• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Moderátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
pak jsou tam skousky ze znalosti the west sem videl par otazek :
kolik ma zlata puska v zasobniku naboju ,jake raze je zlaty kolt a podobne takze to asi nemuze delat kde kdo toho moda
mi to trvalo nez jsem si to na vebu nasel
 

DeletedUser

Guest
pak jsou tam skousky ze znalosti the west sem videl par otazek :
kolik ma zlata puska v zasobniku naboju ,jake raze je zlaty kolt a podobne takze to asi nemuze delat kde kdo toho moda
mi to trvalo nez jsem si to na vebu nasel
že to je jenom vtip? Kdyby byla puška "pozlacená winchra" tak bych věděl. kolt záleží jakej. TO sou teda otázky...
 

DeletedUser4620

Guest
To sú príklady reálnych otázok, ktoré sme sa pýtali vybraných hráčov v minulosti pred vstupom do teamu :)
 

DeletedUser

Guest
Je celkem škoda,že se do toho nehrnou lidi jako Bracey,Sup,Freshmeat atd...
Sice mají pochopitelné důvody,ale rozhodně bych tu radši uvítal je,než mě,coby mladého spratka.Na kvalitě záleží a proto se nesmíme zlobit,když nás nevezmou.
Moderátoři tomu rozumí daleko více,než zájemci,takže volba je na nich a dohánět si reputaci takovejhlema dlouhejma příspěvkama na poslední chvíli je docela blbost,že?
------
Ačkoliv budu asi jedinej,tak jako moderátora bych rád zvolil hráče Ding-ding.
Je mu sice 10 (nebo 11?),ale píše snad nejlíp z celého fóra,hře rozumí a je nekonfliktní.
Navíc ve svém věku má hodně času a myslím,že je poctivej.
Jestli byl zájemcem,tak by nebyl špatná volba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Tady nešlo o nějaké hvězdičky.
Já mám například asi 5 přestupků,takže šance padla.
Pouze mi šlo o to,že nesnáším náfuky,kteří jsou sami bezmocní...

No,když ty píšeš, že nemáš šanci s pěti přestupky, tak co mám říkat já? :::))::

Měl jsem 15 přestupků ... přesto jsem se dostal do wiki...Ale na druhou stranu jsou moje přestupky už dlouho staré..To jsem ještě opravdu neměl rozum..Teď už snad mám :::))::
 

DeletedUser

Guest
Ono taky záleží na typu přestupku..Když máš přestupek spamm jen proto, že odpovídáš na jiný OT, tak pak by se to skoro nedalo počítat jako přestupek.
 

DeletedUser

Guest
Ou. já tam má kolekci spamovacích kartiček od Nurri a spol. mám celkem 12. dvě za reklamu, ejdnu za "Jiné" (nevím ani o co šlo) a zbytek za spamy... jinak s Ding-Ding můžu souhlasit. červená barva by mu slušela...
 

DeletedUser

Guest
Je celkem škoda,že se do toho nehrnou lidi jako Bracey,Sup,Freshmeat atd...
Sice mají pochopitelné důvody,ale rozhodně bych tu radši uvítal je,než mě,coby mladého spratka.Na kvalitě záleží a proto se nesmíme zlobit,když nás nevezmou.
Moderátoři tomu rozumí daleko více,než zájemci,takže volba je na nich a dohánět si reputaci takovejhlema dlouhejma příspěvkama na poslední chvíli je docela blbost,že?
------
Ačkoliv budu asi jedinej,tak jako moderátora bych rád zvolil hráče Ding-ding.
Je mu sice 10 (nebo 11?),ale píše snad nejlíp z celého fóra,hře rozumí a je nekonfliktní.
Navíc ve svém věku má hodně času a myslím,že je poctivej.
Jestli byl zájemcem,tak by nebyl špatná volba.

Děkuji. (i Batmanovi)
A když už jsme u těch přestukpů, tak já mám jen jediný a to za spam.

