• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser2814

Guest
Já ten seed znám, ale zatím nic moc. Spíš ti doporučuji si dát Hard a seed Gargamel, to je prča :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Jupí! Můj první pěkný seed:

[SPOIL]
minecraftudoli.jpg
[/SPOIL]

Seed: -4603

Souřadnice:
x: 15
y: 109
z: -331
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tam mám rozjeté už dia nástroje ;)
(taky sleduješ kostičkované dobrodružství?)

//: tedy pokud myslíš tu obří skálu

//2: Další seed: l123ukcy
mrkněte se na: x: 93
y: 72
z-14
f:3
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Založil jsem si server (1.7.2) přes Bukkit a zvu vás na něj.
Avšak, na server se připojíte i pokuď máte 1.7.3!

Co můžu nabídnout

- Spravedlivé adminy
- Každý den nějaké nové pluginy
- Zdarma blocky pro stavbu
- Spoustu zábavy
- "Flat" mapu pro lepší stavbu
- Možnost podílet se na serveru
- Pomoc s redstonem, pistony ale i se vším ostatním
- I pro hráče co nezakoupili minecraft
- Žádní griefeři

Pozor akce!

Pro první 3 hráče, co se připojí z The-west fóra, mám zdarma Tituly
Ještě 2 hráči mají tuto možnost!

Co vám nenabídnu - Věci kterými můžete "zničit" mapu (Láva, a podobně)
-Novinka! Bedrock jde nyní získat za odměnu v rozmanitých eventech!

Nevýhody - Server je přes hamachi (Ovšem jede skoro furt)
- Server se rozjíždí, takže máme ještě co ladit (možnost podílet se na serveru)

Čas kdy jede

11:00 - 23:00 (Maximum kdy už bude server 100% Online, ale většinou dřív)
Samozřejmě není online furt po tuto dobu.

Pokud máte zájem, napište mi zprávu sem na fórum, abych vám mohl zaslat síť.

Těším se na vás

ZRUŠEN Z NEDOSTATKU ČASU, A TAKÉ PROTOŽE SE CHYSTÁM UDĚLAT SERVER NA TERRARIA!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zkuste seed Protoworld.... nádhera

Čeknětě seed Phesta - samé hory, útesy, převisy, "brány"...

Jinak - hrajete někdo Terrrarii? Něco na způsob Minecraftu, ale ve 2D a trochu promakanější (NPC, různí bossové, víc potvor...) - mě ted' trochu chytla, trochu víc, takže Minecrafta odsunuju...

Ještě k ruinám v 1.8 - budou vypadat *****ně, doporučuju pak stáhnout nějaký texture pack, zkoušel jsem mód a s normální texturou to vypádá opravdu divně (doporučuju Painterly Pack).
 

DeletedUser

Guest
Založil jsem si server (1.7.2) přes Bukkit a zvu vás na něj.
Avšak, na server se připojíte i pokuď máte 1.7.3!

Co můžu nabídnout

- Spravedlivé adminy
- Každý den nějaké nové pluginy
- Zdarma blocky pro stavbu
- Spoustu zábavy
- "Flat" mapu pro lepší stavbu
- Možnost podílet se na serveru
- Pomoc s redstonem, pistony ale i se vším ostatním
- I pro hráče co nezakoupili minecraft
- Žádní griefeři

Pozor akce!

Pro první 3 hráče, co se připojí z The-west fóra, mám zdarma Tituly
Ještě 2 hráči mají tuto možnost!

Co vám nenabídnu - Věci kterými můžete "zničit" mapu (Láva, a podobně)
-Novinka! Bedrock jde nyní získat za odměnu v rozmanitých eventech!

Nevýhody - Server je přes hamachi (Ovšem jede skoro furt)
- Server se rozjíždí, takže máme ještě co ladit (možnost podílet se na serveru)

Čas kdy jede

11:00 - 23:00 (Maximum kdy už bude server 100% Online, ale většinou dřív)
Samozřejmě není online furt po tuto dobu.

Pokud máte zájem, napište mi zprávu sem na fórum, abych vám mohl zaslat síť.

