• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
Ano dělal ji ale potom odešel a nemám moc čas tak potřebujem náhradu :)
 

DeletedUser

Guest
Ok, tak jsem to vyzkoušel.


1. Kurzor je daleko pod místem , na které opravdu klikám (chyba v rozlišení?)
2. Při skákáni se někdy zaseknete na svislé stěně - no je hlavní postava horolezec či co?
3. Jak se vybírá z inventáře?
4. Když skočíte shora na vytěžený kámen, neseberete ho a stojíte na něm jako na skutečném bloku
5. Měl by se omezit dosah krumpáče

Ale jinak hezký :)
 

DeletedUser2814

Guest
Hm, vapadá to zajímavě. Jsem zvědavý, co přinese další verze, pokud tedy nějaká bude ;)

Ale více mě těší to, že se vám povedlo něco dovést do takového stádia, kdy už jenom nemluvíte, ale už i konáte a my to můžeme vidět a hrát. Jen tak dál, jsem příjemně překvapený.
 

DeletedUser9890

Guest
Lefty můžu ti jen říct že se na tom pracuje :) a Jebedeah díky a další verze jistě bude.
 

DeletedUser

Guest
Jasně, chápu :) Je to fajn, snad vám to vydrží :) Máte mou podporu! Kdybyste chtěli s něčím pomoct, můžete se ozvat, třeba to půjde :) Jinak jak je to teda s těma webovkama?
 

DeletedUser11110

Guest
Díky všem konečně pozitivní komentáře :D kritikou nešetřete za každou sme rádi ale slušně prosím :) na webu pracuju.
 

DeletedUser9890

Guest
Benitozc na zvuky potřebujeme nějakého zvukaře nebo prostě kdo by nám to složil a toho bohužel nemáme tímto chci i říct že nějakého hledáme tak jestli trochu umíte něco se zvukama tak se nám sem prosím ozvěte.
 

DeletedUser9890

Guest
Teď mě james-m hrozně urazil že je ta grafika příšerná jako v malování fakt je tak hnusná :( ? (Pardon to byl omil on myslel jen menu a ten invec uf sem se lek :D)
 

DeletedUser

Guest
Podla mna je toto este len beta :D alpha je uz vtedy ked je final nie? ....

Urcite by som prepracoval grafiku a pridal tam posuv mapy( neviem ako to nazvat ) ze clovek ide dalej a mapa sa posuva dopredu ... mate este co robit
 

DeletedUser9890

Guest
Ty tomu moc nerozumíš alpha je uplně první verze potom budou bety a potom až finální verze.A jestli by jsi četl informace o alphě tak víš že generování mapy ještě nebude :) a grafikou tím myslíš konkrátně co? :)
 

DeletedUser9890

Guest
Pošlete nám co jste už vytvořili uploudnite save na web jak se na něj můžem podívat :)
 

DeletedUser11110

Guest
Drazí přátelé Let´s Craftu. Jak už víte hru děláme v Game Makeru.
Bohužel ale nemáme plnou verzi máme jen Lite verzi a v té jsou
omezeny některé funkce které by hru udělali ještě zajmavější.
Pro(plná) verze Game Makeru stojí cca 40$ což je cca 700kč.
(přesněji 39.99$). Bohužel na plnou verzi GM zrovna nemám peníze
jelikož sem v poslední době všechny své peníze utratil za nový
notebook. O Pro verzi jsem vždycky snil,
dá se sehnat stažením nelegální verze ale to já nechci. Tak se vás
ptám. Byly by ste ochotni zaplatit SMS v ceně cca 10-20kč kterou
by jste přispěli na koupení plné Game Maker verze? děkuji.

Omlouvám se Administrátorům jestli je tento příspěvek nevhodný
na The West fórum. Pokud ano smažte ho a do Zpráv mi napište co
přesně jsem porušil.

Děkuji
 

DeletedUser13138

Guest
Drazí přátelé Let´s Craftu. Jak už víte hru děláme v Game Makeru.
Bohužel ale nemáme plnou verzi máme jen Lite verzi a v té jsou
omezeny některé funkce které by hru udělali ještě zajmavější.
Pro(plná) verze Game Makeru stojí cca 40$ což je cca 700kč.
(přesněji 39.99$). Bohužel na plnou verzi GM zrovna nemám peníze
jelikož sem v poslední době všechny své peníze utratil za nový
notebook. O Pro verzi jsem vždycky snil,
dá se sehnat stažením nelegální verze ale to já nechci. Tak se vás
ptám. Byly by ste ochotni zaplatit SMS v ceně cca 10-20kč kterou
by jste přispěli na koupení plné Game Maker verze? děkuji.

Omlouvám se Administrátorům jestli je tento příspěvek nevhodný
na The West fórum. Pokud ano smažte ho a do Zpráv mi napište co
přesně jsem porušil.

Děkuji

SI sežen takovou tu křuplou verzi
 

DeletedUser9890

Guest
Sice se vtom moc neviznám ale křuplá nezní moc dobře :D ale myslím si že tych 15 Kč by vás nezabilo ne?
 

DeletedUser

Guest
Ty tomu moc nerozumíš alpha je uplně první verze potom budou bety a potom až finální verze.A jestli by jsi četl informace o alphě tak víš že generování mapy ještě nebude :) a grafikou tím myslíš konkrátně co? :)

tak sem se sek :O ... skratka ta grafika je na urovni 0 keby bola aspon originalna nepoviem (napr minecraft) tym myslim ze by bola napr kreslena rukou alebo ja nevim ale toto je skicar takze strasne to odelava od toho ...
 
Nahoru