To sú príklady reálnych otázok, ktoré sme sa pýtali vybraných hráčov v minulosti pred vstupom do teamu :)

:D jen jestli by mě vůbec nějak vybrali, tak přes tyto otázky bych neprošel. Děláš si srandu, že? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja som len zvedavý, koľkým vám, tá ochota pomáhať a robiť dobré veci vydrží aj po nábore :D

Tohle to je velmi důležité.
Mně moc dlouho ochota nevydržela.Jak to bude s vámi?
Práva zneužít moc nejde,jestliže ano,tak jsem si toho během těch pár měsíců nevšiml.

Moderátoři tomu rozumí daleko více,než zájemci,takže volba je na nich a dohánět si reputaci takovejhlema dlouhejma příspěvkama na poslední chvíli je docela blbost,že?

Snad tohle nevezmou mí bývalí kolegové jako urážku,ale jsem přesvědčen,že v teamu nejsou ti,kteří tomu nejvíc rozumí.Vždy jsem byl fascinovaný z toho,že pwyll byla lépe informovaná než team.
 

DeletedUser

Guest
Já nemyslel znalosti hry ( i když je to také požadavek ),ale znalosti v oblasti moderování.
A to že je pwyll informovaná souvisí také se zájmem být informovaný (všechno jde,když se chce).
Anglicky dneska umí skoro každej a jelikož moderátoři spíše upravují fórum,tak pak se nesmíme divit,že pwyll čelta beta-fórum dříve...
 

DeletedUser765

Guest
Ja som len zvedavý, koľkým vám, tá ochota pomáhať a robiť dobré veci vydrží aj po nábore :D

To je první zajímavá věc, druhá, kolik lidí se do toho hrne jen kvůli barvě nicku, aby se odlišovali od ostatních :-D. - mě by se líbila třeba modrá barva (cyan) - modrá je dobrá ne? :D Nebo taky není od věci bílá :D:D....

Ale dost srandy, dobré nejdřiv zvážit, jeslti na to vůbec budete mít čas a co od toho očekáváte :))
 

DeletedUser

Guest
Túto otázku som si ja dával, keď som sa išiel do toho pustiť.:)

Mne osobne na farbe nezáleží.Mne sa ani červená veľmi nepáči:D.Ja som sa do toho chcel pustiť preto, lebo mám veľa voľného času a chcel by som pomôcť ostatným hráčom.
 

DeletedUser9890

Guest
micho líp bych to neřekl a myslím si že polovina to tak vnímá :(
 

DeletedUser

Guest
Já u toho vydržím :)

Já bych u toho vydržel dlouho a mám taky hodně času jako Micho a už snad třikrát jsem tu psal, že na fóru můžeš pomáhat dvěma způsoby :)
 

