• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Mě nejde na server dát ModLoaderMP, píše to vždy poškozený (nebo nějak tak) archiv. Neví někdo jak na to?
 

DeletedUser

Guest
Strelok: Hraje na serveru minecrafter.cz (je potřebné mít koupený minecraft a být na whitelistu) ip: minecrafter.clanwars.cz:27020

maat: Záleží na tom, jak jsi vytvořil server. Jestli přes bukkit tak tam stačí rovnou dávat pluginy. Jestli nějak jinak tak nevím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Strelok: Hraje na serveru minecrafter.cz (je potřebné mít koupený minecraft a být na whitelistu) ip: creeper.clanwars.cz:27020

maat: Záleží na tom, jak jsi vytvořil server. Jestli přes bukkit tak tam stačí rovnou dávat pluginy. Jestli nějak jinak tak nevím.

My máme IP creeper.clanwars.cz:26020 :D

(BattleForce.cz)



Pocházejí z neosvětlených jeskynní, takže když budeš chvíli kolem toho kopat, měl by jsi nějakou najít.

Já myslím, že to jsou dungeony.
 

DeletedUser

Guest
Jo.

Je na to MC plugin, který, s mnoha ostatními, užívá náš server.
Je to před 14 dny nová mapa, takže ještě ne moc rozvinutá, zrovna pomáhám adminům stavět metro.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte jak udělat, aby se i ostatní mohli připojit na můj server? Hamachi jsem zkoušel
 

DeletedUser

Guest
"Revenge" - A Minecraft Parody of Usher's DJ Got Us Fallin' in Love

Je to pěkný, jak písníčka tak animace:

[YOUTUBE]cPJUBQd-PNM[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
toto som uz videl ale nepaci sa mi ... radsej mohli spravit fajnovy pribeh ako toto
 

DeletedUser

Guest
Písničku zrovna nemusím (celkově ten žánr), ale líbí se mi animace.
 

DeletedUser

Guest
Mě se ta hudba taky nelíbí. Jeden známý mi říkal, že to bude asi zamčeným portem. Nevíte co s tím?
 

DeletedUser2814

Guest
Co je nové v 1.9

- Ender eye
- Noví mobové v Netheru
- Ruiny v Netheru
- Nový svět Ender
- Nový "Houbový" biom
- Mooshroom (červená kráva s houbami na zádadech)
- Spawn na Silverfish
- Vesničané v NPC vesnicích
- Draci
- Upgradování věcí
- Levely
- Lektvary
- Nový Hardcore mód (Srdíčka vypadají jinak, nejtěžší obtížnost a pouze jeden život, po jejímž ztracení se vymaže mapa)
- Nové itemy, jako je Gold ingot, Slzy Ghasta a další
- Pomocí ender perly je možné se teleportovat
- Mláďaťa zvířat
- Více music disců


Čerpáno z pre-releasů 1, 2, 3 a z informací na fórech Minecraftu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11508

Guest
Já už hraju Minecraft cca 9 měsíců a nikdy se nestalo že by mě nepřestala tato úžasná hra bavit :) ... At si jiný ubožáci ohledně grafiky říkají co chtějí jsou bud na to texture packy a nebo at táhnou .... Jaký je podle vás nejlepší mod? :) ... mě se líbí Mine-colony :)
 

DeletedUser

Guest
Z módů jsem zatím zkoušel jen millenaire a Aether a oba můžu doporučit. Je tam sice pár bugů (vesničani mi rozebrali dům o_O) ale je s tím docela sranda.
 
Nahoru