• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
kolekce klaisy

Zatím sem to dohrál 3x dokonce a dám jí znova:killer: Po prvé sem to hrál jako demo nebo co před x lety ještě ani nevyšla byla to fakt verze 0.1 nebo co všechny postavy na ulici chodili rozpažený ruce do T a jenom volná jízda . Loni sem jí koupil a hraju jenom občas mafia a OFP český hry sou super:loool:
 

DeletedUser233

Guest
MAFIA je legenda na poli českých počitačových her a já osobně ji mám jako svoji hru nejoblíbenější. Pamatuju že prvně jsem ji měl od kámoše na střední, takže to taky muselo být chvilku poté co vyšla. Nevěděl jsem co od toho čekat, protože jsem o tom předtím než mi ji půjčil nic neslyšel (se o dění na herním poli až tak nestarám), ale velmi rychle mě chytla a nemohl jsem se od ní odtrhnout než jsem ji dohrál do konce. Poprvé mi největší problémy ani tak nedělaly závody těch starých formulí (na co si hodně lidí stěžovala co jsem tak měl možnost se o tom bavit), ale ochrana Sáry před chuligánama v uličce. To jsem opakoval několikrát. Ale povedlo se i to časem a dohrál jsem to úsopěšně do konce. Pak však po nějaké době musel být přeinstalovanej komp a já tak o MAFII přišel, protože jsem ji měl jen nainstalovanou, ale céda jsem neměl. K těm jsem se dostal až po nějaký době a pak jsem zase MAFII dohrál celou od začátku do konce a tentokrát už bez jakýchkoliv zaváhání. Na MAFII II se těším, i když mám velké obavy, že na mém stařičkém stroji to nebude chodit a tak si na zahrání této novinky počkám ještě dýl než jiní hráči. Ale co, pokud bude aspoň z poloviny tak dobrá jako jednička, tak se čekání vyplatí.
 

DeletedUser

Guest
mafiju sem dohrál přet půl rokem konec je fakt smutnej:cry::cry::scream::scream: je to moje hodně oblíbená hra je teda rozhodně lepčí než gta
to teda jo souhlasim. V klidu jsem si tam kropil zahrádku přijdou dva týpci a s brokovnicí v ruce řeknou: "pozdravuje vás don salieri"
 

DeletedUser4295

Guest
A co Extrémní jízda? Tato taky pěkně doladila (hlavně ta auta :D).
 

DeletedUser

Guest
Tak ta mě osobně už nějak nenadchla ani snad příliš nezajímala... zkusil jsem to, ale už to nebylo ono - žádný příběh a tak...
 

DeletedUser4295

Guest
Scénář na Mafii 2 měl na začátku prý až 600 stran. Takže Dvojka bude možná na dýl :D
 

DeletedUser

Guest
No takže jsem si včera (31.1.2008) stáhl mafii po 6 letech co jsem ji nehrál no a dneska (1.2.2008) už ji mám projetou celou kampaň :loool::loool::loool: Ještě jdu na EJ tak mi držte palce :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
No takže jsem si včera (31.1.2008) stáhl mafii po 6 letech co jsem ji nehrál no a dneska (1.2.2008) už ji mám projetou celou kampaň :loool::loool::loool: Ještě jdu na EJ tak mi držte palce :ups ha:

Cože? Včera? V roce 2008, jo? A dneska, taky 2008? Já blázen, už jsem si myslel, že je 2009.
 

DeletedUser

Guest
ja sem mafii ani nedohral:( nejak sem vubec nemel cas - sem se seknul u ty mise v tom hotelu protoze sem to nikdy nestih dohrat az na ulozeni a musel sem jit neco delat:sorry:

edit: ted sem si navic vzpomel ze sem to odinstaloval kdyz sem nemel misto na disku takze budu muset zacit znovu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4295

Guest
ja sem mafii ani nedohral:( nejak sem vubec nemel cas - sem se seknul u ty mise v tom hotelu protoze sem to nikdy nestih dohrat az na ulozeni a musel sem jit neco delat:sorry:

edit: ted sem si navic vzpomel ze sem to odinstaloval kdyz sem nemel misto na disku takze budu muset zacit znovu :(

Tak to já se trápit místem na disku nemusím :D (kapacita 640GB - z toho zabraných 214GB :cool1:
Mafii si určitě znovu instni a zahrej si jí, je to česká pařbička, která snad u nikoho nezklame ;)
 

DeletedUser

Guest
Njn hoši jsem se smotal se mi to ještě plete mělo to být 31.1.2009 a 1.2.2009 snad jste to pochopili. :lol2::yeah:
 
Nahoru