• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Moderátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no ale keby ste nemali farbu tak by novy hraci nevedeli komu napisat s pomocou a bol by tu bordel takze si myslim ze modovia by mali byt odliseni aby vedeli kdo a jak ...
 
no ale keby ste nemali farbu tak by novy hraci nevedeli komu napisat s pomocou a bol by tu bordel takze si myslim ze modovia by mali byt odliseni aby vedeli kdo a jak ...

O pomoc nežádáš jednotlivé moderátory. Stejně jako nežádáš řešení problému od určitého suportéra ve hře. Tady na foru zadáš v tématu svoje dotazy a ty ti pak budou zodpovězeny. Kontaktování moderátorů přes poštu neslouží k tomu aby řešili problémy jednotlivců. Tohle nejde zvládat, právě proto dělají tu wikipedii a nějaké nápovědy tady na foru. Právě proto aby se vyhnuli zahlcení pošty dotazy ostatních.
 

DeletedUser

Guest
O pomoc nežádáš jednotlivé moderátory. Stejně jako nežádáš řešení problému od určitého suportéra ve hře. Tady na foru zadáš v tématu svoje dotazy a ty ti pak budou zodpovězeny. Kontaktování moderátorů přes poštu neslouží k tomu aby řešili problémy jednotlivců. Tohle nejde zvládat, právě proto dělají tu wikipedii a nějaké nápovědy tady na foru. Právě proto aby se vyhnuli zahlcení pošty dotazy ostatních.

tak si to chod vysvetlit 10 rocnym detom ktorym to je uplne jedno..
 
tak si to chod vysvetlit 10 rocnym detom ktorym to je uplne jedno..

Já se ale s desetiletým dítětem o tom nebavím, vysvětluju to tobě. A ani desetileté děti s tím nebudou mít problém. Když neuvidí odlišně barevný nick, nenapadne je že by měli kontaktovat právě tohoto uživatele. Lépeřečeno nebudou ho vyhledávat, pokud nebude nápadný - tím pádem potenciálně určený k oslovení. Ale provedou jiný způsob který povede k řešení.
 

DeletedUser

Guest
Drtivá většina uživatelů si nedokáže ani vzdáleně představit, co znamená mít pozici "pouhého moderátora", natožpak funkci vyšší... měl jsem tu možnost si vyzkoušet jak funkci nejvyššího správce Fóra, tak Hry - výsledek toho všeho byly tři, když se zadařilo, tak čtyři hodiny spánku a po pár měsících díky tomu i problémy osobního rázu v reálném životě.

Řadový uživatel či hráč má v podstatě pohodový život, to mi věřte - přijde si, kdy chce, odejde si, kdy chce... ale pokud máte funkci, vážení, nebavíme se o tom, zda chcete či nechcete přijít - vy prostě MUSÍTE a pokud nemůžete, MUSÍTE se alespoň OMLUVIT (nebo byste alespoň měli, tak to ve slušných komunitách chodí). A zkuste si odejít uprostřed řešení nějakého problému s uživatelem nebo hráčem - to bude na Fóru řečí o tom, že jste věděli, do čeho jdete, že jste do toho šli dobrovolně (případně prudce inteligentní argument, že jste za to placeni... rozpočítejte si to na hodiny a poté můžete plkat až do aleluja, je to natolik elementární matematika, že ji zvládne i podprůměrný žák základní školy).

Nesčetněkrát jsem od uživatelů, kteří nedokázali ani správně psát česky, četl, jak to musí být prima, mít dvě nejvyšší funkce... potíž byla jaksi v tom, že nikdo z nich mi nedokázal nikdy vysvětlit, v čem ona "primovost" spočívá. Virtuální moc? Nejsem takový primitiv, děkuji... brodění se ve virtuální žumpě v podobě palety krádeží, podvodů, vulgarit, obcházení Pravidel? Opravdu je co závidět.

Jako userovi vám kdekdo promine kdeco - jako člověku ve funkci vám nepromine nikdo nic - a ze všeho nejméně vám, kupodivu, prominou ti, z jejichž řad jste vzešli, to mějte obzvláště na paměti. Moderátor, který na Fóru postuje jako blekota a ve dvou větách má dvacet hrubých pravopisných chyb, čárky a háčky nepočítaje, je figurka k smíchu. Ono totiž na jednu stranu se domáhat v deseti či nevím kolika letech tohoto postu, poté se zesměšnit a následně se hájit tím, že je mi jen deset let, nemá opravdu žádnou úroveň - a to si můžete klidně vložit za rámeček.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tem co pisou zde ze chtej byt moderatory je stejne zbytecne cokoliv vysvetlovat :) oni jeste musi trosku povyrust a rozumove dospet, namlatit si v zivote hubu a na leccems si vylamat zuby pak pochopi
 

DeletedUser

Guest
Moderovanie je dobrovolne takze ste si mohli vybrat ci chcete alebo nechcete byt modom ... pride mi to cudne jak hovorite ze je to strasne ked si mohli vybrat...
 

