• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Pekna stranka :) Jinak bych rekl, ze mafia je lepsi nez Gta.Gtacka jsou sice dobre pribehem, ale mafia ma taky suprovy pribeh sice je to dost tezke, ale i tak :) Ale stejne Gta s Mafiou se neda moc srovnavat :)

Diky,a s tim ze se to neda srovnavat to mas pravdu,dost tezky srovnat,GTA je lepsi treba jizdou a Mafia zase pribehem a misema,zatimco policajti v Mafii 1 me stvou a v GTA sou jako mentalove,coz je dobry(Aspon je sranda),tak fakt nevim co je lepsi
 

DeletedUser

Guest
Podle me je GTA ztráta drahoceného času,jezdíte,střílíte...
Příběh???To mi ke GTA moc nejde...
Mafia,skvělý příběh,skvělý dabing,perfektní soundtrack a HLAVNĚ je to NAŠE!!!
 

DeletedUser

Guest
Podle me je GTA ztráta drahoceného času,jezdíte,střílíte...
Příběh???To mi ke GTA moc nejde...
Mafia,skvělý příběh,skvělý dabing,perfektní soundtrack a HLAVNĚ je to NAŠE!!!

1) GTA má taky příběh, hlavně San Andreas, přes 130 misí ve 3 městech a k tomu ještě submise (dobývání území, policajt, hasič, skoky, mušle , balíčky)

2) K tomu je GTA trochu více reálnější, chodci dělají více věcí. V Mafii jsem neviděl že by někdo jiný dostal pokutu, byl zatčen. Ale zase v Mafii je zákaz jízdy na červenou a rychlost, když vás poldové uvidí tak je stejně za minutku setřesete a to se v GTA nestane. :)

3) V GTA jsou letadla a to je paráda :)

4) V GTA je velké množství oblečení a tetování, účesů atd...

5) Zato mafie má pěkný dabing, protože je to česká hra.

6) A velký plus pro GTA je boží multiplayer, na jeden server může až 200 lidí a to je pak panečku pařba :evil::evil:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1) GTA má taky příběh, hlavně San Andreas, přes 130 misí ve 3 městech a k tomu ještě submise (dobývání území, policajt, hasič, skoky, mušle , balíčky)

2) K tomu je GTA trochu více reálnější, chodci dělají více věcí. V Mafii jsem neviděl že by někdo jiný dostal pokutu, byl zatčen. Ale zase v Mafii je zákaz jízdy na červenou a rychlost, když vás poldové uvidí tak je stejně za minutku setřesete a to se v GTA nestane. :)

3) V GTA jsou letadla a to je paráda :)

4) V GTA je velké množství oblečení a tetování, účesů atd...

5) Zato mafie má pěkný dabing, protože je to česká hra.

6) A velký plus pro GTA je boží multiplayer, na jeden server může až 200 lidí a to je pak panečku pařba :evil::evil:

No jo to je sice pravda, ale zase si vem ,ze v mafii nemohlo byt tolik veci, protoze to jsou 30 leta a gta san andreas jsou 90 takze to je pekny rozdil myslim, ze i kdyz v mafii policie honi jenom tebe, ale zase to je lepsi vemte si, ze v gta nekdy strelite vedle policajta a on si toho ani nevsimne, ale v mafii po tobe hned pujde tak je to takove realnejsi :) I dalsi prestupky jizda atd...A v gta je to porad stejne sice je tam vetsi sranda, ale za chvili te to prestane bavit ja nevim jak vas, ale me gta uz ani nebavi spis ted hraju mafiia a je jedno jestli jsem ji uz dohral nebo ne proste me neomrzi :)
 

DeletedUser

Guest
Jo to jo :) prosimvas neberte to jako spam, ale chtel bych se zeptat jestli si se mnou nekdo neudela forum o mafii jestli jo tak at me pise do profilu :)
A dohodneme se
 

DeletedUser

Guest
Mafia je super hra. Teším sa na dvojku..určite si ju kúpim na PS3. Grafika vyzerala skvele, ale bojím sa, aby to nebolo príliš preceňované a po dejovej stránke to len nebol nejaký bullsh*t :D
 

DeletedUser4295

Guest
Ten už je snad dlouho ne? Stačí napsat na YouTube.com Mafia mutliplayer a najde ti to videa z roku 2006, 2007....

Multiplayer do Mafie bohužel není :( Maká se na jeho betaverzi, která však nebyla zpřístupněna nám, "normálním" lidem. Teď se ani bohužel kolem Multiplayeru neudály žádné informace :mad: (už celkem dost dlouho)
V Mafii II Multiplayer rovněž nebude :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Multiplayer do Mafie bohužel není :( Maká se na jeho betaverzi, která však nebyla zpřístupněna nám, "normálním" lidem. Teď se ani bohužel kolem Multiplayeru neudály žádné informace :mad: (už celkem dost dlouho)
V Mafii II Multiplayer rovněž nebude :sorry:

No nevim jak by se do mafia I hodil multiplayer,podle me by to bylo takovy nic moc a nudny.
 

DeletedUser

Guest
to je uplně ta nej hra...jo ale občas mi nešly ty blbci zmlatit pálkama:loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
nemohl jsem udělat dlouho tu odplatu těm parchantům,jak je musíš s Pauliem vystřílet,hodiny a hodiny sem u toho seděl a nadával...
 

DeletedUser

Guest
No přiznám se :),na závodech sem to vochcal :),jestli znáte vyjetí z tratě,a následně tlačítko(myslím,ale nejsem si jist) Shift :)...
 

DeletedUser4295

Guest
No přiznám se :),na závodech sem to vochcal :),jestli znáte vyjetí z tratě,a následně tlačítko(myslím,ale nejsem si jist) Shift :)...

Hehe :D Taky jsem je dělal dost dlouho, verze 1.2 pak přinesla možnost, si u závodů nastavit libovolnou obtížnost. S tím malým hackem (zatáčka) :D, je to numerická klávesa 0 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru