• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
dneska už jí nescháním,mám jí někde hozenou.
To bylo onehdá před lety když vyšla.Byla na ní velká recenze v Gamestaru (nebo jak se tem časák jmenoval) a tak jsem skočil na vlak a jel 100 kiláků do Prahy a hned zase domů abych to mohl pařit.Ale vyplatilo se to
 

DeletedUser

Guest
dneska už jí nescháním,mám jí někde hozenou.
To bylo onehdá před lety když vyšla.Byla na ní velká recenze v Gamestaru (nebo jak se tem časák jmenoval) a tak jsem skočil na vlak a jel 100 kiláků do Prahy a hned zase domů abych to mohl pařit.Ale vyplatilo se to
tak to už bylo hoodně dávno dnes ji seženeš skoro všude
 

DeletedUser

Guest
ja nevim jak mam dohonit svojou šunkou auto Morella juniora v misi Bastard se stestim - vlak
 

DeletedUser

Guest
vim ze na letiste ale nemozem si ho nechat od seba ujit moc daleko lebo mi utece a nebyt policie uz ho mam, pockaj nejde nahodu do pristavu?
 

DeletedUser

Guest
pomohel by mi nejaky navod, najlepsi na videu lebo uz mam scorpions wincheater 2.07 a tam pisu ba ze ho mam sledovat
 

DeletedUser

Guest
no neni to az tak tazke ale ta blba policia, on jede stovku šak nic ja sedemdesatku a na mna porad idu posilat NASA
 

DeletedUser

Guest
Zkus si dát mapu (Caps Lock) a tam uvidíš křížek.Kudy jede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja to mam jak Tab a to sem uz skusal ale jak krizek tam byl oznaceny on



no nic tak to vyskusam sam
 
Nahoru