• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Mafia 1 bola super ked som bol maly tak som ju drtil :loool: ale teraz ked mam ine hry s inou grafikou tak sa mi zda Mafia trocha slabsia :loool: ale zasa skoro ziadna hra nema taky dobry dej ako Mafia. :) Ale na rok 2002 to je super game. Uz sa tesim na Mafiu 2 :) To bude ina pecka :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Jediná zmíňka o tom, že už mafie vyšla, tak má dotyčný ban a téma znovu zamykám.
 

DeletedUser4295

Guest
Lidi, nechme toho :sorry:
Pokud chcete sledovat novinky ohledně Mafie II, tak zavítejte na oficiální stránky samotné hry - http://mafia2game.com/enter.html?lang=us, kde se včas všechno dozvíte, včetně samotného vydání.
Jinak, na letošním GamesCon má být k Mafii II další gameplay + nám konečně vysvětlí, jak bude po zakoupení hry vypadat model poškození, takže se máme určitě na co těšit :cool1:
Co zatím říkáte na Mafii II? Příběh je opět velmi obsáhlý, ve hře budou 3 rodiny a 4 různé konce (záleží na vás, jakým se rozhodnete)! Tím se zvyšuji i doba hraní hry, protože si ji můžete zahrát 4x a hra nebude pořád stejná. Ve hře má být více jak 100 lokací, které budeme moci navštívit (bary apod.). Takže se máme určitě na co těšit ;-) Co tedy na to říkáte? :-) Rád vám klidně zodpovím některé z otázek, jsem fanoušek Mafie (i druhé dílu samozřejmě :D), mám web a musím o nich ledacos vědět :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Lidi, nechme toho :sorry:
Pokud chcete sledovat novinky ohledně Mafie II, tak zavítejte na oficiální stránky samotné hry - http://mafia2game.com/enter.html?lang=us, kde se včas všechno dozvíte, včetně samotného vydání.
Jinak, na letošním GamesCon má být k Mafii II další gameplay + nám konečně vysvětlí, jak bude po zakoupení hry vypadat model poškození, takže se máme určitě na co těšit :cool1:
Co zatím říkáte na Mafii II? Příběh je opět velmi obsáhlý, ve hře budou 3 rodiny a 4 různé konce (záleží na vás, jakým se rozhodnete)! Tím se zvyšuji i doba hraní hry, protože si ji můžete zahrát 4x a hra nebude pořád stejná. Ve hře má být více jak 100 lokací, které budeme moci navštívit (bary apod.). Takže se máme určitě na co těšit ;-) Co tedy na to říkáte? :-) Rád vám klidně zodpovím některé z otázek, jsem fanoušek Mafie (i druhé dílu samozřejmě :D), mám web a musím o nich ledacos vědět :smoker:

a hardwarové požadavky?
 

DeletedUser4295

Guest
HW nároky ještě uveřejněny nebyly, vždyť ješte není venku ani demo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
keď 2 budú vyrábať aj Američania tak to už bude prepadák
 

DeletedUser

Guest
Takže jak to teda je bude to česká hra nebo americká?

Doufáme že bude hra s CZ dabingem.. A snad by i měla být. Dokonce se snad budou snažit, aby to dabovali stejní herci jako první díl, což by bylo nejlepší.. Protže jestli zase seberou pár lidí na ulici a uděljí dabing jako u většiny dnešních her... :mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Mě se zdá,že tam někde byla zmínka,že jestli tam budou stejné postavy,jako v 1 budou je mluvit stejní herci....
A jinak už je myslím nadabována anglická verze,a českou teprve dabují...
 

DeletedUser

Guest
:cry::cry:tak a jubilejně sem dohrál Mafiu 1.už popatnácté!!!!!!!.řeknu vám Sama sem dělal se 27životy ale vyhrál sem to.škoda že to vždycky blbě skončí:cry::cry::(
 
Nahoru