• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrácia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14895
  • Vytvořeno

Pawn

Člen týmu
Bohužel tohle není o nadšení, tohle je o tom, když už máš postavu x let a věnoval jsi ji spousty času ať už na mise, tomboly, cokoli, tak by jsi si s ní rád zahrál i ty boje nebo zadueloval. Ale to někdo kdo sám nezažije nemá šanci pochopit. Je to o tom si hlavně zahrát a pokud možno ještě i co se multiplayer fáze týče dokuď stále na pár světech přeci jen ještě ta možnost je než hra odejde nadobro.
 

Deleted User - 825207

Guest
@Misho
Tak pokud hraješ někde kde je to jako v strašidelním domě(nikdo nikde,jen ty) a chceš nějaký ten multiplayer tak asi jedině dobrodružství to ještě lidi hrají..
 

Pawn

Člen týmu
Tak protože nechci spamovat migrací "soutěžní téma" tak se vyjádřím zde k tomu jak bylo myšleno "účastnění se uzavírajících se světů v soutěžích"
S funkčním teamem, ať nyní nebo dříve by tam důvod i byl k omezení světů které se mohou účastnit soutěží, protože dát oznámení o uzavření dalo bezpochyby hodně práce, ale něco pro to případně pak udělat/dokončit to už nikde nikdy nebylo. Zakázat světům co se měly uzavírat nebo se stále uzavírají co já vím v jaký fázi jsou, se účastnit soutěží, by mohla být jedna z "pák" jak lidi dokopat, nebo se prostě neúčastní jednoduché. Protože b,c světy měly být odepsané už dávno, tohle je výsměch. Pokudže se stále alespoň posílají "logy" týdenní/měsíční ohledně statistik buffala,colorada alespoň něco, ale to neznamená že by to nešlo "popohnat" pokud je opravdu nutné "dokončit" migrační pásmo formou ukončením těchto světů, resp. možnost č. 2 uvedená níže je vyloučena. :)).

Možnost č. 2 co mne napadá.
Migrace z b,c jakožto pásma by buďto měla být uzavřena i kdyby světy zůstaly puštěné(kdyby Inno až tak vadily tak by si jejich ukončení vynutili sami), protože by se nic nezměnilo oproti stávajícímu stavu, avšak poté by tu šanci mohly dostat i pásma další konečně, což by mi přišlo jako možná spokojenost většiny s tím že se někteří z b,c nehli doteďka tak hádám chtějí zůstávat pokud netvoří nějaký gang 20 lidí co si sbírá eventovky a poté "neraidnou" arizonu a nemluvě o tom že si na ono světy vesele i mění peníze je vcelku úsměvné a opravdu nevím co se tam děje. :)
Ve finále ať si tam zůstanou když tak moc chtějí-svojí šanci měli, dlouhouuu ale nevidím důvod proč to blokuje případné otevření dalšího migračního pásma pokud by se tohle konečně uzavřelo.
 
takže teď když bude nový svět, je nějaká šance na zkonsolidování těch starších, ne tolik obydlených světů? třeba Dako+Eldo, Flo+Geo, Ari+Buff/Colo
 

Oximus

Člen týmu
Tak migrace z Colorada a Buffala na Arizonu už je spuštěná od roku 2017 myslím. Stále ale není ukončená. Pravda, Colorado a Buffalo se již zavřelo novým hráčům, ale světy stále existují a hráči se nechtějí přesunout. Nevím proč je tam INNO automaticky nepřesune po dvou letech, ale to už je na nich, buď to se na to vykašlali a nebo k tomu mají jiný důvod. Co se týká dalších migračních vln, tak bych s nimi spíše nepočítal. Je to škoda no, hra má stále potenciál, ale pokud INNO nezačne nějak s těmi světy hýbat, tak to půjde postupem času do záhuby.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17990

Guest
Tak migrace z Colorada a Buffala na Arizonu už je spuštěná od roku 2017 myslím. Stále ale není ukončená. Pravda, Colorado a Buffalo se již zavřelo novým hráčům, ale světy stále existují a hráči se nechtějí přesunout. Nevím proč je tam INNO automaticky nepřesune po dvou letech, ale to už je na nich, buď to se na to vykašlali a nebo k tomu mají jiný důvod. Co se týká dalších migračních vln, tak bych s nimi spíše nepočítal. Je to škoda no, hra má stále potenciál, ale pokud INNO nezačne nějak s těmi světy hýbat, tak to půjde postupem času do záhuby.

