu bodu - "Tak Vás ještě trošku potrápíme :)" - Nás opravdu netrápíte, trápíte akorát sebe, protože ztrácíte zájemce o hru. Fráze "Omlouváme se, ale bohužel ...." by byla vhodnější.
3. Pokud chcete uspět, tak bych změnil přístup k věci. Berte to tak, že vy nám něco nabízíte - my si teď z vaší ještě neexistující hry na zadek nesedneme a pochybuju, že se zde najde někdo, kdo vás bude žadonit o to, aby jste tu hru dodělali, že se na ní strašně těší.
".A můžu vám zaručit že jestli náms budete potporovat a chválit tak tento projekt nepřestanem dělat :)" - Podporovat co? Zajíce v pytli opravdu nikdo podporovat nebude.
"No skuste si vytvářet hru na kterou vám polovina lidí nadává :(" - Ještě se uražte, co jsme to za lidi, že si dovolujeme nemít zájem o vaši hru :). Mimochodem, nezaregistroval jsem, že by vám zde někdo nadával.

Berte to jako konstruktivní kritiku a ne jako, že se vám snažím házet klacky pod nohy. Ale pokud tu hru neberete jako věc, při který si pár kámošů zablbne a je mu jedno jestli tu hru bude někdo hrát, ale jako seriózní projekt, kde chcete vytvořit finální produkt a mít i svoje hráče a fanoušky, měli byste si ty rady vzít k srdci. Protože já jako "zákazník" mám jednoduchou možnost, a to přestat se o váš projekt zajímat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9890

Guest
Díky za radu no omlouvám se prosím pomažte toto fórum chci svámi začít odznova a mockrát díky za radu.A máte pravdu nebudu vám to vrážet do zadku když ste vyděli jeden obrázek a intro které tu hru nepřipomíná :) já to intro nedělal ale docela se mi i líbí když si řeknete že to musí být těžké naanimovat :)
 

DeletedUser

Guest
Díky za radu no omlouvám se prosím pomažte toto fórum chci svámi začít odznova a mockrát díky za radu.A máte pravdu nebudu vám to vrážet do zadku když ste vyděli jeden obrázek a intro které tu hru nepřipomíná :) já to intro nedělal ale docela se mi i líbí když si řeknete že to musí být těžké naanimovat :)

osobne si myslim ze toto co si povedal je na rychlo vyondena veta z hlavy moc sa ponahlate a ked mam povedat pravdu tak ste iba okopirovali princip minecraftu nesiete iba z toho aky je minecraft slavny a vy chcete spravit iba inu verziu ale to nemate sancu prerazit

Na vasom mieste by som sa nato vykaslal lebo deti ktore komunikuju iba cez skype a pisu si je asi dost blba kombinacia si predstavte ze by battlefield robili nejaky typani ktory byvaju kazdy v inom meste nikdy sa nevideli a ondia vsetko cez skype ... to si radsej vytvorim nejaky team ktory sa sklada aspon z 5-6 clenov ktory kazdy sa specializuje na nieco ine spravim si nieco ako centralu tam nahodim soft a podobne ... na zacatku si sadnu na pivo a kecaju co a jak kopa hier aj ked menej znamych tak vznikla ... napr Amnesia neviem ci to poznate ale to ma prve napadlo... a ked uz mate taku strasnu chut robit hry tak skuste Flash hry .. tam sa tiez daju spravit dobre hry a stym mate vacsiu sancu ako nejaku hru ktoru musite stahovat .... (ak ste robili flash tak sorry)
 

DeletedUser11110

Guest
A řekl ti někdo že s hrou chceme prorazit? Sme prostě kluci který to baví a domlouvají se přes skype protože kvůli blbé kopii minecraftu (jak říkáš ty) nebudeme jezdit přes 120 km aby sme se domluvili.
 

DeletedUser9890

Guest
No tvl on říká že ten projekt beztak nedokončíme ale stejnak chce aby sme začli jinej.Pracujem na lets craftu a oba dva to těď máme hdoně težký v životě :(
 

DeletedUser

Guest
Všichni se do malých vývojářů navážejí,ale já jim fandím :)

Něco chtějí udělat a snaží se,jenže všichni liní kritici je tu shazují jak jen to jde....

Držím vám palce,ať je to co nejdříve hotové a ať to lidi zabaví :)
 

DeletedUser9890

Guest
Díky pracuje se na tom akorát sou tu trochu problémy ale v reálním životě :(
 

DeletedUser

Guest
Všichni se do malých vývojářů navážejí,ale já jim fandím :)

Něco chtějí udělat a snaží se,jenže všichni liní kritici je tu shazují jak jen to jde....

Držím vám palce,ať je to co nejdříve hotové a ať to lidi zabaví :)

Myslím, že nemáš tak docela pravdu. Já jim taky fandím, ale zase mě mrzí, když nevydají hru ve stanoveném termíně, ztrácím pak o ni zájem...
Myslím, že většinou jde spíše o konstruktivní kritiku, za kterou by naopak měli být rádi.
Taky doufám, že se to povede a že na příští projekty se vše lépe vydaří :)
 

DeletedUser9890

Guest
Lidi chcete lets craft bez postavi a s černým obdelníkem nebo si počkáte i na postavu (postava by byla dodána v dalším updatu)
 

DeletedUser

Guest
Já bych si to klidně zahrál teď. (aspoň pak podle kritiky ostatních zjistíte, jestli toho panáčka má vůbec cenu dělat :D)
 

DeletedUser9890

Guest
Ne mi to dokončíme přibližně v neděli by to mělo vijít :)
 

DeletedUser

Guest
nechcete si radsi zalozit nakou free stranku na webnode nebo tak...a dat tam na nu svuj projekt? ti kdo se o vas projekt zajimaji by tam chodili a zjistovali si informace.....
 

DeletedUser

Guest
mají svou stránku myslím že ji dělá james-m ale není zveřejněná
 
Nahoru