• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
Je to dělaný v gimpu.A nechcem se vůbec opičit po minecraftu a ty tam chceš aby jsme tam dali jejich textury jo?Tak to teda asi fakt ne.
 

DeletedUser9890

Guest
A není to na ňáký licenční číslo?Třeba ho někdy po tobě budou chtít.
 

DeletedUser11110

Guest
křuple verze se neboj žádný problem z toho nekouká.
Právě že je. Už jeden po mě chtěl udělat Game Engine. Říkal že mi za to dá 300kč já mu ho v GM udělal a mu se jaksi nezdálo že by mi měl ty peníze dávat. Tak mi řekl ať mu ukážu potvrzení o platbě Game makeru a že mám placenou verzi. a já ji neměl tak sem nakonec nedostal nic, nebudu riskovat to že mě někdo nahlásí.
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem že to bude blbina, ale je to zatím (a snad i napořád) hezký.
 

DeletedUser9890

Guest
Díky ale toto je zatím alpha teď opravíme chyby v alphě a pak pudem na betu.Bet bude více :)
 

DeletedUser

Guest
Hele, design těch stránek jste si dělali vy nebo je automatický (šablona)?
 

DeletedUser

Guest
Chlapik, udělej něco a pak se do všeho s prominutím s.r.
Blood: choď mi to prosím do zipu. Na tom, na čem sem a co není mje majiel nechce nic n rozbalení raru. A odporovat nebudu :D
 

DeletedUser

Guest
Chlapik, udělej něco a pak se do všeho s prominutím s.r.
Blood: choď mi to prosím do zipu. Na tom, na čem sem a co není mje majiel nechce nic n rozbalení raru. A odporovat nebudu :D

Jejda vies kolko ludi keby si chcel profesionalnejsie robit stretnes jak som ja ? este horsich tak si zvykaj na to ze ta vsetci nebudu chvalit jak ked ta mama pochvali ked napises pismenko A

Moj čas nadíde ;)
 

DeletedUser11110

Guest
Proti chlapíkovi nic nemám každý má svůj názor ať se nám to líbí nebo ne. Každá kritika je povzbuzením udělat něco víc. Kdyby to všichni chválili tak se nebudeme snažit opravovat chyby a zdokonalovat to.

A aby tu byly informace k vývoji tak momentálně opravujeme chyby z alphy a pak bude dlouhý vývoj generátoru mapy (nejspíše bude pár beta verzí ještě bez generátoru). V první betě by se mělo objevit už sbírání toho co vykutáte a možná i základní crafting. No ale ze všeho nejdřív vyjde Alpha bez chyb. Dále ještě budeme asi hledat lidi do testovacího týmu ale ještě nepřišel čas :)
 

DeletedUser11110

Guest
Ok, tak jsem to vyzkoušel.


1. Kurzor je daleko pod místem , na které opravdu klikám (chyba v rozlišení?)
2. Při skákáni se někdy zaseknete na svislé stěně - no je hlavní postava horolezec či co?
3. Jak se vybírá z inventáře?
4. Když skočíte shora na vytěžený kámen, neseberete ho a stojíte na něm jako na skutečném bloku
5. Měl by se omezit dosah krumpáče

Ale jinak hezký :)

1. Chyba je chyba rozlišení-Opraveno
2. Chyba opravena
3.Vybírá se kolečkem myši
4. To se mi nestalo ale stává se že se hráč zasekne "hubou" o roh kostky( možná bych to tam i nechal jako druh přidržení :D takže zůstává)
5. Dosah krumpáče bude až v Betě
 
Nahoru