Ono totiž z B i C můžeš migrovat na S1 a na Ari. Možná proto INNO nepřesune lidi "násilím".
 

DeletedUser18984

Guest
takže teď když bude nový svět, je nějaká šance na zkonsolidování těch starších, ne tolik obydlených světů? třeba Dako+Eldo, Flo+Geo, Ari+Buff/Colo
skor to by uz trebalo vsetko spojit pretoze nemyslim si ze sa to zachrani spojenim danych 2 mrtvych svetov dohromady

a tiez by ma zaujimali tie statistiky co sa kazdy mesiac posielaju do Nemecka, pretoze na Georgii je presne 400 hracov z toho sa tam za tyzden prihlasi max 100 ludi - bitvy sa tam nedaju hrat, duely ziadne a teraz este sa otvara dalsi svet :D a som si isty ze ostatne svety su na tom rovnako :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
Florida 385 lidí, z toho 300 nad lvl 60 alespoń, 220 z toho nad lvl 100, salon během dne max 30. Bitvy Screen níže. Myslím, že jak Flo tak Geo brzo padnou i číselně pod počet hráčů na oněch "držičů" Buff Coll jejichž statistiky se poctivě zasílají. A tenkrát tu byla informace že světy musí padnout na číslo kolem 300 aby bylo možné pokračovat. Tak to dáme závod kdo tam bude rychlejš. :-D
TLk0FOe.jpg
 

DeletedUser18984

Guest
Florida 385 lidí, z toho 300 nad lvl 60 alespoń, 220 z toho nad lvl 100, salon během dne max 30. Bitvy Screen níže. Myslím, že jak Flo tak Geo brzo padnou i číselně pod počet hráčů na oněch "držičů" Buff Coll jejichž statistiky se poctivě zasílají. A tenkrát tu byla informace že světy musí padnout na číslo kolem 300 aby bylo možné pokračovat. Tak to dáme závod kdo tam bude rychlejš. :-D

Georgia doslova to iste
 
Lze mi pls prozradit co "migrace" vlastně obnáší.Všude kousek od něčeho a celý způsob neznámý.Existuje někde popis jak se postupuje???Děkuji předem
 
Nevím, jaké informace ti chybí, něco je napsáno na WIKI. Pokud potřebuješ nějaké konkrétní informace, tak to rozepiš.
Díky Symphie,asi to postačí,sorry nehledal jsem tam.Především mi šlo o jakým způsobem to probíhá a pokud jsem to správně pobral,tak pokud mám postavu na 3 světech (A,B,C) a chci ze světa "B" migrovat na svět "C" tak postavu na světě "C" musím zrušit.Asi jsem marně doufal,že si převedu jen prostředky (itemy,dolary atd.) na postavu světa "C".
Pak shledávám veškerou snahu a čas strávený na světě "B" jako zbytečnou a tím i migraci.De facto to umožňuje pouze se s vybranou postavou ze světa "XY" přemístit na svět "YX" v případě možnosti migrace a pokud hraji na světech S9,HUDSON a INDIANA pak není o co stát a max se vrtnout na Ari,S1 či Jericho.
Mno nicméně děkuji za radu :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18291

Guest
Díky Symphie,asi to postačí,sorry nehledal jsem tam.Především mi šlo o jakým způsobem to probíhá a pokud jsem to správně pobral,tak pokud mám postavu na 3 světech (A,B,C) a chci ze světa "B" migrovat na svět "C" tak postavu na světě "C" musím zrušit.Asi jsem marně doufal,že si převedu jen prostředky (itemy,dolary atd.) na postavu světa "C".
Zkus napsat na support, umí kouzlit, dokonce Ti umí převést všechny prostředky :)
 

Deleted User - 825207

Guest
@Caleb rozparovač
Kdybys hrál jen na jednom světě tak máš klid, kdyby byla nějaká větší migrace bylo by to fajn, kdyby mělo inno zájem o hru/hráče bylo by to fajn..
Kruci, to je ale moc kdyby, to asi neklapne..
 

DeletedUser307

Guest
Co je blbost,jen chci vědět co to obnáší když se po tom tolik touží :)
Je úplná blbost přitáhnout si postavu z jiného světa na jakýkoliv jiný. Ukázkový případ je uživatel účtu HIV- - pořád tu vypisoval o migraci, pak si tým dal tu práci a přehodil ho s celým inventářem na S1 (už nevím odkud, ono to není důležité) a nakonec si na S1 postavu smazal... no jak píšu - úplná blbost.
 
Nahoru