Těším se na vás

Připojil bych se, ale prosím. Žádné příšery a nevím co je to Hamachi :-(
 

DeletedUser

Guest
Přes hamachi se připojuješ na server, který jede pouze, pokud má "majitel" serveru spuštěný počítač. Na těchto serverech většinou hrají Warezzáci, které většina hráčů nemá ráda, jelikož warrezák je hráč, který nemá licenční verzi. :)
Já teď momentálně hraju na serveru majncraft.cz který jeden 24/7 . Hraje na něm několik desítek hráčů, možná i něco přes 100,200 :) Většinou bývá online okolo 40 hráčů.
Zrovna momentálně server spadl a od včerejška nejede, ale prý se na opravě pracuje.
Tento server bych určo doporučil, jelikož patří k nejlepším českým minecraft serverům a klidně by mohl zastupovat první místo :)
Pro hrají na něm potřebujete být na whitelistu, na který se dostanete po vyplnění 12 otázek, které jsou na adrese server.majncraft.cz a samozdřejmě licenční verzi.
O serveru je toho víc na stránce www.majncraft.cz
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Server byl pozměněn, nyní to už není takový build server, ale spíše Survival. Takže Materiál už není zdarma, hráč si sám vše udělá a má z toho radost. Pokud se chcete připojit, tak nepište sem, ale mě do zpráv.

Tomáš 1996: Máš pravdu, jsem warezák. Jenže jak tu hru mam asi koupit, když nemám dostupné prostředky? Radši si to stáhnu, a hraju. Jinak majncraft bych určitě také doporučil, pro ty hráče co si zakoupili Minecraft.
 

DeletedUser4582

Guest

Hodnota podľa ktorej hra generuje svet. Každý svet má vlastý seed. Neviem síce prečo sa pýtaš, ale keď začínaš hrať a nevieš čo máš napísať do seedu, je to úplne jedno, pokiaľ teda nechceš nejaký svet ktorý si nájdeš na internete.
 

DeletedUser

Guest
Tomáš 1996: Máš pravdu, jsem warezák. Jenže jak tu hru mam asi koupit, když nemám dostupné prostředky? Radši si to stáhnu, a hraju. Jinak majncraft bych určitě také doporučil, pro ty hráče co si zakoupili Minecraft.

To jsou jen výmluvy (viz minecraftBox Talk - HouseCZ). Pokud ktomu nemáš prostředky napiš tomudle týpkovi a on ti ho koupí(http://majncraft.cz/koupit-minecraft/ ) - je to zakladatel a majitel celého Majncraft.cz a koupil MC i mě takže pokud mu pošleš peníze a on ti ho nepošle a dokážeš mi to tak ti ty čtyři stovky klidně pošlu.
 

DeletedUser2814

Guest
Povedlo se mi najít jeden z nejúžasnějších Texturepacků do Minecraftu!

Jmenuje se LB Photo Realism Pack a je úžasný. Už jenom díky svému rozlišení 256x256 se tak u mě vyhoupl na 1. pozici. Opravdu, kam se hrabe Painterly pack. Ale má to jednu nevýhodu. Musíte mít stažený HD Texture pack FIX, se kterým si musíte hru opatchovat, jinak Vám nepůjde (Hra má na takto vysoké rozlišení moc malou pamět a tímto se jí částečně zvýší i na vyšší rozlišení a ne jenom na 16x16, ve kterém se pohybuje i Painterly Pack a další základní textury, ale nebojte se, nejde o žádné mazání souboru META ani nic jiného, prostě ten prográmek jenom udělá hru "chytřejší", aby to utáhla, nic víc.)

Jak nainstalovat: Ze všeho nejdřív si stáhněte Texture pack. Nezapínejte hru, ale zadejte do vyhledávače (praporek + R) %appdata% => Roaming => .minecraft. Tam si najděte složku texturepacks a tam to nakopírujte. Poté si zapněte HD FIX (mcpatcher) a uvidíte tabulku s třemi možnostmi. Všechny si zafajfkujte a klikněte na Patch. Chvilku počkejte a poté vedle klikněte na Test minecraft. Sice Vám bude o chvíli déle trvat načítání, ale vydržte a odměnou Vám bude toto:

Před:

[spoil]
20110801075951.png
[/spoil]
Potom:
[spoil]
20110801075914.png
[/spoil]

Nevím, jestli se to bude líbit všem, ale za pokus to stojí. Později dodám více příkladů ;)

P.S. Abych nezapoměl: Poprvé od opatchování MUSÍTE zapnout Minecraft přes Test Minecraft. Potom si už můžete klidně i program vypnout a spouštět přes ikonu, ale pro to 1. spuštění je nezbytný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už jsem o něm slyšel, ale nešel mi nainstalovat. Díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru