• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
sem začátečník a našel jsem red stone, čím ho možu rozkutat? krumpáčem to jde ale nic po něm nezůstane (jako abych si ho vzal.).
Co je to prosím za kamen takový šedý z světle hnědýma tečkama
a ta vesnice je kde?
díky

Na vykutání redstonu potřebuješ alespoň železný krumpáč. A ten šedohnědý kámen, emm... asi železo?
A vesnice, ta se generuje s mapou. Luboš123 se ptal na seed, takže vlastně na mapu, kde je blízko spawnu vesnice. (já ji měl přímo před sebou)

a kčemu sou ty expy ??
Zatím k ničemu :::))::
 

DeletedUser

Guest
Na vykutání redstonu potřebuješ alespoň železný krumpáč. A ten šedohnědý kámen, emm... asi železo?
A vesnice, ta se generuje s mapou. Luboš123 se ptal na seed, takže vlastně na mapu, kde je blízko spawnu vesnice. (já ji měl přímo před sebou)


Zatím k ničemu :::))::

a čím prosímťě rozkutám železo? je to to samé jako u redstonu že ho rozkutám a nejde ho vzít
 

DeletedUser

Guest
S updatem si trochu pospíšili: Minecraf 1,9 prerelease!
Download
Upozornění! Je tam miliarda bugů, doporučuji si backupovat všechny světy a minecraft.jar pro 1.8
 

DeletedUser

Guest
a všimli ste si co tam je novýho ? akorát mě štve že si znova musím stahovat too many items :D
 

DeletedUser

Guest
Podívej se do netheru a hned zjištíš co je nového ;) Také v NPC vesnicích se objevili nějaké zmutované potvory, bažiny se ještě vylepšili, konečně dali sněžné biomy a pak ještě navíc si můžete vyrobit úžasného sebevražedného moba: Snow Golem. Stačí dát na sebe 2 blocky sněhu a na vrch dýni. Tato potvora vrhá po všech nepřátelských mobech (creeper, kostlivec,...) sněhové koule, které tomu sice nic neubírají, ale na vyprovokování to stačí. Je s nima dost sranda - doporučuju :D
 

DeletedUser

Guest
Lidi byli podle mě celkem nespokojeni a proto to museli udělat co nejdřív
 

DeletedUser

Guest
četl jsem že ty updaty mají být podle měsících v roce takže update 1.9 by měl být v září 1.10 v říjnu...
ale prý na vánoce by měla vyjít už finální verze
 

DeletedUser

Guest
Já myslel že 1.10 nebude, že bude 2.0, protože u desetinných čísel nula na konci "nepočítá".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to nevím ale i tady na westu máš update 1.33 takže by to mělo být i zde ale opravdu nevím každopádně jsem četl že na vánoce má vyjít finální verze
 

DeletedUser

Guest
Notch napsal, že to bude 1.10 , 1.11 atd. Nemůžu to teď najít, ale vím, že jsem to viděl.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, chcu se zeptat co to jsou za zvuky (nevím jak je popsat) prostě z ničeho nic to zní jak letadlo, potom jako nějaké cinkání do skleniček atd. Co to prosím je?
 

DeletedUser

Guest
jj četl sem že tam jsou nějaké nové zvukové efekty ale zatím jsem žádný nový neslyšel
 

DeletedUser

Guest
já nevím, no slyším je tam furt (každých asi 15 minut jiný). A z čeho ty zvuky pocházejí?
 

DeletedUser

Guest
Pocházejí z neosvětlených jeskynní, takže když budeš chvíli kolem toho kopat, měl by jsi nějakou najít.
 
Nahoru