DeletedUser7836

Guest
Skúsim nejako sformulovať prečo chcú ísť hráči do teamu.
Vždy keď sa začne nejaký nábor, zničoho nič sa na fóre objaví mnoho nových iniciatívnych a až moc aktívnych userov, ktorí sa idú len roztrhnúť, aby mohli odpoveď nejakému greenhornovi na otázku a aby sa zalíškali modom. Na tomto sa vždy smejem. Napríklad aj táto téma. Takéto podlizovanie sa nájde pri každom nábore.. :)
Niekedy mi to pripomína májové a júnové dni na SVK, kedy sme si volili nových poslancov. Každý len sľuboval a hovoril aký len by bol dobrý mod, prípadne jedny chválili druhých a naopak. A načo to všetko ? :) Myslíte si, že modovia vyberú podla toho kto sa im bude najviac pchať do zadku ? Ak sa medzi tými prihláškami nájde nejaká dobrá a zmysluplná žiadosť tak šancu bude mať ten kto sa nikde nevychvaľuje, že sa prihlásil za moda a nehlási darling a spol. všetky spamy a priestupky na fóre. Prečo sa vlastne väčšina ľudí hlási na takéto funkcie ? Ako písala MonishkaH, kvôli farbe nicku ? Dávnejšie keď som moderoval som chcel klubunovi navrhnúť nech zruší všetky farby nickov ako to je napr. na nemeckom fóre. Keď nie kvôli farbe tak kvôli tomu pocitu moci ? Nebudem sa hrať na svätého, ja som sa prvý krát tiež hlásil kvôli tomu aby som získal moc a určité spoločenské postavenie medzi týmito usermi. Ďalšia vec kvôli ktorej sa sem ľudia hlásia je výplata vo forme nuggetov. Neviem kto z teamu kedysi vypustil do éteru to, že sa za tieto funkcie dávajú nuggety. Ale bola to poriadna blbosť. Ďalej keď vás vyberú, koľko vám to vydrží ? Koľko vás to bude baviť ? Týždeň, mesiac, dva ? Aký to bude mať zmysel keď budete v teame len do počtu, budete všetko flákať a budete sa držať len kvôli výplate ? Žiadny. Uškodíte len sami sebe tým, že si zničíte povesť ako mod a budete aj robiť hanbu celému teamu. Nemá to fakt zmysel keď pri tom vydržíte len určitú krátku dobu. Ak chcete ísť moderovať tak choďte preto lebo CHCETE... nie preto aby ste zistili aké je to mať moc nad ostatnými usermi a aké je to mať farebný nick. Ak sem nepôjdete z vlastného presvedčenia tak nemáte šancu na úspech. Stretol som sa už aj stým, že niektorí sa do teamu hlásli kvôli tomu, že si myslel, že budú mať to najnovšie info z Inno čo sa týka westu. Zobudte sa... ešte ja keď som bol mod som všade písal, že INNO nedáva info teamu... všetko sme sa dozvedali z bety alebo nemeckého a anglického fóra.
Ak by som mal byť úprimný tak z tohto fóra sa na moda hodia tak 2ja alebo 3ja ľudia a tí sa celý nábor môžu vykašlať. Verte, že práca moda nieje vôbec ľahká ak chcete byť dobrí. Okrem množstva času ktorý to zožerie musíte mať aj extra pevné nervy. Vždy sa nájde nejaký idot ktorý bude do vás stále rýpať a vy ho nemôžete poslať "niekde", pretože ste proste mod. Plus vždy tu budú spammeri a post hunteri ktorí budú chcieť stále pomáhať ale jediné čo spravia je bordel a kopu nezmyselných postov.. napríklad niektorí si určite pamätáte usera Alex West. Do prihlášky sa malo aj písať, čo by ste chceli ako mod na fóre zmeniť. To by bola sranda :). Pamätám si, že v jednej prihláške si ktosi ustanovil ako hlavný cieľ svojho programu nových smajlíkov. Ja sa len modlím, aby sa vybrali schopní ľudia a nie lamky. Aj tak viem, že 90% užívateľov ktorí si tento post prečíta si povie, že kecám. Ja som si tiež myslel, že to je ľahučká práca keď som sem vstupoval :). Avšak nieje to vôbec tak...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Abych pravdu řekl,tak nikdo se nikdy dobrovolně nehlásil pouze k práci.
I já bych chtěl něco víc.Bez práce nejsou koláče,ale něco se podstoupit musí.
A chtěl bych se také zbavit té reakce uživatelů,že "on to neví,on není mód".
Všechno se má zkusit,tak se do toho pouštím :)
 

DeletedUser765

Guest
pokud to je pouze ze zvědavosti, pak to stejně dopadá jako kdyby jsi chtěl jen odlišnou barvu nicku :-)
 

DeletedUser

Guest
pokud to je pouze ze zvědavosti, pak to stejně dopadá jako kdyby jsi chtěl jen odlišnou barvu nicku :-)

Mně je jedno, jakou mám barvu (zatím pořád stejnou a nevadí mi to), já bych chtěl spíše nějak zlepšovat prostředí na fóru, jak by se to líbilo uživatelům a vůbec všem na fóru.

já :) napsal/a:
Pomáhat jde jako uživatelům na fóru v nápovědě, ale jde také pomáhat ostatním moderátorům v hlídání, mazání nesmyslných příspěvků, protože těch jsem tu mimochodem našel dost.
 

DeletedUser

Guest
Já neříkám,že chci výhody pro nic za nic.
Já tady chci pořádek a jelikož vím,že je toho moc,tak bych chtěl pomoci :)
Ale radši vyberte někoho lepšího,protože u mně stačí jen škrtnout... :::))::
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru