• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
docela dobrý, ale není ten systém nějak složitej nebo to je úmysl? Já je dělám mnohem jednoduší.

PS: Máš dobrej hudební vkus :D
 

DeletedUser

Guest
mam pro vas super tip na hledani pevnosti a ruznych veci ...zalozte si novej svet se stejnym seedem jako na tom kde normalne hrajete (single) a dejte si free mode ..muzete tam litat a de to rychlejc
 

DeletedUser2814

Guest
To existovalo na 1.8. Nevím, jestli to nyní jde i na 1.0.0
 

DeletedUser

Guest
ahoj když si pomocí too many items nacheatuju monster spawner tak se mi "vytvářej" pouze prasata jak udělám aby se mi mohla "vytvářet" i jiná díky :)
 

DeletedUser

Guest
v creativ modu sem si nasel stronghold podle souradnic, zabil draka na konci světa a dohral hru, docela to bylo dobry :D
 

DeletedUser2814

Guest
*V9* Nejlepší je začít nový svět bez jedinného cheatu, někde si postavit domeček a žít si klidným životem jako já... Mám hezkou farmičku a jsem spokojenej. Naštěstí mám hnedka pod barákem ravinu se zombie spawnerem, takže o expy je postaráno *V8*
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

je to bug multiplayeru nebo to je i v singlu, že když vás zabije mob, že z vás nevypadnou žádné expy? Mě totiž dost naštvalo tohle: lvl 15, mám 2 HP a teď za mnou běží 2 skeletoni a několik pavouků.
 

DeletedUser

Guest
Ano, ale jen na některých serverech. Tím, že nemáš MC není věc kterou by ses měl vytahovat...
 

DeletedUser

Guest
Sháníte někdo dobrý server, který je jak pro warezáky tak pro premium hráče?

Server má 50 slotů, téměř žádné lagy, skvělé adminy a na tomto herním portálu si zahrajete více her než jen Minecraft. Kdo má zájem, nechť mi napíše PM :)
 

DeletedUser

Guest
hej neviete o nejakom mode alebo texture packu ktory by vylepsil lights v MC ? viete ze by to tak skraslilo a pritom by textury ostali rovnake len krajsie cistejsie svetlo a pod..
 

DeletedUser

Guest
v nastaveni je smooth lighting nebo tak neco...o nicem jinym nevim
 
Nahoru