DeletedUser

Guest
Já Ti to tedy vysvětlím o něco podrobněji - ono totiž záleží na tom, jak se na tu dobrovolnost díváš. Přihlášku pošleš dobrovolně, protože Tě k tomu zdánlivě nikdo a nic nenutí, to je úhel pohledu, kterým argumentují uživatelé Tvého ražení. Druhý úhel pohledu je ten, že kdekdo má plná ústa řečí o tom, jak by to či ono řešil on - a z jeho postů je jasných několik věcí:
a) mlátit prázdnou slámu o tom, co by se mělo, jak by se mělo a proč by se mělo, je velice jednoduchá záležitost a každý takový křikloun má během pár sekund za zády celý dav,
b) ať to udělá, kdo chce, ale křikloun to rozhodně nebude,
c) tito pozoruhodní jedinci spoléhají na to, že někomu solidnímu dříve či později povolí nervy a ujme se nevděčného úkolu. A to jsou ti takzvaní dobrovolníci - nebo alespoň řada z nich.

Mimochodem, piš slovensky, jak se sluší a patří - ani já nejsem natolik nezdvořilý, abych mršil svůj jazyk. Stejnou národní hrdost na slovenštinu očekávám i od Slováků.

Edit: celkem bych vám přál, aby se na to ti "dobrovolní" vykašlali - a poté se podívám, jak spolu budete bez takových lidí vycházet; klidně vsadím poslední haléř na to, že džungle bude pro takovou komunitu ještě nejmírnější použitelné označení :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cavansite my se do toho nehrnem se sklopenou hlavou a nebojíme se toho.
Sice mě fotbal moc nebere,ale mám tu docela pěkné přirovnání:Dejme tomu,že bych chtěl chodit na fotbal a přijdu s touto prosbou za otcem,který kdysi hrával.Vyslovím moje přání,ale otec se začne vyptávat,jestli to chci dělat kvůli lepšímu vybavení od sponzorů,nebo jménu na dresu a vysvětluje mi,že je to dřina,ale problém je v tom,že já chci "hrát fotbal" ( v tomto případě být moderátor).Nedá se říci specifikum,proč chci dělat tu práci,protože už samotná práce to vše vysloví.
Nechceme to dělat kvůli barevnému nicku,ale chceme dělat tu práci samotnou.A zakazovat by se naše touhy neměly,jsme snad v demokratické zemi,nebo ne?
A jestli do toho bude někdo pindat je čistě náš problém,do kterého je cizím prd.

P.S:Cavansite jde ti o to nám vše znechutit a donutit nás ke stornování žádosti?
Doufám,že ne...
 

DeletedUser

Guest
Cavansit se Vám tu jen snaží nastínit tu skutečnost, že ono nejde jen o to něco chtít, ale je taktéž nutné pro to něco udělat. Nikdo Vám možnost přihlášení se neupírá, avšak je potřeba se trochu nad sebou zamyslet, zda to neděláte jen například kvůli výše zmíněné virtuální moci. Osobně si pamatuji hezkou řádku moderátorů (nemyslím jen TW), kteří skončili brzy po zvolení do této funkce, a to z důvodu ztráty zájmu o hru nebo nedostatku času. Ovšem nerad bych se někoho konkrétně dotknul, píši to jen všeobecně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto téma bysme mohli už uzavřít. Myslím že jsme toho vyřešili o tom kdo práci chce dělat a proč hodně. Teď se pustíme do něčeho míň konfliktního. Mě by třeba zajímalo kolik tak přijde zpráv typu - Ahoj, chci být moderátorem (a asi milión smajlíků).
 

DeletedUser

Guest
fotbal s moderovanim bych snad ani nesrovnaval ,sporty jsou dobrovolna cinost ktere jsou vecsine populace v zasade ukradene (absolutni vecsina zen a pomerna cast muzu) tam je jedno jak je kterej sportovec dobrej nijak mne to neposkodi, ale naopak cinnosti na kterych jsou lidi zavisli cili potrebuji odbornou pomoc radu navod atd. tam je toho treba oneco vic spis ohodne vic
 

