• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Kolik stojí to Scorečko??
A šlo by ještě v pondělí koupit??...já totiž mafiu už dlouho sháním......
 

DeletedUser

Guest
nee je tam Sims 3 jak hlavny obrazek a k plnej Mafii je tam Draci oko perfektna hra a este Zoo empire ale to sem nehral

a u nas stoji zdycky okolo 10E
 

DeletedUser

Guest
Stará dobrá Mafia. :) Som rátal koľko krát som ju prešiel a napočítal som krásnych 11 :) Tá 11-tka padla tuším pre rokom alebo dvoma neviem :)
 

DeletedUser

Guest
kravina mafii II delaj češi to seš trochu vedle hochu! asi ses nekoukal Gamepage Special o mafii!
 

DeletedUser

Guest
Tak to pozor.. Naopak ty máš zkreslené informace. Mafii 2 vyrábí firma 2K Games a přesněji jjich pobočka 2K Czech. 2K Czech opravdu tvoří většinou češi, ale nejedná se už o českou firmu... Jde o bývalý Ilusion softworks, který tedy 2K koupil...
 

DeletedUser

Guest
hráli jste mod The city of lost heaven? ja ne na pc se mi to nerozjelo XD

ale nejlepsi hlaska byly ,,nakopu ti zadek!" XD

jo a mafie 2 uz davno vysla ale cestina jeste ne pletete 5 pres 9
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Spíš si tady pletiš ty.Mafia II ježtě nevyšla víde na podzim zkus se podívat sem sem. ;)
 

DeletedUser

Guest
já mam mod Mafia the city of Lost Heaven v1.2 a řeknu vám kam se původní grafika hrabe-je to něco neuvěřitelného.A normálně mi šlape.Mafia II už dávno vyšla bůh ví jak často jsou ty stránky aktualizovaný.
 

DeletedUser

Guest
já mam mod Mafia the city of Lost Heaven v1.2 a řeknu vám kam se původní grafika hrabe-je to něco neuvěřitelného.A normálně mi šlape.Mafia II už dávno vyšla bůh ví jak často jsou ty stránky aktualizovaný.
Chti je jen informovat že mafiagame.cz je nepřesnější fan web Mafia II.
 

DeletedUser120

Guest
je tadu už jenom offtopic o tom zda vyšla nebo nevyšla...počkejte si až opravdu vYjde a pak mi napište o odemčení
 

DeletedUser4295

Guest
Tak téma opět otevřeno :-)
Jinak, lidi, tak co říkáte na nové cheaty, které byly odhaleny pro Mafii? :D
 

DeletedUser

Guest
Teraz som ich pozeral na ABCgames a sú haluzné :D Musím ich vyskúšať, hodím to na YouTube a potom vám dám link :D
 
Nahoru