• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Hhoj,
Mám mafii, ale na notebooku, a nevím jak udělat ty závody, na normálnim kompu se zajede do tý zatáčky a na konci se dá Num0 (myslim) Jak to udělat na notebooku? Nevíte?
 

DeletedUser

Guest
To je pěkný, ale to právě nemůžu udělat.
Vím že na to existuje ten trik, ale neumim ho použít na notasu, ptám se, jestli někdo ví jak ho použít.
 

DeletedUser7063

Guest
To musíš na to mít trik? To je fakt skvělá zábava, ulehčovat si co nejvíce hru.
 

DeletedUser

Guest
máš pravdu cesilek.Hra je od toho aby se hrála z Volného času.tudíš na co mít hru když na ni nemáš čas.hra je od toho aby se hrála

jenom tak mimochodem mizí ti taky tacháč v lese při závodě když to hraješ na notasu??já to taky hraju na notasu.
 

DeletedUser

Guest
máš pravdu cesilek.Hra je od toho aby se hrála z Volného času.tudíš na co mít hru když na ni nemáš čas.hra je od toho aby se hrála

jenom tak mimochodem mizí ti taky tacháč v lese při závodě když to hraješ na notasu??já to taky hraju na notasu.

Ne, nemizí. Hraju ty závody asi po 100. a pořád nemůžu vyhrát, už mi to leze krkem, ale mise potom mě baví..
 

DeletedUser

Guest
Tady jde nejspíš o verzi hry.
Podle mě máš 3 možnosit.
1)Vyhrát závody
2)Stáhnout si z netu už uložené hry
3)Sehnat si jinou verzi
Ale jinak s tím asi nic neuděláš :(
 

DeletedUser

Guest
Jak si to dáš na lehký já to udělal jenom s podvodem protože se mi to seká a vždycky se kvůli tomu někde vybouram.

Přijedeš k franvi a řika ti že to musis vodjet ty blabla...... a pak se zobrazí nabídka:Jakou hceš obtížnost-dej lehký.poškození-vypni. a pak už jenom jed.pokud se ti to seká dej na nižší rozlišní a nebo máš smůlu noo
 

DeletedUser

Guest
Slyšel sem, že by do Mafie měly být i nějaké mody, mohli by ste mi prosím poslat stránku, kde si je můžu stáhnout?
 

DeletedUser7063

Guest
Mám problém. Nainstaloval jsem si Mafii, ale když jsem ji chtěl spustit, ukázalo se mi v aplikaci došlo k chybě a je třeba ji uzavřít. Zkoušel jsem to několikrát. Nevíte někdo co s tím?
 

DeletedUser

Guest
myslíte si,že má cenu si kupovat mafii 1,když vyjde 2???já zatím váhám
 

DeletedUser

Guest
Určitě to má cenu...
Zvláště,pokud si ji nehrál...
Je to jedna z nejlepších her ve světě,tak já bych neváhal :)
 

DeletedUser

Guest
a je doma aa ani nic v JRC neříkali na to,že mi není 18:loool::loool::loool:
 
Nahoru