DeletedUser

Guest
Cavansite my se do toho nehrnem se sklopenou hlavou a nebojíme se toho.
Sice mě fotbal moc nebere,ale mám tu docela pěkné přirovnání:Dejme tomu,že bych chtěl chodit na fotbal a přijdu s touto prosbou za otcem,který kdysi hrával.Vyslovím moje přání,ale otec se začne vyptávat,jestli to chci dělat kvůli lepšímu vybavení od sponzorů,nebo jménu na dresu a vysvětluje mi,že je to dřina,ale problém je v tom,že já chci "hrát fotbal" ( v tomto případě být moderátor).Nedá se říci specifikum,proč chci dělat tu práci,protože už samotná práce to vše vysloví.
Nechceme to dělat kvůli barevnému nicku,ale chceme dělat tu práci samotnou.A zakazovat by se naše touhy neměly,jsme snad v demokratické zemi,nebo ne?
A jestli do toho bude někdo pindat je čistě náš problém,do kterého je cizím prd.

P.S:Cavansite jde ti o to nám vše znechutit a donutit nás ke stornování žádosti?
Doufám,že ne...

Hanovečku, z toho, abych komukoliv jakékoliv rozhodnutí znechucoval, nutil na něm kohokoliv cokoliv měnit, nebo - nedej Bože - někomu jeho touhy zakazoval, jsem vyrostl před pozoruhodně dlouhou dobou - ale rád vidím, co sis z mých postů "vyzobl"; i to svědčí o tom, s jakou péčí čteš. Spravoval jsem dvě hry na nejvyšších postech a v současnosti ještě spravuji literární server... pokud máš dojem, že mlátím prázdnou slámu, je to pouze Tvoje věc a takové břímě, namouduši, ponesu s lehkostí až do konce svých dnů :)
Lidi opravdu stačí nechat svobodně konat a mluvit. To je demokracie, jak ji vidím já; pouze jsem vyzdvihl její reálná rizika, to je vše. Se svým časem, penězi a vším dalším nakládejte, jak uznáte za vhodné - to není moje věc, odpovědnost nesu pouze za své skutky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aspoň,že jsme se v něčem shodli :)
Mimochodem se tě chci zeptat:Jaký je rozdíl mezi literárním a herním fórem co se týče inteligence?Odpověz si sám,protože u tebe snad není potřeba něco mazat,nebo dávat bany za chování.Tady to je už horší :(
 

DeletedUser

Guest
Aspoň,že jsme se v něčem shodli :)
Mimochodem se tě chci zeptat:Jaký je rozdíl mezi literárním a herním fórem co se týče inteligence?Odpověz si sám,protože u tebe snad není potřeba něco mazat,nebo dávat bany za chování.Tady to je už horší :(

Fórum online Hry nikdy nemůže již ze své podstaty dosáhnout ani šíře, ani kvalit literárního serveru. Je to dáno jednak strukturou uživatelů (bez urážky - hovořím o tom, že řada z autorů již svá díla publikovala, organizují se literární čtení v kavárnách, nedávno proběhla humanitární sbírka, atd.) a jednak účelem Fóra, které, a to si nemusíme zastírat, má pouze jednu jedinou úlohu - být doplňkem ke Hře (ergo jej hráči ani nemusí navštěvovat, případně, pokud mají přístup k jeho čtení jako nepřihlášení, se registrovat - dokud nepocítí potřebu projevit svůj názor).

Všech těchto rozdílů jsem si plně vědom, Hanovečku - ovšem musím Tě zklamat v tom, že se na literárním serveru nemažou příspěvky a neblokují autoři. Můžeme maximálně debatovat o tom, zač ty tresty padají a v jaké míře (to ostatně souvisí i s tím, co je psáno výše). Administrace tam je často o poznání náročnější nežli zde.

Nic z toho ovšem nemá žádný vliv na to, co jsem psal v předchozích příspěvcích.

Edit: Podívej se na ten rozdíl kupříkladu v oblasti schopnosti a ochoty komunikovat - viz post nade mnou a pode mnou.
Edit 2: Tak nic, oba posty byly odstraněny, tudíž první Edit neplatí (nicméně oba smazané posty opravdu "vnesly do věci jasno"...).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, vypadá to že tvrdá palba do davu rozehnala diskutující a donutila je k breku v nějakém jiném tématu.
Kdyby argumenty byly zbraně, Chuck Norris by si pořídil Cavansita jako dodavatele. :::))::
 

DeletedUser

Guest
Tak vidím,že tu máme nové moderátory.
Jak dlouho vydržíte? :-)
A jak moc budete BANovat? :-)
 

DeletedUser

Guest
Tímto gratuluju všem moderátorům, ať jim nemusím spamovat profily!Ať se daří ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak se přidávám ke gratulacím taky. :)
Přeji hodně úspěchů a sladké odměny :)
 

DeletedUser

Guest
Gratulace i ode mně. A pochvala všem kteří je vybírali - dobrá volba! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru