• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Já už hraju Minecraft cca 9 měsíců a nikdy se nestalo že by mě nepřestala tato úžasná hra bavit :) ... At si jiný ubožáci ohledně grafiky říkají co chtějí jsou bud na to texture packy a nebo at táhnou .... Jaký je podle vás nejlepší mod? :) ... mě se líbí Mine-colony :)

Není to jeden mod, je to balík. YogBox. Jinak ještě doporučuji More Creeps and Weirdos od Dr. Zharka :yah:
 

DeletedUser2814

Guest
Jó, já zkoušel a doteď mám: Millénaire, TooManyItems (Na testovací svět na blbiny), Single Player Commands a Clay Soldier Mod, který je opravdu úžasný a zábavný.

P.S. Pokud někdo má mód Millénaire a chce poradit, jak si zvětšit místo pro vesnici, ať mi napíše PM
 

DeletedUser

Guest
Nemáš nějaký dobrý seed na millénaire, abych tu vesnici rychle našel?
 

DeletedUser2814

Guest
Většinou se objevíš hned kousek od nějaké. Ale doporučuji ti si vypnout struktury (Vesnice, doly, dungeony) aby tě to tam neštvalo.
 

DeletedUser

Guest
Já nemůžu žádnou najít. Našel jsem, že by měl fungovat seed "b", ale psalo to, že tam žádná vesnice není.
 

DeletedUser

Guest
"Feature freeze! The boss fight is technically in the game. The fact that it sucks can be considered a bug, right? =D (right?)" Dokáže tu správu někdo přeložit? Je to od Notche
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si včera koupil originální Minecraft a už jsem si před zakoupením vyrobil asi 30 skinů :)
Hraje tu někdo z vás na Majncraft serveru?

maatt: Google to moc pěkně nepřekládá a já anglicky moc neumím. (no, od Googlu jsem ani nějaký jakž-takž překlad nečekal)
 

DeletedUser

Guest
Majncraft serverem myslíš normální minecraft server nebo majncraft.cz server? Nebo něco jiného?
 

DeletedUser

Guest
"Feature freeze! The boss fight is technically in the game. The fact that it sucks can be considered a bug, right? =D (right?)" Dokáže tu správu někdo přeložit? Je to od Notche

Vlastnosti zmrzli! (??) Souboj s bossem je technicky ve hře (??) Skutečnost je, že ta otrava může být považována za chybu, že?

Mco to teda nechápu, zkuste to někdo zformulovat nebo přeložit za mě
 

DeletedUser

Guest
Feature freeze! The boss fight is technically in the game. The fact that it sucks can be considered a bug, right? =D (right?)

Zmražení novinek! Boj s bossem je technicky ve hře. Fakt že stojí za nic může být povážovám za chybu, že? =D (že?)

Vysvětlení: Notch zmrazil přidávání nových věcí a vrhne se na opravování bugů. Taky vytvořil nového moba, který bude silnější než ostatní a spawne se pouze jednou. Teď boj s ním nestojí za nic, ale doufá, že se to považuje za chybu aby to mohl opravit :D
 

DeletedUser

Guest
Snažím se nainstalovat CraftBukkit a píše to "Error occured during initilization of UM. Could not reserve enough space for object heap. Could not create the Java virtual machine." Bude stačit 3,6 GB?
Díky za překlad
PS: Co znamená UM?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11508

Guest
Jó, já zkoušel a doteď mám: Millénaire, TooManyItems (Na testovací svět na blbiny), Single Player Commands a Clay Soldier Mod, který je opravdu úžasný a zábavný.

P.S. Pokud někdo má mód Millénaire a chce poradit, jak si zvětšit místo pro vesnici, ať mi napíše PM

Pokud jde o ten Clay soldier mod tak o něm sem vyděl ted někdy video ...
Opravdu povedené :) ... asi ho taky vyskouším :hoj:

Majncraft serverem myslíš normální minecraft server nebo majncraft.cz server? Nebo něco jiného?

Co asi jiného omg? Majncraft.cz
Majncraft.cz je snad nejlepší stránka v ČR která se o minecraftu zabývá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru