• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Moderátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Myslím, že rozebírat věk jako základní podmínku pro přijetí, je blbost - požadavky byly vypsány zcela jasně a ostatní aspekty, jako věk a jméno, jsou pouze pro naši orientaci (sami snad uznáte, že je blbost, abychom se oslovovali nicky - i když neříkám, že to někdy neděláme). :)

Přihlášky se budou třídit v prvním kole na vyhovující a nevyhovující (tedy pokud někdo přecení své síly, či špatně sepíše přihlášku, bude vyřazen). V dalším pak vybereme několik lidí, kteří nás zaujmou a z nich pak nové moderátory.

Z čehož plyne, že šanci máte všichni, pokud jste si dali práci s přihláškou. :) Nutno dodat, že zájem by mohli mít i starší hráči, kteří se nemusí vyjadřovat tak často na fóru jako ti mladší, ale sledují ho pravidelně. Některé na práci může taky lákat možnost věnovat svoji odměnu ve formě nuggetek členům svého města, kamarádům,.. Takže pokud máte zájem, neváhejte a zkuste to.
 

DeletedUser

Guest
keby ste dali 12 rocnemu moznost moderovania tak by to mohol nepekne zneuzit :P male deti sa lahsie nastvu a vyprovokuju takze by mohli padat nespravodlive bany a to dieta dotycne no mam taky pocit ale mohlo by sa vyvysovat nadostatnych lebo deti take su ... osobne by som modom nikdy nechcel byt akurat je to otrava chodit na foro a citat si temy ktore by normalne nezaujali .... no a ja smojimi nervami .... nikdy a supporter uz vubec tam padaju vraj same blbe otazky vsetko sa tam vraj opakuje takze nic pre mna .. radsej ostat ako veteran fora ..
 

Deleted User - 31870

Guest
Práva se nedají zneužít - pokud by si uživatel stěžoval, na což má pochopitelně právo, a při prošetření by vyšlo najevo, že moderátor porušil moderátorská práva, byl by vyhozen z týmu. V tomhle ohledu bych se ničeho nebála.. :)
 

DeletedUser

Guest
Práva se nedají zneužít - pokud by si uživatel stěžoval, na což má pochopitelně právo, a při prošetření by vyšlo najevo, že moderátor porušil moderátorská práva, byl by vyhozen z týmu. V tomhle ohledu bych se ničeho nebála.. :)

ja by som to vedel zneuzit :D ....

ale ako ked uz by som chcel byt tak radsej na Sk byt modom ako tu ako nic proti vedeniu ale myslim si ze tu je to take .. nudné ...
 
I kdyby nějaký moderátor "zneužil" pravomoce, tak tady to padne na úrodnou půdu. Tady na tom foru by se mohlo o bany losovat anebo je rozdávat namátkou.
 

DeletedUser

Guest
ja by som modom asi nemohol byť :D už kvoli tomu že nemam vyvolavať konflikty :D však james xD
 

DeletedUser

Guest
ja by som modom asi nemohol byť :D už kvoli tomu že nemam vyvolavať konflikty :D však james xD

Nature, to je věc která se dá odnaučit (zakážeš si to :D)......
Jinak nevím, co tu furt s tím věkem řešíte, je to pro tým jenom informativní, takže nevěšte hlavu :)
 

DeletedUser

Guest
Snám lidi kterým je 10 a pšou inteligentně. a pak i 14 letý (ano i tak) nevychovaný fracky co jenom nadávají.
 

DeletedUser

Guest
Tak by sis měl přečíst např. knihu Hobit- Autor: J.R.R.Tolkien
Kdy bude kdy už bude známo jméno nového moderátora (vím že 2. týden, ale který den? Pondělí, úterý...)?
 

DeletedUser

Guest
Tak by sis měl přečíst např. knihu Hobit- Autor: J.R.R.Tolkien
Kdy bude kdy už bude známo jméno nového moderátora (vím že 2. týden, ale který den? Pondělí, úterý...)?

Nebo třeba Pán prstenů, ale to už je na delší dobu. ;) (samozřejmě přečíst).
Pak krásný je taky Vladař od Nicola Machiavelliho - sice 500 let staré, ale stále aktuální, pokud vás baví propojení politiky a historie takovou tu "naučnou" formou, měla by to být jasná volba. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já ano, ale také ne moc. Jeden z nich jsem (alespoň doufám) já, další ty, jinak to mě napadá třeba Sup, ve hře Drb,...

:::))::no Lefty dík za důvěru ale já se na to určitě nehodím -moderátor musí mít velkou dávku asertivity a to u mně nehrozí -vem si takový příklad Darling kolikrát jsem do ní nebo týmu zadrbal a přesto vždy ochotně pomůže když po ní něco chci -to je jednička která obětuje spoustu svého času což si nikdo neuvědomuje - můj názor je ( a vím že spousta lidí nebude souhlasit) že nejlepší by bylo kdyby se vrátil P3t4 a to i přesto že jsem se s ním kolikrát pohádal tak že by tomu nikdo nevěřil.Myslím že ti mlaďoši za tím vidí jenom to že budou mít momerátor pod nickem ale už si neuvědomují že to není zadarmo ať už si o některých myslíme cokoliv.howg 7sup:klubun:
 
Já ano, ale ne moc. Jeden z nich jsem (alespoň doufám) já, další ty, dál mě napadá třeba Sup, ve hře Drb,...

Já se do ničeho nehlásil, nemám na to buňky a taky mi to nic neříká. A co se týka toho "inteligentního psaní", tak nic takového neexistuje. Ineteligence je vlastnost a psaní žádnou vlastnost nemá.
 

DeletedUser

Guest
Řekněme že je myšleno inteligentně vypadající písmo - tudíž písmo, jehož obsah a také vzhled se zdá být tak chytrý že se tam dost možná napsalo samo hned po tom co si vyluštilo křížovku a uvařilo oběd. ;)
 

DeletedUser9890

Guest
já se přihlásil doufám že mě vyberou :) už na to čekám velmi dlouho :)

Já se přihlásil hlavně proto abych mohl pomáhat a spolupracovat s ostatními moderátory pomáhat myslím jako uživatelům ale aji jestli chcou i moderátoři :) o toto místo stojím už velice dlouho ale učastníků je mnoho a je jen malá šence. Tak jak se vám daří :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9890

Guest
No mám 13 ale neříkal tu někdo že na věku nezáleží?A s češtinou nmám problém to jsou překliky y,i možná někdy popletu to promiňte ale, chybi přece dělá každý :::))::

jo a nikdy minule mě nevibrali.

vy asi uděláte vše aby ste se tam dostali že.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru