• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Tak jak minecraftíte? už dlouho tu nikdo nepsal :) Kamarád konečně rozjel server, tak teď hodně hraju :)
Nemáte někdo zkušenosti s craftbukkitem? Jestli ano, nějaký plugin, který byste mi doporučili? :)
 

DeletedUser9890

Guest
Já dělám už dlou přes bukkit doporučuji ti false bukkit a xlevel a takoví vylepšniny.
 

DeletedUser

Guest
Neznate niaky non-premium server bez hamatchi a aby nebol stale preplneni ????
 

DeletedUser2814

Guest
Tak začínám trošku zvelebovat můj svět (Album, moc tam toho zatím není :D)

Pokud by jste chtěli, tak mi něco můžete poradit a já se Vám to pokusím zrealizovat s mým malým pomocníkem (InvEdit)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já hraji hlavně multiplayer, můj již zmiňovaný veliký domeček má už střechu a balkon a tudíž už nevypadá jako obří kostka. Nově je tam odpáleno několik tisíc TNT a vzniká tam takové podzemní městečko, kde prostě nepoznáte den a noc, podmínky jsou tam pořád stejné a kde pořád pobíhají desítky agresivních mobů, kteří mě poslední dobou už dost otravují :)


Já sem našel růžovou i hnědou :D

A já našel i zelenou a magenta ovečku :D
 

DeletedUser

Guest
To je zase jiná výhoda, ale já také upgraduju hru vždy když vyjde nový updat a do tří dnů je tam nový TooManyItems, takže to není zas tak strašné.
 

DeletedUser

Guest
Wee! Prej je nový updatík! Ale počkám si na "wé-emko", at' ňa zasej neotravuje ten nápis!
 
Nahoru