• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
uz mame na stanku SCORE a je tam Mafia II ale neuznavam za vhodne to kupovat lebo tam nejsu zadne veci pre mna (totiz mam notebook)
 

DeletedUser

Guest
ne tu misiu, ale ze mam scorpions wincheater 2.07 a tu misiu vyskusam urobit asi v uteri alebo ve stredu


a sledovat sa este da dokonca sem ho aj na moste predbehel ale policia mna isla zatknut a barzkedy do neceho narazim ale zata sem to moc neskusal
 

DeletedUser

Guest
Mafia I je dobrá.Stačilo abych ji viděl u bratrance,a už mě začala bavit.
 

DeletedUser4295

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To už je tam dost dlouho :P



Mafia II ještě nevyšla ani na PC, Xbox360 nebo PlayStation3 ;)
Má vyjít tento podzim (2009, pravděpodobně říjnu), na všechny "hrací systémy" vyjde ve stejném datu. A podle toho, jak vypadaly gameplay videa, to je krása :cool1:
Já jsem to špatně napsal že až poslední vydání bude na PC nejspíš první bude Xbox a potom Playstations3
 

DeletedUser

Guest
To ja se taky moc tesim,1 byla super a 2 bude urcite taky,njn GTA ma silnyho konkurenta a ja mam taky web o mafii 1 i 2 v jednom a s tim webem sem teprve zacal a hledam naky pomocniky,kterym bych mohl verit

http://mafia-hra.mypage.cz
 

DeletedUser

Guest
To ja se taky moc tesim,1 byla super a 2 bude urcite taky,njn GTA ma silnyho konkurenta a ja mam taky web o mafii 1 i 2 v jednom a s tim webem sem teprve zacal a hledam naky pomocniky,kterym bych mohl verit

http://mafia-hra.mypage.cz

Pekna stranka :) Jinak bych rekl, ze mafia je lepsi nez Gta.Gtacka jsou sice dobre pribehem, ale mafia ma taky suprovy pribeh sice je to dost tezke, ale i tak :) Ale stejne Gta s Mafiou se neda moc srovnavat :)
 
Nahoru