• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Návody pro tvorbu postavy - debata

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3698

Guest
Myslim ze vetsina duelantu na chladne zbrane voli hnedy trojcipi satek, drahy zaket, drahe jezdecke boty, drahy plateny klobouk/ hnedy plateny klobouk.
 

DeletedUser

Guest
Drahý kožený klobouk / Sombréro / Dobrodruhuv klobouk / Hnědý kožený klobouk
Drahý žaket / Drahá koženou bunda / Červená kostkovaná košile / Hnědý žaket
Drahé jezdecké boty / Hnědé holínky / Šedé (Hnědé) jezdecké boty / Drahé boty / Hnědé boty s ostruhy
Bizon / Mexickej šátek / Zelená kravata / Aztécký řetízek / Náhrdelník z kostí
Osel / Quarter horse
Něco do setu - tequila, elixír, špacírka,...

Asi takhle namátkou ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Misto hnedych jezdeckych bot bych volil spise sede...

Leda jako alternativu pro chudé

Hnědé jezdecké boty
+2 síla
+2 zručnost
+13 úder

= 15 úder, 2 houževnatost, 2 životy, 2 přesnost

Šedé jezdecké boty
+1 síla
+1 pohyblivost
+14 Síla úderu

= 15 úder, 1 houževnatost, 1 život, 1 reflexy
 

DeletedUser3698

Guest
Tak pokud by si nekdo nasetril tolik penez navic kvuli 3 schopnostnim bodum, myslim ze by nekupoval hnede, ale rovou drahe jezdecke boty.... Sede boty bych si koupil mezitim nez bych si nasteril na drahe, ale proc kupovat hnede nevidim duvod...
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud by si nekdo nasetril tolik penez navic kvuli 3 schopnostnim bodum, myslim ze by nekupoval hnede, ale rovou drahe jezdecke boty.... Sede boty bych si koupil mezitim nez bych si nasteril na drahe, ale proc kupovat hnede nevidim duvod...

Protože ve městě jiné nemám :smoker: jen hnědé a drahé
koukám na ceny a máš pravdu... tak je přidám do seznamu
 

DeletedUser

Guest
No myslím, že kúpiť hnedé jazdecké boty je totálne neefektívne, lebo 6200 je predsa len dosť, keď šetriť tak kúpiť šedé, keď nie tak drahé.

Podľa mňa naj výbava pre duelanta s chladnou zbraňou:
-Drahý žaket
-Drahý kožený klobúk
-Drahé jazdecké boty
-Hnedý trojcípí šátek / Mexický šátek

A zbraň :D
A Body hlavne medzi medzi huž/ref potom sila úderu a a čo zostane, tak do presnosti, atribúty do sily :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja by som isiel na cz4 zrucnost atribut-vojak a vsetko huz, stacila by mi cca na 80 a dohral by aj dejavie:)
 

DeletedUser

Guest
Dobrý může být všechno do charisma a taktika :-D ač máš ještě + 50% a to budou nít celkem problémi :-)
 

DeletedUser

Guest
Pouze taktikou se nemáš šanci ubránit .. Pokud není doplněna řádným počtem bodů v uhýbání , neubráníš se ani taktikou s 200 body ..

Tudíž stavět build založený pouze na charizmě a taktice , je hloupost :)
 

DeletedUser

Guest
No myslím, že kúpiť hnedé jazdecké boty je totálne neefektívne, lebo 6200 je predsa len dosť, keď šetriť tak kúpiť šedé, keď nie tak drahé.

Podľa mňa naj výbava pre duelanta s chladnou zbraňou:
-Drahý žaket
-Drahý kožený klobúk
-Drahé jazdecké boty
-Hnedý trojcípí šátek / Mexický šátek

A zbraň :D
A Body hlavne medzi medzi huž/ref potom sila úderu a a čo zostane, tak do presnosti, atribúty do sily :)

ty seš dobrej - čo zostane tak do presnosti... takže si vyšponuješ poškození a pak netrefíš, protože v přesnosti budeš mít (možná) něco co zůstane? k čemu ti pak bude vysoké poškození zbraně, když se nebudeš trefovat?
 

DeletedUser

Guest
ty seš dobrej - čo zostane tak do presnosti... takže si vyšponuješ poškození a pak netrefíš, protože v přesnosti budeš mít (možná) něco co zůstane? k čemu ti pak bude vysoké poškození zbraně, když se nebudeš trefovat?

On si nechce šponovat poškození, ale odpor. Nevím kolik myslí tím "čo zostane", jestli třeba 30 bodíků, tak to už docela jde, to je přesnost 55.

(Nechci tím nikoho nabádat, aby dal přesnost 55 a pak se spoléhal, že mu to bude vždy stačit. Výslednou přesnost musíte prostě odhadnout a vyladit podle sebe, respektive vašich protivníků.)
 

DeletedUser

Guest
ty seš dobrej - čo zostane tak do presnosti... takže si vyšponuješ poškození a pak netrefíš, protože v přesnosti budeš mít (možná) něco co zůstane? k čemu ti pak bude vysoké poškození zbraně, když se nebudeš trefovat?

No dobre zostane mi povedzme 20 bodov. Ale z vybavenia to dá približne 30, čiže spolu cca 50 a keď schytávaš zásahy po 10 a trafíš ho 2x (s tou presnosťou aj viac) a dáš zásah aspoň za 50 tak vyhráš (s tou silou úderu a dobrou zbraňou aj omnoho viac).
 

DeletedUser3044

Guest
Kdo hrajete toho dorodruha na zručnost, tak doporučuji si, co nejdříve shánět Mastičkářskou soupravu. Má bezvadný bonusy a přiblíží vám spoustu prací. Já už mám teď kompletní...
Teď jsem na lvl 45 konečně obul i boty a už můžu dělat Mastičkáře (toho jsem mohl už dříve, když jsem měl jen 3 věci ze sady), služu v armádě a prodej zbraní indiánům.
Pochybuju, že je nějaký jiný způsob jak tyto práce dělat takhle brzy... K tomu buildu se tahle sada hodí perfektně.

EDIT: Kompletní sada je velmi dobře použitelná i na duely.

(to bylo divný. ještě včera byla žíravina Chladná zbraň a dneska je už Střelná, takže jsem opravilmto, že jsem psal, že na duely je sada nepoužitelná)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já jako amatér mám body takto: (i z bonusem)

47Uhýbání
42Přenost
52střílet
52reflexy
49 houževnatost
38 taktika
38vystupování

Taký na normální dueli je to dobrý ale když příjde někdo silnej moc si neškrtnu :-))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru