• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Mám bohužel pro vás, co máte nelicenční kopii špatnou zprávu... :)
Od updatu 1.8 který byl měl být během několika dní už tato kopie nebude fungovat. Nevím, jak se jim to povedlo, ale mělo by to tak být... :)
 

DeletedUser

Guest
Během několika dnů už to zase bude fungovat- hackeři jsou vynalézaví
 

DeletedUser

Guest
Jak sženu redstone? ak asi chluboko mám jít? Mám prokopný chodby všude možn, železnou výbavu a furt nic. Nevíte?
 

DeletedUser

Guest
batmane všechno najdeš akorát musíš mít štěstí a v jedný kostce je vždycky kolem pěti redstonů
 

DeletedUser

Guest
Díky, zkusil sem kpet jen dolů, pak vysákat a pod sebe dávat kotky. Asi na 7 pokusů sem našel 50 redstonů. A ješt něco, ůdolujete" někdo s TNT? Že dáte TNT, k němu redstone a k němu páčku? Jakou díru asi TNT udělá? Vyplatí se to vůbec?
 

DeletedUser

Guest
Pokud použiješ víc jak jedno tnt, riskuješ, že druhý výbuch redstone zničí (to co z něho vypadlo). Jeden kamarád vykopal tunel, nacpal ho TNT a nechal to vybouchnout a teď ten kráter zaplňujeme TNT, bohužel to potrvá dost dlouho, jelikož ten kráter je OBROVSKÝ
 

DeletedUser

Guest
TNT muzes i jednoduse zapalit pomoci zapalovace levym tlacitkem mysi, aniz by se zapalovac nejak poskodil.
Kdyz ho dobre umistis, tak s min v kameni udelas diru 3*3*4
Já rs ani netezim, mam toho plno a je mi k nicemu, pokazdy jdu okolo nej :)
 

DeletedUser

Guest
To co tady budu teď psát ber jako konstruktivní kritiku:

1. Je to dost neprofesionální. Dost rozpačitý začátek i konec (tam by to chtělo něco lepšího).
2. Příliš mnoho sprostých slov. Je to zbytečné.
3. Možná zbytečný začátek se zakládáním světa, je to nuda a ukrajuje to z času videa (naštěstí jen prvního).
4. Bohužel LP je teď strašně moc, chtělo by to nějaký originální nápad, jak se odlišit...
5. Nějak vyřeš to TMI!!! :D

Jinak oceňuji snahu a budu rád, když v tom budeš pokračovat :)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že to už někdo z vás zná, ale mně se to líbí víc než originál :good:

[SPOIL][YOUTUBE]k2rDbRUDkds[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
No, originál... vzor pro tu písničku.

Taio Cruz - Dynamite
Nebudu sem teď házet BB, kdo chce, najde si.
 

DeletedUser9890

Guest
Aha nevšiml sem si toho otevřít já mislel že hodnotíš muj LP tak sem nevěděl :D
 

DeletedUser

Guest
Chceš to sundat? Stáhni si Toomanythings a podívej se co je tam za soubory, pak otevři C:/Users/Jméno účtu/%appdata%/Roaming/.minecraft/bin/minecraft.jar v 7zip nebo winrar, ty soubory z TooManyThngs najdi a smaž. Nebo jednodušší by bylo kliknout při přihlašování na Force update. Kdybys nerozuměl, tak mi napiš PM
 
Nahoru